<![CDATA[Connor Ball - Starity.hu]]> http://starity.hu/images/celebs/50x75/connor-ball-091314106397804684.jpg Connor Ball http://starity.hu/sztarok/connor-ball/ 50 75 http://starity.hu/sztarok/connor-ball/ hu-HU http://backend.userland.com/rss <![CDATA[The Vamps - Photoshoot for NATION Magazine (April 4, 2019)]]> http://starity.hu/forum/topik/669678-the-vamps-photoshoot-for-nation-magazine-april-4-2019/ 11.05.42 <![CDATA[The Vamps - Photoshoot for EUPHORIA Magazine (August 5, 2020)]]> http://starity.hu/forum/topik/669677-the-vamps-photoshoot-for-euphoria-magazine-august-5-2020/ 10.52.09 <![CDATA[The Vamps - Photoshoot for FAULT Magazine (October 2020)]]> http://starity.hu/forum/topik/669579-the-vamps-photoshoot-for-fault-magazine-october-2020/ 10.53.45 <![CDATA[The Vamps - Our Story 100% Official Photoshoot (2016)]]> http://starity.hu/forum/topik/669229-the-vamps-our-story-100-official-photoshoot-2016/ 15.44.43 <![CDATA[The Vamps - Cherry Blossom Album (2020)]]> http://starity.hu/forum/topik/669227-the-vamps-cherry-blossom-album-2020/ 13.54.29 <![CDATA[James McVey szerint a The Vamps 20 év múlva is együtt zenél majd]]> http://starity.hu/magazin/71805-james-mcvey-szerint-a-the-vamps-20-ev-mulva-is-egyutt-zenel-majd/ 18.18.55 <![CDATA[Martina Stoessel csatlakozott a The Vampshez egy közös éneklés erejéig – videó]]> http://starity.hu/magazin/70720-martina-stoessel-csatlakozott-a-the-vampshez-egy-kozos-enekles-erejeig-video/ 10.17.15 <![CDATA[Teen Choice Awards 2017 – Íme a jelöltek!]]> http://starity.hu/magazin/68793-teen-choice-awards-2017-ime-a-jeloltek/ 09.48.17 <![CDATA[Radio 1 Teen Awards 2016: Ők a nyertesek!]]> http://starity.hu/magazin/64321-radio-1-teen-awards-2016-ok-a-nyertesek/ 08.51.05 <![CDATA[Radio 1 Teen Awards 2016: íme a fellépők]]> http://starity.hu/magazin/62922-radio-1-teen-awards-2016-ime-a-fellepok/ 17.07.23 <![CDATA[Radio 1 Teen Awards 2016: Itt vannak a jelöltek!]]> http://starity.hu/magazin/62832-radio-1-teen-awards-2016-itt-vannak-a-jeloltek/ 11.40.10 <![CDATA[The Vamps - Leaving BBC Radio 1 studios in London - August 16, 2016]]> http://starity.hu/forum/topik/542653-the-vamps-leaving-bbc-radio-1-studios-in-london-august-16-2016/ 19.15.47 <![CDATA[The Vamps - Capital FM Summertime Ball 2016 in London - June 11, 2016]]> http://starity.hu/forum/topik/532622-the-vamps-capital-fm-summertime-ball-2016-in-london-june-11-2016/ 14.30.58 <![CDATA[The Vamps - 'Kung Fu Panda 3' Premiere in Hollywood - January 16, 2016]]> http://starity.hu/forum/topik/510768-the-vamps-kung-fu-panda-3-premiere-in-hollywood-january-16-2016/ 15.21.27 <![CDATA[The Vamps - DOLLY (Australia) - January 2016]]> http://starity.hu/forum/topik/506055-the-vamps-dolly-australia-january-2016/ 16.39.50 <![CDATA[The Vamps - Wake Up (Deluxe Edition Album Cover) - 2015]]> http://starity.hu/forum/topik/502890-the-vamps-wake-up-deluxe-edition-album-cover-2015/ 22.41.33 <![CDATA[Első alkalommal állt egy színpadon Demi Lovato és a The Vamps]]> http://starity.hu/magazin/53231-elso-alkalommal-allt-egy-szinpadon-demi-lovato-es-a-the-vamps/ 09.13.00 <![CDATA[Demi Lovato - Ellen Degeneres Show with The Vamps, November 10, 2014]]> http://starity.hu/forum/topik/453352-demi-lovato-ellen-degeneres-show-with-the-vamps-november-10-2014/ 22.37.31 <![CDATA[BBC Radio 1 Teen Awards 2014: íme a nyertesek]]> http://starity.hu/magazin/52885-bbc-radio-1-teen-awards-2014-ime-a-nyertesek/ 14.52.15 <![CDATA[Tom Daley lett az év embere]]> http://starity.hu/magazin/52809-tom-daley-lett-az-ev-embere/ 16.04.23 <![CDATA[Idén ők a legnépszerűbb feltörekvő előadók]]> http://starity.hu/magazin/52506-iden-ok-a-legnepszerubb-feltorekvo-eloadok/ 11.56.36 <![CDATA[Klippremier: The Vamps ft. Shawn - Oh Cecilia (Breaking My Heart)]]> http://starity.hu/magazin/52153-klippremier-the-vamps-ft-shawn-oh-cecilia-breaking-my-heart/ 08.39.54 <![CDATA[The Vamps - Coca Cola Lounge - August 6,2014]]> http://starity.hu/forum/topik/441785-the-vamps-coca-cola-lounge-august-62014/ 16.50.25 <![CDATA[Ők a 2014-es Teen Choice Awards jelöltjei!]]> http://starity.hu/magazin/50947-ok-a-2014-es-teen-choice-awards-jeloltjei/ 09.28.11 <![CDATA[Brad Simpson: „Nem fiúbanda vagyunk, hanem gitáros”]]> http://starity.hu/magazin/50648-brad-simpson-nem-fiubanda-vagyunk-hanem-gitaros/ 13.56.25 <![CDATA[The Vamps - Instagram Photos]]> http://starity.hu/forum/topik/435796-the-vamps-instagram-photos/ 23.27.57 <![CDATA[The Vamps - Radio Disney Music Awards, April 26, 2014]]> http://starity.hu/forum/topik/435794-the-vamps-radio-disney-music-awards-april-26-2014/ 22.46.52 <![CDATA[The Vamps - Album Signing in Milan, May 21, 2014]]> http://starity.hu/forum/topik/435790-the-vamps-album-signing-in-milan-may-21-2014/ 22.28.28 <![CDATA[Connor Ball-Personal Pictures]]> http://starity.hu/forum/topik/435454-connor-ball-personal-pictures/ 15.05.07 <![CDATA[The Vamps - at the Empire State Building in NYC, June 18, 2014]]> http://starity.hu/forum/topik/435283-the-vamps-at-the-empire-state-building-in-nyc-june-18-2014/ 10.14.51 <![CDATA[The Vamps - Capital Summertime Ball at Wembley Stadium in London, June 21, 2014]]> http://starity.hu/forum/topik/434697-the-vamps-capital-summertime-ball-at-wembley-stadium-in-london-june-21-2014/ 21.15.05 <![CDATA[The Vamps - The North East Live - 2014. Jun 22]]> http://starity.hu/forum/topik/434677-the-vamps-the-north-east-live-2014-jun-22/ 19.30.09 <![CDATA[Klippremier: The Vamps ft. Demi Lovato – Somebody To You ]]> http://starity.hu/magazin/49850-klippremier-the-vamps-ft-demi-lovato-somebody-to-you-/ 19.20.38 <![CDATA[Demi: „Alig várom az Ed Sheerannal közös munkát”]]> http://starity.hu/magazin/49708-demi-alig-varom-az-ed-sheerannal-kozos-munkat/ 09.38.08 <![CDATA[Dalpremier: The Vamps ft. Demi Lovato - Somebody To You]]> http://starity.hu/magazin/49309-dalpremier-the-vamps-ft-demi-lovato-somebody-to-you/ 20.55.57 <![CDATA[Christina Perri és a The Vamps is Demi Lovatóval dolgozik]]> http://starity.hu/magazin/49244-christina-perri-es-a-the-vamps-is-demi-lovatoval-dolgozik/ 18.55.38 <![CDATA[Amiről lemaradhattál: ez történt a zene világában]]> http://starity.hu/magazin/49061-amirol-lemaradhattal-ez-tortent-a-zene-vilagaban/ 08.01.56 <![CDATA[Együttműködést tervez Ed Sheeran a The Vampsszal]]> http://starity.hu/magazin/48465-egyuttmukodest-tervez-ed-sheeran-a-the-vampsszal/ 13.04.23 <![CDATA[Áprilisban érkezik a The Vamps albuma]]> http://starity.hu/magazin/48034-aprilisban-erkezik-a-the-vamps-albuma/ 19.27.01 <![CDATA[Klippremier: The Vamps - Last Night]]> http://starity.hu/forum/topik/418960-klippremier-the-vamps-last-night/ 20.30.02