Ismét ledobta a barna bombát: Amber Heardről ciki fotók terjednek a neten
Amber Heard állítólag guggolt és kakilt Spanyolország utcáin, miután bulizott egyet. A vírusvideót Johnny Depp rajongói nem győzik megosztani!

Amber Heard hiába menekült Spanyolországba, Johnny Depp rajongói mindenütt megtalálják. Ha hinni lehet a legutóbbi híreknek, Heardöt látták Spanyolország utcáin kakilni. Igen, 2016 után ismét megtette, nem csak Johnny Depp ágyát „tisztelte meg”. Néhány fotó kering a közösségi médiában, amit környékbeli lakosok CCTV kamerája rögzített.
Nem rég még arról szóltak a hírek, hogy a helyiek megkedvelték Spanyolországban, most pedig ezek a megdöbbentő képek kerültek elő. Sőt helyiek állítólag valójában ezt gondolják Heardről:
Amber tegnap este részegen, üvöltve és sikoltozva botorkált haza. A szomszédok utálják, hogy itt van, állandóan iszik és bulizik. Teljesen tönkreteszi a városunk hangulatát. És ez elég őrültség számomra, mert valószínűleg van egy gyereke. Mindenesetre ma reggel találtam egy emberi nagyságú kakit a járdán a lakása közelében, és a térfigyelő kameránk rögzítette, ahogy guggolva végezte a dolgát. Azt akarjuk, hogy eltűnjön
– írta egyikük egy újságírónak, aki Youtube-on osztotta meg a sztorit.
via Koimoi

Ajánlott cikkek
Szólj hozzá!
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!
Belépek vagy Regisztrálok
Kommentek
Kapcsolódó sztár
Legolvasottabb hírek
Interjút adott a színész.
Fura dolgot vettek észre.
Kiderült, csillagászati összeget kapott.
Vogue fotózásán készültek a nagyon hasonló képek.
Kim Sae-ron elhunyt.
Az első nyilvános szereplése.
Nagyon hamar szerelmes lett.
Az SNL műsorában jelent meg.
A Please, Please, Please új klipje utalás lehet?
Visszatért a Velünk véget írónője.