<![CDATA[Jackie Chan - Starity.hu]]> http://starity.hu/images/celebs/50x75/jackie-chan-072615957546727098.jpg Jackie Chan http://starity.hu/sztarok/jackie-chan/ 50 75 http://starity.hu/sztarok/jackie-chan/ hu-HU http://backend.userland.com/rss <![CDATA[Jackie Chan - Press conference and Photocall for Bleeding Steel at Sydney Opera House, Sydney, July 28, 2016]]> http://starity.hu/forum/topik/670626-jackie-chan-press-conference-and-photocall-for-bleeding-steel-at-sydney-opera-house-sydney-july-28-2016/ 07.35.44 <![CDATA[Tess Haubrich, Jackie Chan - Press conference and Photocall for Bleeding Steel at Sydney Opera House, Sydney, July 28, 2016]]> http://starity.hu/forum/topik/670625-tess-haubrich-jackie-chan-press-conference-and-photocall-for-bleeding-steel-at-sydney-opera-house-sydney-july-28-2016/ 07.30.33 <![CDATA[Jackie Channel készít filmet Martina Stoessel ]]> http://starity.hu/magazin/73603-jackie-channel-keszit-filmet-martina-stoessel-/ 13.29.53 <![CDATA[13 érdekesség a legmenőbb mozisztárokról]]> http://starity.hu/magazin/69606-13-erdekesseg-a-legmenobb-mozisztarokrol/ 14.31.01 <![CDATA[Ők a világ legjobban kereső sztárjai 2017-ben]]> http://starity.hu/magazin/68674-ok-a-vilag-legjobban-kereso-sztarjai-2017-ben/ 08.12.30 <![CDATA[Skiptrace / Skiptrace: A zürös páros (2016)]]> http://starity.hu/forum/topik/552121-skiptrace-skiptrace-a-zuros-paros-2016/ 00.45.32 <![CDATA[Dragon Blade (2015)]]> http://starity.hu/forum/topik/502260-dragon-blade-2015/ 11.47.41 <![CDATA[Még mindig Robert Downey Jr. a legfizetettebb színész]]> http://starity.hu/magazin/56912-meg-mindig-robert-downey-jr-a-legfizetettebb-szinesz/ 20.48.08 <![CDATA[Jackie Chan-Shanghai Knights]]> http://starity.hu/forum/topik/430298-jackie-chan-shanghai-knights/ 10.10.57 <![CDATA[Jackie Chan-Unknown Shoot]]> http://starity.hu/forum/topik/430296-jackie-chan-unknown-shoot/ 10.08.59 <![CDATA[Jackie Chan - Rush Hour]]> http://starity.hu/forum/topik/428821-jackie-chan-rush-hour/ 12.54.48 <![CDATA[Jackie Chan - Unknown Shoot]]> http://starity.hu/forum/topik/428818-jackie-chan-unknown-shoot/ 12.45.38 <![CDATA[Jackie Chan - 'Skiptrace' Photocall during the 66th Cannes Film Festival at the Palais des Festivals in Cannes, France - May 16, 2013]]> http://starity.hu/forum/topik/415971-jackie-chan-skiptrace-photocall-during-the-66th-cannes-film-festival-at-the-palais-des-festivals-in-cannes-france-may-16-2013/ 19.48.49 <![CDATA[Kung-fu Panda 3 (2015)]]> http://starity.hu/forum/topik/412161-kung-fu-panda-3-2015/ 23.21.15 <![CDATA[Miley Cyrus nyelve már mindenki szájában járt]]> http://starity.hu/magazin/42546-miley-cyrus-nyelve-mar-mindenki-szajaban-jart/ 09.07.28 <![CDATA[Íme, a világ legbénább viaszbabái!]]> http://starity.hu/magazin/39910-ime-a-vilag-legbenabb-viaszbabai/ 15.42.28 <![CDATA[Mark Wahlberg - attends Spike TV's Guys Choice 2013 at Sony Pictures Studios in Culver City - June 8, 2013]]> http://starity.hu/forum/topik/390737-mark-wahlberg-attends-spike-tvs-guys-choice-2013-at-sony-pictures-studios-in-culver-city-june-8-2013/ 16.51.28 <![CDATA[Sztárok, akikből internetes mém lett]]> http://starity.hu/magazin/35056-sztarok-akikbol-internetes-mem-lett/ 14.14.37 <![CDATA[Rush Hour 2. / Csúcsformában 2. (2001)]]> http://starity.hu/forum/topik/369087-rush-hour-2-csucsformaban-2-2001/ 00.01.07 <![CDATA[Sztárok, akik ugyanazt csinálják a filmplakátokon]]> http://starity.hu/magazin/34571-sztarok-akik-ugyanazt-csinaljak-a-filmplakatokon/ 16.23.15 <![CDATA[Készül a Feláldozhatók harmadik része]]> http://starity.hu/magazin/33946-keszul-a-felaldozhatok-harmadik-resze/ 15.03.27 <![CDATA[Jackie Chan - 'The Expendables 2' panel at Comic-Con International (San Diego, July 12, 2012)]]> http://starity.hu/forum/topik/339195-jackie-chan-the-expendables-2-panel-at-comic-con-international-san-diego-july-12-2012/ 19.40.06 <![CDATA[Jackie Chan utoljára osztogatja a pofonokat]]> http://starity.hu/magazin/28647-jackie-chan-utoljara-osztogatja-a-pofonokat/ 12.22.25 <![CDATA[Shanghai Noon / Új csapás (2000)]]> http://starity.hu/forum/topik/321823-shanghai-noon-uj-csapas-2000/ 20.10.53 <![CDATA[Shanghai Knights / Londoni csapás (2003)]]> http://starity.hu/forum/topik/321821-shanghai-knights-londoni-csapas-2003/ 20.02.24 <![CDATA[Rumble in the Bronx / Balhé Bronxban (1995)]]> http://starity.hu/forum/topik/321816-rumble-in-the-bronx-balhe-bronxban-1995/ 19.37.11 <![CDATA[Amber Valetta at the World Premiere of Lionsgate "The Spy Next Door", January 9, 2010]]> http://starity.hu/forum/topik/292094-amber-valetta-at-the-world-premiere-of-lionsgate-the-spy-next-door-january-9-2010/ 13.33.29 <![CDATA[Jackie Chan - 'The Karate Kid' Premiere in Berlin, Germany - July 19, 2010]]> http://starity.hu/forum/topik/285389-jackie-chan-the-karate-kid-premiere-in-berlin-germany-july-19-2010/ 11.06.14 <![CDATA[Jackie Chan - 'The Karate Kid' Premiere in Madrid, Spain - July21, 2010]]> http://starity.hu/forum/topik/285379-jackie-chan-the-karate-kid-premiere-in-madrid-spain-july21-2010/ 10.28.12 <![CDATA[Jackie Chan - 'The Karate Kid' Premiere in Paris, France - July 25, 2010]]> http://starity.hu/forum/topik/285363-jackie-chan-the-karate-kid-premiere-in-paris-france-july-25-2010/ 09.50.20 <![CDATA[Kids Choice Awards 2011 — a nyertesek listája]]> http://starity.hu/magazin/13279-kids-choice-awards-2011-a-nyertesek-listaja/ 10.44.16 <![CDATA[DiCaprio hozta a legnagyobb bevételt 2010-ben]]> http://starity.hu/magazin/10014-dicaprio-hozta-a-legnagyobb-bevetelt-2010-ben/ 20.31.10 <![CDATA[A 2011-es People's Choice Awards jelöltjei]]> http://starity.hu/magazin/8135-a-2011-es-peoples-choice-awards-jeloltjei/ 09.54.58 <![CDATA[Megérkezett a Kung Fu Panda 2 előzetese!]]> http://starity.hu/magazin/7797-megerkezett-a-kung-fu-panda-2-elozetese/ 23.38.20 <![CDATA[Máris készül a Karate Kid folytatása?]]> http://starity.hu/magazin/4814-maris-keszul-a-karate-kid-folytatasa/ 12.38.40 <![CDATA[Jackie és a Karatekölyök ]]> http://starity.hu/magazin/1253-jackie-es-a-karatekolyok-/ 20.10.24 <![CDATA[A Kung Fu Panda visszatér]]> http://starity.hu/magazin/1190-a-kung-fu-panda-visszater/ 13.32.15