<![CDATA[Hien - Starity.hu]]> http://starity.hu/images/celebs/50x75/hien-060715599363568966.jpg Hien http://starity.hu/sztarok/hien/ 50 75 http://starity.hu/sztarok/hien/ hu-HU http://backend.userland.com/rss <![CDATA[Még soha nem volt szerelmes Hien]]> http://starity.hu/magazin/74241-meg-soha-nem-volt-szerelmes-hien/ 16.50.39 <![CDATA[Hien - Bravo , 2014. június]]> http://starity.hu/forum/topik/610790-hien-bravo-2014-junius/ 15.54.49 <![CDATA[Fonogram - Magyar Zenei Díjátadó 2016]]> http://starity.hu/forum/topik/570439-fonogram-magyar-zenei-dijatado-2016/ 19.16.46 <![CDATA[Megvannak a Miss Universe Hungary 2016 döntős lányai]]> http://starity.hu/magazin/64840-megvannak-a-miss-universe-hungary-2016-dontos-lanyai/ 13.27.50 <![CDATA[Megjelent Hien új dala, a Lullaby]]> http://starity.hu/magazin/63138-megjelent-hien-uj-dala-a-lullaby/ 11.11.48 <![CDATA[Stohl András lesz az új Játékkészítő]]> http://starity.hu/magazin/57350-stohl-andras-lesz-az-uj-jatekkeszito/ 09.32.25 <![CDATA[A jövő DJ-tehetségét keresi a Miller és a VIVA]]> http://starity.hu/magazin/55852-a-jovo-dj-tehetseget-keresi-a-miller-es-a-viva/ 14.02.57 <![CDATA[Klippremier: Hien – Shapes And Colors]]> http://starity.hu/magazin/55096-klippremier-hien-shapes-and-colors/ 22.59.37 <![CDATA[Osvárt Andrea duplázott, Hien álma is teljesült]]> http://starity.hu/magazin/55118-osvart-andrea-duplazott-hien-alma-is-teljesult/ 19.55.34 <![CDATA[Megvannak a Glamour Women of the Year 2015-ös jelöltjei]]> http://starity.hu/magazin/53768-megvannak-a-glamour-women-of-the-year-2015-os-jeloltjei/ 15.46.03 <![CDATA[Így készül a karácsonyra Hien és Puskás Peti]]> http://starity.hu/magazin/53709-igy-keszul-a-karacsonyra-hien-es-puskas-peti/ 17.32.37 <![CDATA[Együtt bulizott Pokorny Lia és Radics Gigi]]> http://starity.hu/magazin/53650-egyutt-bulizott-pokorny-lia-es-radics-gigi/ 07.39.17 <![CDATA[Óriásfajddal ünnepeltek a hírességek]]> http://starity.hu/magazin/53233-oriasfajddal-unnepeltek-a-hiressegek/ 16.07.37 <![CDATA[Hien - InStyle magazin 5. Születésnapi parti - Budapest , Spíler Shanghai (2014. május 23.)]]> http://starity.hu/forum/topik/437047-hien-instyle-magazin-5-szuletesnapi-parti-budapest-spiler-shanghai-2014-majus-23/ 21.49.57 <![CDATA[Amiről lemaradhattál: hírek a magyar sztárvilágból]]> http://starity.hu/magazin/50615-amirol-lemaradhattal-hirek-a-magyar-sztarvilagbol/ 17.16.35 <![CDATA[Lezajlott az idei Viva Comet]]> http://starity.hu/magazin/49948-lezajlott-az-idei-viva-comet/ 19.53.08 <![CDATA[Hien - Hot magazin , 2014. május 22-28.]]> http://starity.hu/forum/topik/431823-hien-hot-magazin-2014-majus-22-28/ 17.57.43 <![CDATA[Kihirdették a 2014-es BRAVO OTTO fellépőit]]> http://starity.hu/magazin/49079-kihirdettek-a-2014-es-bravo-otto-fellepoit/ 19.57.33 <![CDATA[Hien - Személyes képek]]> http://starity.hu/forum/topik/427469-hien-szemelyes-kepek/ 18.37.02 <![CDATA[Hien - Lilla magazin , 2013. október 11.]]> http://starity.hu/forum/topik/425178-hien-lilla-magazin-2013-oktober-11/ 18.01.04 <![CDATA[Viva Comet 2014: megvannak a jelöltek]]> http://starity.hu/magazin/48269-viva-comet-2014-megvannak-a-jeloltek/ 16.39.22 <![CDATA[Kihirdették a 2014-es BRAVO OTTO jelöltjeit]]> http://starity.hu/magazin/48263-kihirdettek-a-2014-es-bravo-otto-jeloltjeit/ 12.11.28 <![CDATA[A Nagy Duett: Hien és Cooky a győztes pár]]> http://starity.hu/magazin/48218-a-nagy-duett-hien-es-cooky-a-gyoztes-par/ 19.43.30 <![CDATA[Újra elindult A Nagy Duett]]> http://starity.hu/magazin/47204-ujra-elindult-a-nagy-duett/ 09.37.42 <![CDATA[Klippremier: Hien - The Way I Do]]> http://starity.hu/magazin/46826-klippremier-hien-the-way-i-do/ 17.40.31 <![CDATA[A Dal: megvan a 30 magyar elődöntős]]> http://starity.hu/magazin/45665-a-dal-megvan-a-30-magyar-elodontos/ 21.34.31 <![CDATA[Hien: „Megtanultam kezelni a beszólogatást!”]]> http://starity.hu/forum/topik/401110-hien-megtanultam-kezelni-a-beszologatast/ 05.44.19 <![CDATA[A VIVA a pokolba küldi a magyar celebvilágot]]> http://starity.hu/forum/topik/399803-a-viva-a-pokolba-kuldi-a-magyar-celebvilagot/ 11.29.49 <![CDATA[Hien - Maxima Photoshoot (LQ)]]> http://starity.hu/forum/topik/388610-hien-maxima-photoshoot-lq/ 20.40.19 <![CDATA[Ezer Lámpás Éjszakája: az eltűnt gyermekekért]]> http://starity.hu/forum/topik/388451-ezer-lampas-ejszakaja-az-eltunt-gyermekekert/ 10.30.06 <![CDATA[Nyeregbe pattantak a szexi Comet-jelöltek]]> http://starity.hu/forum/topik/387850-nyeregbe-pattantak-a-szexi-comet-jeloltek/ 17.05.46 <![CDATA[VIVA Comet 2013: íme, a jelöltek]]> http://starity.hu/forum/topik/382514-viva-comet-2013-ime-a-jeloltek/ 16.16.48 <![CDATA[Bravo Otto 2013: íme, a jelöltek!]]> http://starity.hu/forum/topik/380193-bravo-otto-2013-ime-a-jeloltek/ 11.27.48 <![CDATA[Glamour Women of the Year 2013 - Hien, Muri Enikő, Palya Bea, Polgár Odett - kulisszák mögött]]> http://starity.hu/forum/topik/378073-glamour-women-of-the-year-2013-hien-muri-eniko-palya-bea-polgar-odett-kulisszak-mogott/ 15.59.30 <![CDATA[Hien - Photoshoot for Maxima]]> http://starity.hu/forum/topik/366501-hien-photoshoot-for-maxima/ 18.09.03 <![CDATA[Az év nőjét keresi a Glamour]]> http://starity.hu/forum/topik/363950-az-ev-nojet-keresi-a-glamour/ 17.05.36 <![CDATA[Szakított Caramel és Hien?]]> http://starity.hu/forum/topik/346836-szakitott-caramel-es-hien/ 09.44.24 <![CDATA[Korkülönbség? A sztárvilágban nem számít!]]> http://starity.hu/forum/topik/340164-korkulonbseg-a-sztarvilagban-nem-szamit/ 19.13.40 <![CDATA[Caramel: „Még sosem éreztem így senki iránt”]]> http://starity.hu/forum/topik/335367-caramel-meg-sosem-ereztem-igy-senki-irant/ 15.21.19 <![CDATA[Ledobták ruháikat a VIVA Comet jelöltjei]]> http://starity.hu/forum/topik/325715-ledobtak-ruhaikat-a-viva-comet-jeloltjei/ 14.02.41