<![CDATA[Hunter Hayes - Starity.hu]]> http://starity.hu/images/celebs/50x75/hunter-hayes-091414106881428575.jpg Hunter Hayes http://starity.hu/sztarok/hunter-hayes/ 50 75 http://starity.hu/sztarok/hunter-hayes/ hu-HU http://backend.userland.com/rss <![CDATA[Hunter Hayes - The 51st annual CMA Awards at the Bridgestone Arena in Nashville, Tennessee - November 8, 2017]]> http://starity.hu/forum/topik/608712-hunter-hayes-the-51st-annual-cma-awards-at-the-bridgestone-arena-in-nashville-tennessee-november-8-2017/ 07.36.33 <![CDATA[Kihirdették a 2016-os Teen Choice Awards jelöltjeit]]> http://starity.hu/magazin/61325-kihirdettek-a-2016-os-teen-choice-awards-jeloltjeit/ 14.47.21 <![CDATA[Hunter Hayes - 63rd Annual BMI Country Awards in Nashville, Tennessee - November 3, 2015]]> http://starity.hu/forum/topik/514240-hunter-hayes-63rd-annual-bmi-country-awards-in-nashville-tennessee-november-3-2015/ 18.45.14 <![CDATA[Hunter Hayes - 2015 CMT Music Awards at the Bridgestone Arena in Nashville, Tennessee - June 10, 2015]]> http://starity.hu/forum/topik/514181-hunter-hayes-2015-cmt-music-awards-at-the-bridgestone-arena-in-nashville-tennessee-june-10-2015/ 14.53.31 <![CDATA[Itt vannak az idei Teen Choice Awards jelöltjei!]]> http://starity.hu/magazin/56165-itt-vannak-az-idei-teen-choice-awards-jeloltjei/ 14.42.28 <![CDATA[Kihirdették a 2015-ös People's Choice Awards nyerteseit]]> http://starity.hu/magazin/54057-kihirdettek-a-2015-os-peoples-choice-awards-nyerteseit/ 17.23.13 <![CDATA[Grammy 2015: itt vannak a jelöltek]]> http://starity.hu/magazin/53578-grammy-2015-itt-vannak-a-jeloltek/ 18.52.59 <![CDATA[People's Choice Awards 2015: ők a jelöltek!]]> http://starity.hu/magazin/53137-peoples-choice-awards-2015-ok-a-jeloltek/ 22.50.58 <![CDATA[Teen Choice Awards 2014: Íme a nyertesek!]]> http://starity.hu/magazin/51540-teen-choice-awards-2014-ime-a-nyertesek/ 14.54.08 <![CDATA[Íme, a 2014-es Teen Choice Awards jelöltjei]]> http://starity.hu/magazin/50072-ime-a-2014-es-teen-choice-awards-jeloltjei/ 12.47.14 <![CDATA[Hunter Hayes - 56th Annual Grammy Awards held at the Staples Center in Los Angeles - January 26, 2014]]> http://starity.hu/forum/topik/415367-hunter-hayes-56th-annual-grammy-awards-held-at-the-staples-center-in-los-angeles-january-26-2014/ 13.40.20 <![CDATA[Az elmúlt 25 év legnépszerűbb countryslágerei]]> http://starity.hu/magazin/46486-az-elmult-25-ev-legnepszerubb-countryslagerei/ 10.25.58 <![CDATA[Kihirdették az American Music Awards jelöltjeit]]> http://starity.hu/magazin/43776-kihirdettek-az-american-music-awards-jeloltjeit/ 06.04.33 <![CDATA[Teen Choice Awards 2013: a nyertesek]]> http://starity.hu/magazin/41436-teen-choice-awards-2013-a-nyertesek/ 11.36.24 <![CDATA[Kihirdették a Teen Choice Awards jelöltjeit]]> http://starity.hu/magazin/38296-kihirdettek-a-teen-choice-awards-jeloltjeit/ 20.20.45 <![CDATA[Íme a CMT Music Awards jelöltjei]]> http://starity.hu/magazin/37806-ime-a-cmt-music-awards-jeloltjei/ 17.35.37 <![CDATA[Kihirdették a Billboard idei jelöltjeit]]> http://starity.hu/magazin/37350-kihirdettek-a-billboard-idei-jeloltjeit/ 20.01.19 <![CDATA[Selena Gomez Hunter Hayest szemelte ki]]> http://starity.hu/magazin/35407-selena-gomez-hunter-hayest-szemelte-ki/ 22.35.43 <![CDATA[Új videoklippel jelentkezett Hunter Hayes]]> http://starity.hu/magazin/33801-uj-videoklippel-jelentkezett-hunter-hayes/ 08.46.47 <![CDATA[Bejelentették az idei Grammy jelöltjeit!]]> http://starity.hu/magazin/33646-bejelentettek-az-idei-grammy-jeloltjeit/ 13.53.22 <![CDATA[Teen Choice Awards 2012: a nyertesek]]> http://starity.hu/magazin/29857-teen-choice-awards-2012-a-nyertesek/ 13.13.18 <![CDATA[Carrie Underwood turnéra indul]]> http://starity.hu/magazin/27494-carrie-underwood-turnera-indul/ 02.11.21 <![CDATA[Itt a Gloriana új kislemeze]]> http://starity.hu/magazin/21060-itt-a-gloriana-uj-kislemeze/ 09.30.46