<![CDATA[Ellen Burstyn - Starity.hu]]> http://starity.hu/images/celebs/50x75/ellen-burstyn-1025.jpg Ellen Burstyn http://starity.hu/sztarok/ellen-burstyn/ 50 75 http://starity.hu/sztarok/ellen-burstyn/ hu-HU http://backend.userland.com/rss <![CDATA[Filmválogatás: Kevésbé ismert romantikus filmek]]> http://starity.hu/magazin/71238-filmvalogatas-kevesbe-ismert-romantikus-filmek/ 11.49.44 <![CDATA[Main Street / Fő utca (2010)]]> http://starity.hu/forum/topik/474854-main-street-fo-utca-2010/ 11.22.55 <![CDATA[Új előzetest kapott Blake Lively filmje]]> http://starity.hu/magazin/54722-uj-elozetest-kapott-blake-lively-filmje/ 14.15.23 <![CDATA[The Age of Adaline / Adaline varázslatos élete (2015) ]]> http://starity.hu/forum/topik/453899-the-age-of-adaline-adaline-varazslatos-elete-2015-/ 18.19.30 <![CDATA[Emmy 2014: ők a jelöltek]]> http://starity.hu/magazin/50715-emmy-2014-ok-a-jeloltek/ 16.21.46 <![CDATA[Critics' Choice Awards 2014: ők a jelöltek!]]> http://starity.hu/magazin/49545-critics-choice-awards-2014-ok-a-jeloltek/ 20.59.55 <![CDATA[Blake Lively váltja Katherine Heiglt]]> http://starity.hu/magazin/43990-blake-lively-valtja-katherine-heiglt/ 19.26.58 <![CDATA[Emmy-gála 2013: a nyertesek]]> http://starity.hu/magazin/43226-emmy-gala-2013-a-nyertesek/ 05.55.45 <![CDATA[Könyvek a mozivásznon — IV. rész ]]> http://starity.hu/magazin/37620-konyvek-a-mozivasznon-iv-resz-/ 14.56.22 <![CDATA[Political Animals (2012)]]> http://starity.hu/forum/topik/355016-political-animals-2012/ 20.45.30 <![CDATA[Ellen Burstyn - 61st Primetime Emmy Awards at Nokia Theatre in Los Angeles, California - September 20, 2009]]> http://starity.hu/forum/topik/283558-ellen-burstyn-61st-primetime-emmy-awards-at-nokia-theatre-in-los-angeles-california-september-20-2009/ 18.52.40 <![CDATA[Ellen Burstyn & Michael J Fox - 61st Primetime Emmy Awards, Press Room at Nokia Theatre in Los Angeles, California - September 20, 2009]]> http://starity.hu/forum/topik/283550-ellen-burstyn-michael-j-fox-61st-primetime-emmy-awards-press-room-at-nokia-theatre-in-los-angeles-california-september-20-2009/ 18.38.12 <![CDATA[The Wicker Man - Rejtélyek szigete (2006)]]> http://starity.hu/forum/topik/260931-the-wicker-man-rejtelyek-szigete-2006/ 02.02.40 <![CDATA[Burstyn, Bates, Tomei, Goldberg, Minnelli - Vanity Fair magazin]]> http://starity.hu/forum/topik/204177-burstyn-bates-tomei-goldberg-minnelli-vanity-fair-magazin/ 20.50.52 <![CDATA[Ellen Burstyn at the 2009 Tribeca Film Festival premiere of Poliwood]]> http://starity.hu/forum/topik/193813-ellen-burstyn-at-the-2009-tribeca-film-festival-premiere-of-poliwood/ 12.15.11 <![CDATA[Requiem for a Dream / Rekviem egy álomért (2000)]]> http://starity.hu/forum/topik/172034-requiem-for-a-dream-rekviem-egy-alomert-2000/ 17.24.25 <![CDATA[The Exorcist / Az ördögűző (1973)]]> http://starity.hu/forum/topik/109562-the-exorcist-az-ordoguzo-1973/ 17.26.30