<![CDATA[Emeli Sandé - Starity.hu]]> http://starity.hu/images/celebs/50x75/emeli-sande-101815083500145938.jpg Emeli Sandé http://starity.hu/sztarok/emeli-sande/ 50 75 http://starity.hu/sztarok/emeli-sande/ hu-HU http://backend.userland.com/rss <![CDATA[Ezek a dalok simán mehetnek az őszi lejátszási listádba]]> http://starity.hu/magazin/71069-ezek-a-dalok-siman-mehetnek-az-oszi-lejatszasi-listadba/ 14.44.27 <![CDATA[Megszületett a jótékonysági kislemez a Grenfell Tower áldozataiért]]> http://starity.hu/magazin/68827-megszuletett-a-jotekonysagi-kislemez-a-grenfell-tower-aldozataiert/ 17.39.21 <![CDATA[Emeli Sandé - Seen at the BBC Radio 1 studios in London - March 4, 2017]]> http://starity.hu/forum/topik/571304-emeli-sande-seen-at-the-bbc-radio-1-studios-in-london-march-4-2017/ 21.01.41 <![CDATA[BRIT Awards 2017: Íme a nyertesek listája!]]> http://starity.hu/magazin/66558-brit-awards-2017-ime-a-nyertesek-listaja/ 07.28.53 <![CDATA[Brit Awards 2017: Megvannak a jelöltek!]]> http://starity.hu/magazin/65923-brit-awards-2017-megvannak-a-jeloltek/ 08.34.42 <![CDATA[Emeli Sandé - BBC Music Awards at ExCeL London Exhibition Centre in London - December 12, 2016]]> http://starity.hu/forum/topik/556837-emeli-sande-bbc-music-awards-at-excel-london-exhibition-centre-in-london-december-12-2016/ 23.47.47 <![CDATA[Emeli Sandé - Seen at the ITV studios in London - December 13, 2016]]> http://starity.hu/forum/topik/556542-emeli-sande-seen-at-the-itv-studios-in-london-december-13-2016/ 16.49.32 <![CDATA[Emeli Sandé - 2016 American Music Awards at the Microsoft Theatre, Los Angeles (20.11.2016)]]> http://starity.hu/forum/topik/554022-emeli-sande-2016-american-music-awards-at-the-microsoft-theatre-los-angeles-20112016/ 13.01.34 <![CDATA[Megjelent Emeli Sandé második albuma + klippremier]]> http://starity.hu/magazin/64717-megjelent-emeli-sande-masodik-albuma-klippremier/ 15.12.31 <![CDATA[Bemutatta új dalát Emeli Sandé]]> http://starity.hu/magazin/64150-bemutatta-uj-dalat-emeli-sande/ 17.10.34 <![CDATA[A hét legnépszerűbb celebfotói]]> http://starity.hu/magazin/64003-a-het-legnepszerubb-celebfotoi/ 15.06.36 <![CDATA[Visszatérésére készül Emeli Sandé]]> http://starity.hu/magazin/63293-visszateresere-keszul-emeli-sande/ 13.23.24 <![CDATA[Emeli Sandé pictured at Cafe Royal in London - July 11, 2016]]> http://starity.hu/forum/topik/537098-emeli-sande-pictured-at-cafe-royal-in-london-july-11-2016/ 12.31.36 <![CDATA[8 popelőadó, akinek alig várjuk a visszatérését]]> http://starity.hu/magazin/61974-8-popeloado-akinek-alig-varjuk-a-visszatereset/ 12.56.26 <![CDATA[Emeli Sande seen at the Asian Awards 2016 in London - April 8, 2016]]> http://starity.hu/forum/topik/522884-emeli-sande-seen-at-the-asian-awards-2016-in-london-april-8-2016/ 11.46.17 <![CDATA[Adam Lambert and Emeli Sandé present during the 2013 MTV Video Music Awards at the Barclays Center on August 25, 2013 ]]> http://starity.hu/forum/topik/400754-adam-lambert-and-emeli-sande-present-during-the-2013-mtv-video-music-awards-at-the-barclays-center-on-august-25-2013-/ 19.23.46 <![CDATA[Emeli Sandé - John Lindquist Photoshoot, 2013]]> http://starity.hu/forum/topik/395466-emeli-sande-john-lindquist-photoshoot-2013/ 08.40.35 <![CDATA[Érkezik Tinie Tempha új albuma]]> http://starity.hu/magazin/39765-erkezik-tinie-tempha-uj-albuma/ 20.44.23 <![CDATA[Feltörekvő sztárok nyomában: Jamie Harrison]]> http://starity.hu/magazin/38486-feltorekvo-sztarok-nyomaban-jamie-harrison/ 08.16.10 <![CDATA[Emeli Sandé attends Fox's 'American Idol 2013' Finale Results Show at Nokia Theatre L.A. Live on May 16, 2013 in Los Angeles, California.]]> http://starity.hu/forum/topik/387253-emeli-sande-attends-foxs-american-idol-2013-finale-results-show-at-nokia-theatre-la-live-on-may-16-2013-in-los-angeles-california/ 15.38.27 <![CDATA[Kihirdették a BET Awards jelöltjeit]]> http://starity.hu/magazin/38059-kihirdettek-a-bet-awards-jeloltjeit/ 15.27.47 <![CDATA[Emeli Sandé - 'The Great Gatsby' World Premiere 2013]]> http://starity.hu/forum/topik/385198-emeli-sande-the-great-gatsby-world-premiere-2013/ 16.25.23 <![CDATA[Emeli Sande attends the 'The Great Gatsby' world premiere at Avery Fisher Hall at Lincoln Center for the Performing Arts on May 1, 2013 in New York City]]> http://starity.hu/forum/topik/385023-emeli-sande-attends-the-the-great-gatsby-world-premiere-at-avery-fisher-hall-at-lincoln-center-for-the-performing-arts-on-may-1-2013-in-new-york-city/ 18.16.27 <![CDATA[Ötvenéves rekordot döntött meg Emeli Sandé]]> http://starity.hu/magazin/37572-otveneves-rekordot-dontott-meg-emeli-sande/ 18.39.11 <![CDATA[Emeli Sande Arrives At The 2013 Echo Awards]]> http://starity.hu/forum/topik/378411-emeli-sande-arrives-at-the-2013-echo-awards/ 20.46.17 <![CDATA[Emeli Sandé Unknow Photoshoot]]> http://starity.hu/forum/topik/378231-emeli-sande-unknow-photoshoot/ 17.54.12 <![CDATA[Egymást kóstolgatja Emeli Sandé és Noel Gallagher]]> http://starity.hu/magazin/36181-egymast-kostolgatja-emeli-sande-es-noel-gallagher/ 17.18.53 <![CDATA[Emeli Sandé - Kate Davis-Macleod Photoshoot for ES Magazine]]> http://starity.hu/forum/topik/375171-emeli-sande-kate-davis-macleod-photoshoot-for-es-magazine/ 11.40.51 <![CDATA[Miley Cyrus - Attend the 21st Annual Elton John AIDS Foundation Academy Awards Viewing Party at Pacific Design Center in Los Angeles - February 24, 2013]]> http://starity.hu/forum/topik/374502-miley-cyrus-attend-the-21st-annual-elton-john-aids-foundation-academy-awards-viewing-party-at-pacific-design-center-in-los-angeles-february-24-2013/ 07.01.25 <![CDATA[Íme, a 2013-as BRIT Awards nyertesei]]> http://starity.hu/magazin/35420-ime-a-2013-as-brit-awards-nyertesei/ 12.01.09 <![CDATA[Emeli Sandé - BRIT Awards 2013, O2 Arena]]> http://starity.hu/forum/topik/373745-emeli-sande-brit-awards-2013-o2-arena/ 18.55.57 <![CDATA[Emeli Sande – Clive Davis Recording Academys 2013 Pre-Grammy Gala February 9, 2013]]> http://starity.hu/forum/topik/372048-emeli-sande-clive-davis-recording-academys-2013-pre-grammy-gala-february-9-2013/ 16.58.07 <![CDATA[Emeli Sandé in The Ellen DeGeneres Show]]> http://starity.hu/forum/topik/371547-emeli-sande-in-the-ellen-degeneres-show/ 15.23.46 <![CDATA[Emeli Sandé - Brit Awards 2013 nominations announced ]]> http://starity.hu/forum/topik/368374-emeli-sande-brit-awards-2013-nominations-announced-/ 14.49.09 <![CDATA[Emeli Sandé az idei BRIT Awards favoritja]]> http://starity.hu/magazin/34419-emeli-sande-az-idei-brit-awards-favoritja/ 14.39.21 <![CDATA[Emeli Sande performs ar the Olympia Theatre]]> http://starity.hu/forum/topik/363945-emeli-sande-performs-ar-the-olympia-theatre/ 16.43.37 <![CDATA[Klippremier: Alicia Keys — Brand New Me]]> http://starity.hu/magazin/33932-klippremier-alicia-keys-brand-new-me/ 17.12.52 <![CDATA[Íme a MOBO Awards díjátadó nyertesei]]> http://starity.hu/magazin/32996-ime-a-mobo-awards-dijatado-nyertesei/ 18.21.10 <![CDATA[Íme, a Soul Train Awards jelöltjei]]> http://starity.hu/magazin/32400-ime-a-soul-train-awards-jeloltjei/ 16.39.11 <![CDATA[Ilyen lesz az olimpiai záróünnepség]]> http://starity.hu/magazin/30480-ilyen-lesz-az-olimpiai-zarounnepseg/ 14.55.18