<![CDATA[Andy Vajna - Starity.hu]]> http://starity.hu/images/celebs/50x75/andy-vajna-012015479985982592.jpg Andy Vajna http://starity.hu/sztarok/andy-vajna/ 50 75 http://starity.hu/sztarok/andy-vajna/ hu-HU http://backend.userland.com/rss <![CDATA[Csodálatos szavakkal emlékezett barátjára, Andy Vajnára Arnold Schwarzenegger]]> http://starity.hu/magazin/75162-csodalatos-szavakkal-emlekezett-baratjara-andy-vajnara-arnold-schwarzenegger/ 22.05.10 <![CDATA[Vajna Timi nem tud túllépni az őt ért veszteségen! Andy Vajnával lelki társak voltak]]> http://starity.hu/magazin/75142-vajna-timi-nem-tud-tullepni-az-ot-ert-vesztesegen-andy-vajnaval-lelki-tarsak-voltak/ 18.00.11 <![CDATA[Arnold Schwarzenegger beszédet mond Andy Vajna temetésén]]> http://starity.hu/magazin/75133-arnold-schwarzenegger-beszedet-mond-andy-vajna-temetesen/ 13.37.39 <![CDATA[Rosszakarói szétszedik a gyászoló Vajna Timit]]> http://starity.hu/magazin/75077-rosszakaroi-szetszedik-a-gyaszolo-vajna-timit/ 15.54.10 <![CDATA[Így búcsúzott Vajna Timi a férjétől]]> http://starity.hu/magazin/75070-igy-bucsuzott-vajna-timi-a-ferjetol/ 16.27.19 <![CDATA[Elhunyt Andy Vajna]]> http://starity.hu/magazin/75060-elhunyt-andy-vajna/ 17.41.37 <![CDATA[A tavalyi Golden Globe-díj-átadó legkínosabb pillanatai]]> http://starity.hu/magazin/72210-a-tavalyi-golden-globe-dij-atado-legkinosabb-pillanatai/ 18.14.51 <![CDATA[Jövőre már gyerekzsivajjal töltené be otthonát Vajna Timi]]> http://starity.hu/magazin/70149-jovore-mar-gyerekzsivajjal-toltene-be-otthonat-vajna-timi/ 09.44.49 <![CDATA[Andy Vajna filmet készít Puskásról]]> http://starity.hu/magazin/67418-andy-vajna-filmet-keszit-puskasrol/ 07.31.20 <![CDATA[Andy Vajna: „Komolyan vesszük a babakérdést”]]> http://starity.hu/magazin/65206-andy-vajna-komolyan-vesszuk-a-babakerdest/ 12.17.48 <![CDATA[Miss Universe Hungary 2016 After Party]]> http://starity.hu/forum/topik/554146-miss-universe-hungary-2016-after-party/ 14.58.00 <![CDATA[Vajna Timi rövidesen babázna]]> http://starity.hu/magazin/64725-vajna-timi-rovidesen-babazna/ 11.01.55 <![CDATA[Három évvel ezelőtt kötöttek házasságot Andy Vajnáék – fotók]]> http://starity.hu/magazin/62820-harom-evvel-ezelott-kotottek-hazassagot-andy-vajnaek-fotok/ 18.53.56 <![CDATA[Romantikus pillanatba engedett bepillantást Vajna Tímea]]> http://starity.hu/magazin/59388-romantikus-pillanatba-engedett-bepillantast-vajna-timea/ 11.34.07 <![CDATA[Andy Vajna megvette a TV2-t]]> http://starity.hu/magazin/58206-andy-vajna-megvette-a-tv2-t/ 12.26.48 <![CDATA[Amiről lemaradhattál: hírek a magyar sztárvilágból]]> http://starity.hu/magazin/43675-amirol-lemaradhattal-hirek-a-magyar-sztarvilagbol/ 19.09.36 <![CDATA[Amiről lemaradhattál: hírek a magyar sztárvilágból]]> http://starity.hu/magazin/43616-amirol-lemaradhattal-hirek-a-magyar-sztarvilagbol/ 19.09.16 <![CDATA[Készek a gyerekvállalásra Vajnáék?]]> http://starity.hu/magazin/42322-keszek-a-gyerekvallalasra-vajnaek/ 10.28.37 <![CDATA[Palácsik Timi filmszerepet kapott]]> http://starity.hu/magazin/42289-palacsik-timi-filmszerepet-kapott/ 21.20.52 <![CDATA[Összeházasodott Andy Vajna és Palácsik Tímea]]> http://starity.hu/magazin/41877-osszehazasodott-andy-vajna-es-palacsik-timea/ 13.34.44 <![CDATA[A 38 évvel idősebb Vajna felesége lesz Palácsik Timi]]> http://starity.hu/magazin/37647-a-38-evvel-idosebb-vajna-felesege-lesz-palacsik-timi/ 12.58.21 <![CDATA[Robert De Niro a magyar parlamentben]]> http://starity.hu/forum/topik/191176-robert-de-niro-a-magyar-parlamentben/ 20.15.04