<![CDATA[Burak Deniz - Starity.hu]]> http://starity.hu/images/celebs/50x75/burak-deniz-021215815358265669.jpg Burak Deniz http://starity.hu/sztarok/burak-deniz/ 50 75 http://starity.hu/sztarok/burak-deniz/ hu-HU http://backend.userland.com/rss <![CDATA[Burak Deniz & Hande Ercel - "Ask Laftan Anlamaz" Exclusive Photoshoot - 2016]]> http://starity.hu/forum/topik/563553-burak-deniz-hande-ercel-ask-laftan-anlamaz-exclusive-photoshoot-2016/ 19.06.12 <![CDATA[Burak Deniz - "Ask Laftan Anlamaz" Special Photoshoot 2016]]> http://starity.hu/forum/topik/557158-burak-deniz-ask-laftan-anlamaz-special-photoshoot-2016/ 13.42.47 <![CDATA[Ask Laftan Anlamaz (2016- )]]> http://starity.hu/forum/topik/556138-ask-laftan-anlamaz-2016-/ 19.48.51 <![CDATA[Burak Deniz & Hande Ercel - Istanbul Life Magazin 2016]]> http://starity.hu/forum/topik/554418-burak-deniz-hande-ercel-istanbul-life-magazin-2016/ 15.53.18 <![CDATA[Burak Deniz - Some Men Turkey Magazine / March 2016 /]]> http://starity.hu/forum/topik/554416-burak-deniz-some-men-turkey-magazine-march-2016-/ 15.47.02 <![CDATA[Burak Deniz - Some Men Magazine Autumn 2016]]> http://starity.hu/forum/topik/554412-burak-deniz-some-men-magazine-autumn-2016/ 15.40.17 <![CDATA[Aşk Laftan Anlamaz 2016 / Behind The Scenes ]]> http://starity.hu/forum/topik/554244-ask-laftan-anlamaz-2016-behind-the-scenes-/ 16.36.27 <![CDATA[Burak Deniz & Hande Ercel - Istanbul Life Magazin 2016]]> http://starity.hu/forum/topik/554242-burak-deniz-hande-ercel-istanbul-life-magazin-2016/ 15.39.45 <![CDATA[Burak Deniz - Elele Magazine Photoshoot / Turkey / July 2016]]> http://starity.hu/forum/topik/554241-burak-deniz-elele-magazine-photoshoot-turkey-july-2016/ 15.36.22 <![CDATA[Instyle / Oct. 2015 / Burak Deniz Photoshoot]]> http://starity.hu/forum/topik/554239-instyle-oct-2015-burak-deniz-photoshoot/ 15.22.02 <![CDATA[Burak Deniz - Instagram képek]]> http://starity.hu/forum/topik/554236-burak-deniz-instagram-kepek/ 14.57.00 <![CDATA[Gecenin Kraliçesi / Az éjszaka királynője (2016)]]> http://starity.hu/forum/topik/543295-gecenin-kralicesi-az-ejszaka-kiralynoje-2016/ 18.09.10 <![CDATA[Hürrem új sorozatával indul az Izaura TV]]> http://starity.hu/forum/topik/542159-hurrem-uj-sorozataval-indul-az-izaura-tv/ 08.46.04