<![CDATA[Han Seung Yeon - Starity.hu]]> http://starity.hu/images/celebs/50x75/han-seung-yeon-042315244909563926.jpg Han Seung Yeon http://starity.hu/sztarok/han-seung-yeon/ 50 75 http://starity.hu/sztarok/han-seung-yeon/ hu-HU http://backend.userland.com/rss <![CDATA[Nicole & Han Seung Yeon - 'KCON' in Japan [2016.04.09.]]]> http://starity.hu/forum/topik/621318-nicole-han-seung-yeon-kcon-in-japan-20160409/ 13.39.24 <![CDATA[Han Seung Yeon - Ceci Magazine October 2017]]> http://starity.hu/forum/topik/596807-han-seung-yeon-ceci-magazine-october-2017/ 16.40.01 <![CDATA[Han Seung Yeon - CeCi Magazine September 2017]]> http://starity.hu/forum/topik/591780-han-seung-yeon-ceci-magazine-september-2017/ 20.25.16 <![CDATA[Han Seung Yeon - Cosmopolitan Korea (November 2016)]]> http://starity.hu/forum/topik/552623-han-seung-yeon-cosmopolitan-korea-november-2016/ 23.20.15 <![CDATA[Han Seung Yeon - Harper’s Bazaar Magazine 2016 September]]> http://starity.hu/forum/topik/550185-han-seung-yeon-harpers-bazaar-magazine-2016-september/ 12.14.37 <![CDATA[Han Seung Yeon - 'InStyle' Magazine 2016 June issue ]]> http://starity.hu/forum/topik/528462-han-seung-yeon-instyle-magazine-2016-june-issue-/ 14.33.38 <![CDATA[Han Seung Yeon - [HQ] JWIDE Entertainment Official Profile Photo's]]> http://starity.hu/forum/topik/527753-han-seung-yeon-hq-jwide-entertainment-official-profile-photos/ 10.30.12 <![CDATA[KARA: Mégsem oszlik fel a csapat?]]> http://starity.hu/magazin/60737-kara-megsem-oszlik-fel-a-csapat/ 13.40.28 <![CDATA[Han Seung Yeon - Come Watch Me V.I.P. premier [2016.04.04.]]]> http://starity.hu/forum/topik/522160-han-seung-yeon-come-watch-me-vip-premier-20160404/ 21.45.15 <![CDATA[Han Seung Yeon - [SCANS] Hallyu Pia April'16 Issue]]> http://starity.hu/forum/topik/520550-han-seung-yeon-scans-hallyu-pia-april16-issue/ 21.40.54 <![CDATA[KARA - PANDORA M/V [Screencaps]]]> http://starity.hu/forum/topik/519161-kara-pandora-m-v-screencaps/ 15.47.52 <![CDATA[Han Seung Yeon - Esquire Magazine Issue April'16]]> http://starity.hu/forum/topik/518797-han-seung-yeon-esquire-magazine-issue-april16/ 18.43.55 <![CDATA[Han Seung Yeon levélben tárta fel érzéseit rajongóinak]]> http://starity.hu/magazin/59647-han-seung-yeon-levelben-tarta-fel-erzeseit-rajongoinak/ 16.18.49 <![CDATA[ KARA3 Serving Up Some Untouched Visual Slayage for Coreana Colour 2016 ]]> http://starity.hu/forum/topik/509240--kara3-serving-up-some-untouched-visual-slayage-for-coreana-colour-2016-/ 08.38.39 <![CDATA[Feloszlik a KARA]]> http://starity.hu/forum/topik/508374-feloszlik-a-kara/ 13.23.18 <![CDATA[Karasia The 4th Japan Tour 2015]]> http://starity.hu/forum/topik/508010-karasia-the-4th-japan-tour-2015/ 20.24.21 <![CDATA[KARA - Go to Shanghai 2015]]> http://starity.hu/forum/topik/503561-kara-go-to-shanghai-2015/ 14.59.41 <![CDATA[KARA Gyu Ri & Seung Yeon - Korean Popular Culture & Arts Awards 2015]]> http://starity.hu/forum/topik/499226-kara-gyu-ri-seung-yeon-korean-popular-culture-arts-awards-2015/ 21.30.56 <![CDATA[Felbomlik a dél-koreai lánycsapat?]]> http://starity.hu/magazin/58149-felbomlik-a-del-koreai-lanycsapat/ 09.19.16 <![CDATA[KARA - Go To Japan [Karasia 4th Japan Tour]]]> http://starity.hu/forum/topik/495385-kara-go-to-japan-karasia-4th-japan-tour/ 10.27.17 <![CDATA[KARA - Oricon Style 2015]]> http://starity.hu/forum/topik/484919-kara-oricon-style-2015/ 21.44.23 <![CDATA[Érkezik a KARA első fitnesz-DVD-je]]> http://starity.hu/magazin/56111-erkezik-a-kara-elso-fitnesz-dvd-je/ 15.39.40 <![CDATA[KARA - Cupid [Screencaps]]]> http://starity.hu/forum/topik/480615-kara-cupid-screencaps/ 17.36.58 <![CDATA[KARA - The Fit DVD Covers 2015]]> http://starity.hu/forum/topik/480400-kara-the-fit-dvd-covers-2015/ 20.05.27 <![CDATA[Klippremier: KARA – Cupid]]> http://starity.hu/magazin/55978-klippremier-kara-cupid/ 21.47.09 <![CDATA[A KARA új kislemezzel rukkol elő]]> http://starity.hu/magazin/55606-a-kara-uj-kislemezzel-rukkol-elo/ 09.01.51 <![CDATA[Klippremier: KARA – Summergic]]> http://starity.hu/magazin/55332-klippremier-kara-summergic/ 20.38.53 <![CDATA[Megjelent a DSP karácsonyi albuma]]> http://starity.hu/magazin/53751-megjelent-a-dsp-karacsonyi-albuma/ 16.03.23 <![CDATA[Klippremier: Kara - Mamma Mia]]> http://starity.hu/magazin/51842-klippremier-kara-mamma-mia/ 18.19.14 <![CDATA[Kihirdették a MAMA idei győzteseit]]> http://starity.hu/magazin/33561-kihirdettek-a-mama-idei-gyozteseit/ 19.55.21 <![CDATA[Az SNSD leverte Karát az albumeladásokkal]]> http://starity.hu/magazin/23930-az-snsd-leverte-karat-az-albumeladasokkal/ 08.20.17 <![CDATA[Koreai lánybandák harcolnak az eladási rekordokért]]> http://starity.hu/magazin/23686-koreai-lanybandak-harcolnak-az-eladasi-rekordokert/ 09.24.55 <![CDATA[Megjelent a Kara harmadik albuma]]> http://starity.hu/magazin/19658-megjelent-a-kara-harmadik-albuma/ 15.34.25