<![CDATA[Chris Bauer - Starity.hu]]> http://starity.hu/images/celebs/50x75/chris-bauer-0115.jpg Chris Bauer http://starity.hu/sztarok/chris-bauer/ 50 75 http://starity.hu/sztarok/chris-bauer/ hu-HU http://backend.userland.com/rss <![CDATA[The Little Things / Ördög a részletekben (2021)]]> http://starity.hu/forum/topik/686576-the-little-things-ordog-a-reszletekben-2021/ 11.43.39 <![CDATA[A Dog's Way Home (2019) / Egy kutya hazatér]]> http://starity.hu/forum/topik/637407-a-dogs-way-home-2019-egy-kutya-hazater/ 13.57.29 <![CDATA[Chris Bauer - HBO's "True Blood" Season 3 Premiere at the ArcLight Cinemas Cinerama Dome in Hollywood, California (June 08, 2010)]]> http://starity.hu/forum/topik/607104-chris-bauer-hbos-true-blood-season-3-premiere-at-the-arclight-cinemas-cinerama-dome-in-hollywood-california-june-08-2010/ 08.00.32 <![CDATA[Chris Bauer - Out in Los Angeles - June 8, 2017]]> http://starity.hu/forum/topik/582728-chris-bauer-out-in-los-angeles-june-8-2017/ 17.52.02 <![CDATA[Ezek voltak a tévétörténelem legjobb és legrosszabb fináléi]]> http://starity.hu/magazin/66934-ezek-voltak-a-tevetortenelem-legjobb-es-legrosszabb-finalei/ 14.01.18 <![CDATA[Sully / Sully - Csoda a Hudson folyón (2016)]]> http://starity.hu/forum/topik/541395-sully-sully-csoda-a-hudson-folyon-2016/ 20.43.04 <![CDATA[8MM / 8 milliméter (1999) ]]> http://starity.hu/forum/topik/367490-8mm-8-millimeter-1999-/ 22.54.08 <![CDATA[Chris Bauer - Premiere of HBO's "True Blood" 5th Season at ArcLight Cinemas Cinerama Dome in Hollywood - May 30. 2012.]]> http://starity.hu/forum/topik/339420-chris-bauer-premiere-of-hbos-true-blood-5th-season-at-arclight-cinemas-cinerama-dome-in-hollywood-may-30-2012/ 21.53.03 <![CDATA[Chris Bauer - HBO's Post 2012 Golden Globe Awards Party in Los Angeles - January 15, 2012]]> http://starity.hu/forum/topik/300455-chris-bauer-hbos-post-2012-golden-globe-awards-party-in-los-angeles-january-15-2012/ 21.10.30 <![CDATA[True Blood: újabb hírek az ötödik évadról]]> http://starity.hu/magazin/23700-true-blood-ujabb-hirek-az-otodik-evadrol/ 16.23.15 <![CDATA[Kristin Bauer ellenségeit harapdálná]]> http://starity.hu/magazin/22788-kristin-bauer-ellensegeit-harapdalna/ 15.32.59 <![CDATA[Egy újabb adag őrület Bon Temps városában]]> http://starity.hu/magazin/22077-egy-ujabb-adag-orulet-bon-temps-varosaban/ 14.54.37 <![CDATA[True Blood: újabb szereplővel bővül a csapat]]> http://starity.hu/magazin/21971-true-blood-ujabb-szereplovel-bovul-a-csapat/ 13.20.30 <![CDATA[Lucy Griffiths a True Bloodban]]> http://starity.hu/magazin/21597-lucy-griffiths-a-true-bloodban/ 17.55.10 <![CDATA[True Blood: jön az ötödik évad]]> http://starity.hu/magazin/18555-true-blood-jon-az-otodik-evad/ 23.51.28 <![CDATA[Két nap múlva True Blood 3]]> http://starity.hu/magazin/1518-ket-nap-mulva-true-blood-3/ 10.19.14 <![CDATA[True Blood / True Blood: Inni és élni hagyni (2008-2014)]]> http://starity.hu/forum/topik/95737-true-blood-true-blood-inni-es-elni-hagyni-2008-2014/ 11.34.31