<![CDATA[Bata Adrienn - Starity.hu]]> http://starity.hu/images/celebs/50x75/bata-adrienn-02151424020440782.jpg Bata Adrienn http://starity.hu/sztarok/bata-adrienn/ 50 75 http://starity.hu/sztarok/bata-adrienn/ hu-HU http://backend.userland.com/rss <![CDATA[Plágium pereskedés nélkül, avagy három kísértetiesen hasonló dal története]]> http://starity.hu/magazin/61454-plagium-pereskedes-nelkul-avagy-harom-kisertetiesen-hasonlo-dal-tortenete/ 13.18.21 <![CDATA[Klippremier: Barbee — Emlékkép]]> http://starity.hu/magazin/49426-klippremier-barbee-emlekkep/ 17.27.53 <![CDATA[Itt az első Kacsafutam Gyereknap]]> http://starity.hu/magazin/49374-itt-az-elso-kacsafutam-gyereknap/ 17.00.40 <![CDATA[Hét sztori, amiről lemaradhattál]]> http://starity.hu/magazin/41300-het-sztori-amirol-lemaradhattal/ 11.48.28 <![CDATA[Klippremier: Barbee — Holdfény]]> http://starity.hu/magazin/41291-klippremier-barbee-holdfeny/ 09.22.17 <![CDATA[Szexi nővé érett Barbee]]> http://starity.hu/magazin/39873-szexi-nove-erett-barbee/ 19.38.38 <![CDATA[Hét sztori, amiről lemaradhattál]]> http://starity.hu/magazin/39690-het-sztori-amirol-lemaradhattal/ 22.03.42 <![CDATA[Új nevet szeretne Barbee]]> http://starity.hu/magazin/39313-uj-nevet-szeretne-barbee/ 14.21.55 <![CDATA[Sztárok legnagyobb frizuraváltásai V.]]> http://starity.hu/magazin/38776-sztarok-legnagyobb-frizuravaltasai-v/ 17.44.40 <![CDATA[Nyeregbe pattantak a szexi Comet-jelöltek]]> http://starity.hu/magazin/38260-nyeregbe-pattantak-a-szexi-comet-jeloltek/ 17.05.46 <![CDATA[VIVA Comet 2013: íme, a jelöltek]]> http://starity.hu/magazin/37198-viva-comet-2013-ime-a-jeloltek/ 16.16.48 <![CDATA[Barbee - Sodor az ár promo 2012]]> http://starity.hu/forum/topik/352189-barbee-sodor-az-ar-promo-2012/ 02.31.49 <![CDATA[Barbee - Interspar, Zalaegerszeg 2011]]> http://starity.hu/forum/topik/344468-barbee-interspar-zalaegerszeg-2011/ 17.44.35 <![CDATA[Bogi - Mesehős klipforgatás]]> http://starity.hu/forum/topik/338367-bogi-mesehos-klipforgatas/ 17.55.22 <![CDATA[Bata Adrienn "Barbee" - Mokka 2012. július 12]]> http://starity.hu/forum/topik/337408-bata-adrienn-barbee-mokka-2012-julius-12/ 21.18.48 <![CDATA[Barbee: „Civilekkel nem jött össze”]]> http://starity.hu/magazin/29242-barbee-civilekkel-nem-jott-ossze/ 11.48.18 <![CDATA[Exkluzív interjú Barbee-val: „Imádok rettegni!”]]> http://starity.hu/magazin/28859-exkluziv-interju-barbee-val-imadok-rettegni/ 12.22.28 <![CDATA[Barbee új imidzse]]> http://starity.hu/forum/topik/331429-barbee-uj-imidzse/ 12.43.04 <![CDATA[Bata Adrienn "Barbee" - VIVA Comet Díjátadó Gála 2012]]> http://starity.hu/forum/topik/330708-bata-adrienn-barbee-viva-comet-dijatado-gala-2012/ 10.38.09 <![CDATA[Bata Adrienn "Barbee" - Sajtófotók 2011]]> http://starity.hu/forum/topik/327302-bata-adrienn-barbee-sajtofotok-2011/ 09.15.51 <![CDATA[Bata Adrienn "Barbee" - Ismeretlen fotósorozat]]> http://starity.hu/forum/topik/327298-bata-adrienn-barbee-ismeretlen-fotosorozat/ 08.57.37 <![CDATA[VIVA Comet 2012: megvannak a jelöltek]]> http://starity.hu/magazin/26664-viva-comet-2012-megvannak-a-jeloltek/ 16.25.45 <![CDATA[Nagy Adrienn & Barbee - Csak Csajok 2010.07.19 ]]> http://starity.hu/forum/topik/310099-nagy-adrienn-barbee-csak-csajok-20100719-/ 11.33.17 <![CDATA[Barbee-Story Gála 2012]]> http://starity.hu/forum/topik/302786-barbee-story-gala-2012/ 11.25.55 <![CDATA[Barbee-Kika 2011]]> http://starity.hu/forum/topik/293621-barbee-kika-2011/ 20.54.36 <![CDATA[Barbee Coke Club - Tinikonok napja! 2011.08.13.]]> http://starity.hu/forum/topik/293239-barbee-coke-club-tinikonok-napja-20110813/ 11.43.20 <![CDATA[Barbee Viva Comet 2011]]> http://starity.hu/forum/topik/293235-barbee-viva-comet-2011/ 11.29.36 <![CDATA[Barbee Szívszilánk album fotózás]]> http://starity.hu/forum/topik/292592-barbee-szivszilank-album-fotozas/ 00.15.31 <![CDATA[Klippremier: Barbee — Érezni fáj]]> http://starity.hu/magazin/22700-klippremier-barbee-erezni-faj/ 09.11.36 <![CDATA[Gyötrelmes időszakot élt át Barbee]]> http://starity.hu/magazin/22603-gyotrelmes-idoszakot-elt-at-barbee/ 20.11.21 <![CDATA[Barbee New Yorkban forgatott]]> http://starity.hu/magazin/21915-barbee-new-yorkban-forgatott/ 10.25.28 <![CDATA[Ada, Barbee - Interaktív, Viva Comet]]> http://starity.hu/forum/topik/271400-ada-barbee-interaktiv-viva-comet/ 10.40.25 <![CDATA[Lola, Barbee, Tóth Gabi - Pink Party]]> http://starity.hu/forum/topik/269294-lola-barbee-toth-gabi-pink-party/ 15.53.55 <![CDATA[Pink Partyt tartott Tóth Gabi, Lola és Barbee]]> http://starity.hu/magazin/19637-pink-partyt-tartott-toth-gabi-lola-es-barbee/ 10.51.57 <![CDATA[Barbee célba veszi Németországot]]> http://starity.hu/magazin/18577-barbee-celba-veszi-nemetorszagot/ 12.34.51 <![CDATA[Bata Adrienn - Ismeretlen Fotósorozat 2011]]> http://starity.hu/forum/topik/259522-bata-adrienn-ismeretlen-fotosorozat-2011/ 15.48.29 <![CDATA[Zorka a SILENUS pub-ban]]> http://starity.hu/forum/topik/252155-zorka-a-silenus-pub-ban/ 15.04.32 <![CDATA[Barbee - Míg a szívünk dobog klipforgatás]]> http://starity.hu/forum/topik/251811-barbee-mig-a-szivunk-dobog-klipforgatas/ 13.54.20 <![CDATA[Barbee - VIVA Comet 2011 Fellépés]]> http://starity.hu/forum/topik/246197-barbee-viva-comet-2011-fellepes/ 15.03.18 <![CDATA[Óvó néni lesz Barbee-ból]]> http://starity.hu/magazin/14463-ovo-neni-lesz-barbee-bol/ 11.34.57