<![CDATA[Bojan Krkić - Starity.hu]]> http://starity.hu/images/celebs/50x75/bojan-krkic-04101460305972484.jpg Bojan Krkić http://starity.hu/sztarok/bojan-krki/ 50 75 http://starity.hu/sztarok/bojan-krki/ hu-HU http://backend.userland.com/rss <![CDATA[Spanyol U21-es válogatott]]> http://starity.hu/forum/topik/249828-spanyol-u21-es-valogatott/ 19.55.15 <![CDATA[Spain U21 v England U21 – 2011 UEFA European U-21 Championship (2011.06.12)]]> http://starity.hu/forum/topik/247135-spain-u21-v-england-u21-2011-uefa-european-u-21-championship-20110612/ 19.56.28 <![CDATA[FC Barcelona - Getafe 2:1]]> http://starity.hu/forum/topik/228336-fc-barcelona-getafe-21/ 22.58.30 <![CDATA[Bojan Krkić]]> http://starity.hu/forum/topik/215511-bojan-krkic/ 19.17.27 <![CDATA[Barcelona - Real Madrid 5:0 (2:0) - Spanyol bajnoki mérkőzés, 2010.11.29.]]> http://starity.hu/forum/topik/207187-barcelona-real-madrid-50-20-spanyol-bajnoki-merkozes-20101129/ 06.36.47 <![CDATA[A 15 leghelyesebb focista vagy edző]]> http://starity.hu/magazin/7566-a-15-leghelyesebb-focista-vagy-edzo/ 14.45.09 <![CDATA[Ikszelt a világbajnok Mexikóval]]> http://starity.hu/magazin/3865-ikszelt-a-vilagbajnok-mexikoval/ 01.07.27 <![CDATA[Ricky Rubio és Bojan Krkic]]> http://starity.hu/forum/topik/176539-ricky-rubio-es-bojan-krkic/ 08.50.37 <![CDATA[FIFA Club World Cup - SEMI-FINAL - FC Barcelona vs. Atlante]]> http://starity.hu/forum/topik/140488-fifa-club-world-cup-semi-final-fc-barcelona-vs-atlante/ 00.26.47 <![CDATA[FIFA Club World Cup - FINAL - FC Barcelona vs. Estudiantes]]> http://starity.hu/forum/topik/140485-fifa-club-world-cup-final-fc-barcelona-vs-estudiantes/ 00.00.49 <![CDATA[Bojan Krkic - Mouth of Shark]]> http://starity.hu/forum/topik/140480-bojan-krkic-mouth-of-shark/ 23.20.01 <![CDATA[La Liga - F.C barcelona vs Getafe 2-0]]> http://starity.hu/forum/topik/128298-la-liga-fc-barcelona-vs-getafe-2-0/ 20.42.39 <![CDATA[UEFA - FC Barcelona vs Internazionale 0-0 @ Giuseppe Meazza, Milano]]> http://starity.hu/forum/topik/128295-uefa-fc-barcelona-vs-internazionale-0-0-at-giuseppe-meazza-milano/ 20.19.41 <![CDATA[Bojan Krkiæ]]> http://starity.hu/forum/topik/126424-bojan-krkiae/ 12.36.49 <![CDATA[Friendly - FC Barcelona vs Los Angeles Galaxy - 2-1]]> http://starity.hu/forum/topik/126340-friendly-fc-barcelona-vs-los-angeles-galaxy-2-1/ 12.37.45 <![CDATA[UEFA SuperCup - FC Barcelona vs Shakhtar Donetsk 1-0 @ Monaco]]> http://starity.hu/forum/topik/126155-uefa-supercup-fc-barcelona-vs-shakhtar-donetsk-1-0-at-monaco/ 17.42.40 <![CDATA[Spanish Supercup - FC Barcelona vs Athletic Bilbao 3-0 @ Camp Nou]]> http://starity.hu/forum/topik/126136-spanish-supercup-fc-barcelona-vs-athletic-bilbao-3-0-at-camp-nou/ 16.13.25 <![CDATA[Gamper-kupa - FC Barcelona vs Manchester City]]> http://starity.hu/forum/topik/125626-gamper-kupa-fc-barcelona-vs-manchester-city/ 14.30.47 <![CDATA[La Liga - F.C. Barcelona vs Osasuna 4-1 @ Camp Nou]]> http://starity.hu/forum/topik/117180-la-liga-fc-barcelona-vs-osasuna-4-1-at-camp-nou/ 18.17.41 <![CDATA[Copa del Rey - FC Barcelona vs Athletic Bilbao - FINALE]]> http://starity.hu/forum/topik/115292-copa-del-rey-fc-barcelona-vs-athletic-bilbao-finale/ 20.32.48 <![CDATA[FC Barcelona Portrait]]> http://starity.hu/forum/topik/114995-fc-barcelona-portrait/ 20.30.56 <![CDATA[La Liga - F.C. Barcelona vs Valladolid]]> http://starity.hu/forum/topik/111456-la-liga-fc-barcelona-vs-valladolid/ 23.18.53