<![CDATA[Choi Seung Hyun - Starity.hu]]> http://starity.hu/images/celebs/50x75/choi-seung-hyun-101916031281472961.jpg Choi Seung Hyun http://starity.hu/sztarok/choi-seung-hyun/ 50 75 http://starity.hu/sztarok/choi-seung-hyun/ hu-HU http://backend.userland.com/rss <![CDATA[11 márciusi k-pop hír, amiről lemaradhattál]]> http://starity.hu/magazin/72889-11-marciusi-k-pop-hir-amirol-lemaradhattal/ 20.50.28 <![CDATA[Instagram top 10: Íme a legtöbb követővel rendelkező férfi híresség a dél-koreai szórakoztatóiparban]]> http://starity.hu/magazin/71720-instagram-top-10-ime-a-legtobb-kovetovel-rendelkezo-ferfi-hiresseg-a-del-koreai-szorakoztatoiparban/ 23.25.49 <![CDATA[The Best of BIGBANG 2006-2014 Photobook]]> http://starity.hu/forum/topik/597112-the-best-of-bigbang-2006-2014-photobook/ 16.04.15 <![CDATA[Big Bang - Made Series E Photoshoot 2015 II]]> http://starity.hu/forum/topik/587330-big-bang-made-series-e-photoshoot-2015-ii/ 22.19.47 <![CDATA[T.O.P (Big Bang) - ‘Men’s Folio’ Magazine '16]]> http://starity.hu/forum/topik/585769-top-big-bang-mens-folio-magazine-16/ 23.03.07 <![CDATA[T.O.P - W KOREA MAGAZINE November '13]]> http://starity.hu/forum/topik/578410-top-w-korea-magazine-november-13/ 18.12.02 <![CDATA[Choi Seung Hyun "T.O.P" - Cosmopolitan Magazine August Issue ‘16]]> http://starity.hu/forum/topik/542724-choi-seung-hyun-top-cosmopolitan-magazine-august-issue-16/ 12.03.55 <![CDATA[T.O.P - Men’s Uno Magazine April 2016]]> http://starity.hu/forum/topik/518495-top-mens-uno-magazine-april-2016/ 09.20.44 <![CDATA[Big Bang - Japanese MADE Album Photos 2016]]> http://starity.hu/forum/topik/515150-big-bang-japanese-made-album-photos-2016/ 14.56.36 <![CDATA[Big Bang - Welcoming Collection 2016]]> http://starity.hu/forum/topik/515148-big-bang-welcoming-collection-2016/ 13.56.07 <![CDATA[Big Bang - Frau Tokyo Magazine February 2016]]> http://starity.hu/forum/topik/515146-big-bang-frau-tokyo-magazine-february-2016/ 13.31.09 <![CDATA[Big Bang - Elle Magazine March 2016]]> http://starity.hu/forum/topik/515026-big-bang-elle-magazine-march-2016/ 00.37.46 <![CDATA[Big Bang - AnAn Magazine March 2016]]> http://starity.hu/forum/topik/514817-big-bang-anan-magazine-march-2016/ 12.22.50 <![CDATA[T.O.P - Arena Homme+ Magazine March 2016]]> http://starity.hu/forum/topik/514691-top-arena-homme-magazine-march-2016/ 14.51.52 <![CDATA[Big bang Welcoming Collection 2016]]> http://starity.hu/forum/topik/510317-big-bang-welcoming-collection-2016/ 08.24.17 <![CDATA[Big Bang - 1st Look Magazine December (MAMA) 2015]]> http://starity.hu/forum/topik/504649-big-bang-1st-look-magazine-december-mama-2015/ 12.23.56 <![CDATA[T.O.P - L'officiel Home Magazine January 2016]]> http://starity.hu/forum/topik/504495-top-lofficiel-home-magazine-january-2016/ 20.14.35 <![CDATA[T.O.P - L'Officiel Magazine January 2016]]> http://starity.hu/forum/topik/504416-top-lofficiel-magazine-january-2016/ 12.39.04 <![CDATA[Big Bang - Made Series 'E' (Album képek)]]> http://starity.hu/forum/topik/496468-big-bang-made-series-e-album-kepek/ 17.24.06 <![CDATA[Big Bang - Made Series 'D' (Album képek)]]> http://starity.hu/forum/topik/496467-big-bang-made-series-d-album-kepek/ 17.17.53 <![CDATA[Big Bang T.O.P - Dazed October 2015]]> http://starity.hu/forum/topik/494225-big-bang-top-dazed-october-2015/ 08.21.35 <![CDATA[Big Bang - Made Series E Photoshoot 2015]]> http://starity.hu/forum/topik/488648-big-bang-made-series-e-photoshoot-2015/ 14.56.10 <![CDATA[Ismét két klippel jelentkezett a Big Bang]]> http://starity.hu/magazin/56846-ismet-ket-klippel-jelentkezett-a-big-bang/ 10.17.18 <![CDATA[Klippremier: Big Bang – Bang Bang Bang]]> http://starity.hu/magazin/56058-klippremier-big-bang-bang-bang-bang/ 16.41.32 <![CDATA[Új albummal jelentkezik a Big Bang]]> http://starity.hu/magazin/54700-uj-albummal-jelentkezik-a-big-bang/ 16.13.52 <![CDATA[A Big Bang Londonba is elért]]> http://starity.hu/magazin/33861-a-big-bang-londonba-is-elert/ 10.17.30 <![CDATA[Összefoglalás 2012: a legnézettebb k-pop videoklipek]]> http://starity.hu/magazin/33807-osszefoglalas-2012-a-legnezettebb-k-pop-videoklipek/ 07.36.36 <![CDATA[A Big Bang a franciák kedvence]]> http://starity.hu/magazin/26172-a-big-bang-a-franciak-kedvence/ 11.28.26 <![CDATA[Megjelent a Bigbang új videoklipje]]> http://starity.hu/magazin/24933-megjelent-a-bigbang-uj-videoklipje/ 16.08.54 <![CDATA[Magyarországra jöhet a koreai fiúbanda]]> http://starity.hu/magazin/24656-magyarorszagra-johet-a-koreai-fiubanda/ 11.41.24 <![CDATA[A Big Bang a vártnál korábban tér vissza]]> http://starity.hu/magazin/23879-a-big-bang-a-vartnal-korabban-ter-vissza/ 19.20.14 <![CDATA[Megjelent GD és T.O.P videoklipje]]> http://starity.hu/magazin/23105-megjelent-gd-es-top-videoklipje/ 11.25.40 <![CDATA[2012 márciusára várható a Big Bang új albuma]]> http://starity.hu/magazin/22947-2012-marciusara-varhato-a-big-bang-uj-albuma/ 17.00.16 <![CDATA[G-Dragon bevallotta, hogy drogozott]]> http://starity.hu/magazin/20708-g-dragon-bevallotta-hogy-drogozott/ 05.09.29 <![CDATA[Korea 30 legszebb szemű Idolja az Mnetnél]]> http://starity.hu/magazin/7012-korea-30-legszebb-szemu-idolja-az-mnetnel/ 12.25.45