<![CDATA[Angus Young - Starity.hu]]> http://starity.hu/images/celebs/50x75/angus-young-03031520057918124.jpg Angus Young http://starity.hu/sztarok/angus-young/ 50 75 http://starity.hu/sztarok/angus-young/ hu-HU http://backend.userland.com/rss <![CDATA[Exkluzív interjú az AC/DC-vel]]> http://starity.hu/magazin/79790-exkluziv-interju-az-ac-dc-vel/ 11.49.39 <![CDATA[Az AC/DC csapata vadonatúj videoklippel jelentkezett]]> http://starity.hu/magazin/79383-az-ac-dc-csapata-vadonatuj-videoklippel-jelentkezett/ 12.51.46 <![CDATA[Az AC/DC a "Power Up" című vadonatúj stúdiólemezzel tér vissza]]> http://starity.hu/magazin/79144-az-ac-dc-a-power-up-cimu-vadonatuj-studiolemezzel-ter-vissza/ 13.07.28 <![CDATA[Elhunyt Malcolm Young, az AC/DC ritmusgitárosa]]> http://starity.hu/magazin/71655-elhunyt-malcolm-young-az-ac-dc-ritmusgitarosa/ 18.38.10 <![CDATA[Ez a 10 legjobb halloweeni dal a Billboard szerint]]> http://starity.hu/magazin/71110-ez-a-10-legjobb-halloweeni-dal-a-billboard-szerint/ 12.19.09 <![CDATA[Ez történt 20 évvel ezelőtt, 1997-ben]]> http://starity.hu/magazin/67121-ez-tortent-20-evvel-ezelott-1997-ben/ 13.21.41 <![CDATA[Szétesik az AC/DC: Cliff Williams is visszavonul]]> http://starity.hu/magazin/63611-szetesik-az-ac-dc-cliff-williams-is-visszavonul/ 10.07.00 <![CDATA[Idén is Taylor Swift lett a legjobban kereső híresség]]> http://starity.hu/magazin/62156-iden-is-taylor-swift-lett-a-legjobban-kereso-hiresseg/ 08.21.11 <![CDATA[Axl Rose veszi át Brian Johnson megüresedett helyét az AC/DC élén]]> http://starity.hu/magazin/60780-axl-rose-veszi-at-brian-johnson-meguresedett-helyet-az-ac-dc-elen/ 14.30.35 <![CDATA[Ezek minden idők legfülbemászóbb rockslágerei]]> http://starity.hu/magazin/59518-ezek-minden-idok-legfulbemaszobb-rockslagerei/ 14.07.28 <![CDATA[Egészségügyi problémák miatt visszavonult az AC/DC énekese]]> http://starity.hu/magazin/60217-egeszsegugyi-problemak-miatt-visszavonult-az-ac-dc-enekese/ 16.17.12 <![CDATA[Ők a valaha volt legtöbb albumot eladott előadók!]]> http://starity.hu/magazin/57435-ok-a-valaha-volt-legtobb-albumot-eladott-eloadok/ 19.20.49 <![CDATA[Kerrang! Awards: ők a nyertesek!]]> http://starity.hu/magazin/56220-kerrang-awards-ok-a-nyertesek/ 14.13.08 <![CDATA[Klippremier: AC/DC - Play Ball]]> http://starity.hu/magazin/53249-klippremier-ac-dc-play-ball/ 22.33.09 <![CDATA[Dalpremier: AC/DC - Play Ball]]> http://starity.hu/magazin/52676-dalpremier-ac-dc-play-ball/ 10.32.31 <![CDATA[Decemberben érkezik az új AC/DC-album!]]> http://starity.hu/magazin/52474-decemberben-erkezik-az-uj-ac-dc-album/ 19.21.13 <![CDATA[Phil Rudd: „Ahhoz, hogy ez véget érjen, meg kell halnunk!”]]> http://starity.hu/magazin/51850-phil-rudd-ahhoz-hogy-ez-veget-erjen-meg-kell-halnunk/ 16.46.22 <![CDATA[Jesse Fink nem hisz Malcolm Young visszatérésében]]> http://starity.hu/magazin/51435-jesse-fink-nem-hisz-malcolm-young-visszatereseben/ 09.00.11 <![CDATA[Chris Slade megbánta, hogy kilépett az AC/DC-ből]]> http://starity.hu/magazin/51093-chris-slade-megbanta-hogy-kilepett-az-ac-dc-bol/ 16.00.33 <![CDATA[Elkészült az új AC/DC-album]]> http://starity.hu/magazin/50854-elkeszult-az-uj-ac-dc-album/ 09.55.30 <![CDATA[Címet választott nagylemezének az AC/DC]]> http://starity.hu/forum/topik/436714-cimet-valasztott-nagylemezenek-az-ac-dc/ 14.02.22 <![CDATA[30 tény, amit nem tudtál a rocksztárokról II.]]> http://starity.hu/forum/topik/436296-30-teny-amit-nem-tudtal-a-rocksztarokrol-ii/ 21.58.30 <![CDATA[Popénekesnők legendás rockslágerekkel]]> http://starity.hu/forum/topik/434657-popenekesnok-legendas-rockslagerekkel/ 17.58.43 <![CDATA[Még idén turnéra indul az AC/DC]]> http://starity.hu/forum/topik/434311-meg-iden-turnera-indul-az-ac-dc/ 19.04.35 <![CDATA[10 előadó, aki playback nélkül is színpadot robbant II.]]> http://starity.hu/forum/topik/432960-10-eloado-aki-playback-nelkul-is-szinpadot-robbant-ii/ 22.11.12 <![CDATA[Az AC/DC megtalálta Malcolm Young utódját]]> http://starity.hu/forum/topik/428013-az-ac-dc-megtalalta-malcolm-young-utodjat/ 11.30.39 <![CDATA[Elkezdtődtek az AC/DC új lemezének munkálaitai]]> http://starity.hu/forum/topik/427775-elkezdtodtek-az-ac-dc-uj-lemezenek-munkalaitai/ 13.20.34 <![CDATA[Betegség miatt nem állhat többé színpadra Malcolm Young]]> http://starity.hu/forum/topik/425518-betegseg-miatt-nem-allhat-tobbe-szinpadra-malcolm-young/ 20.06.12 <![CDATA[38 éve adta első koncertjét az AC/DC]]> http://starity.hu/forum/topik/293392-38-eve-adta-elso-koncertjet-az-ac-dc/ 21.46.11