Margot Robbie képtelen megérteni, miért nem szerették az emberek ezt a filmjét
A híresség számos kasszasiker produkcióban brillírozott, de ez a film nem lett nagy durranás.
A tavalyi év egyik legsikeresebb és legnépszerűbb filmje volt a Barbie, amelyben Margot Robbie nem csak főszerepet kapott, de az egyik producer is ő volt - ennek ellenére továbbra sem érti, hogy egy korábbi produkcióját miért nem üdvözölték ennyire az emberek.
A színésznő a "Talking Pictures" podcast vendégeként mesélt róla, mennyire imádta a 2022-es "Babylon" című filmet, ameyben Nellie LaRoyt alakította, és hogy még mindig nem érti, miért lett bukás a produkció, amelyben többek között Brad Pitt is szerepelt.
Továbbra is ezt mondom. Én imádom. Én se értem, miért nem lett népszerűbb. Tudom, hogy elfogult vagyok, mert én nagyon közel állok a projekthez és nyilván hiszek benne, de ettől függetlenül még mindig nem tudok rájönni, miért utálták az emberek. Kíváncsi vagyok, mondjuk 20 év múlva esetleg majd azt mondják: "Várjunk, a Babylon nem volt népszerű, amikor megjelent?" Mint amikor az ember azt hallja, hogy A remény rabjait nem szerették a debütálásakor. Hogy lehetséges az ilyesmi?
- mondta.
via Variety
Ajánlott cikkek
Szólj hozzá!
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!
Belépek vagy Regisztrálok
Kommentek
Legolvasottabb hírek
Sokan nem értik a változást.
Nagyon cukik együtt.
Az SMS-ek szerint a színésznő hívta oda, amikor szoptatott.
Még tovább bonyolódik az ügy.
Új frizurával kapták lencsevégre.
Posztolt a dráma után a modell.
Meglepő dolgot árult el az énekesnő.
Édesapa lett a sztár.
Francisco San Martin 39 éves volt.
Újabb válságban van a kapcsolatuk?