<![CDATA[Jake Roche - Starity.hu]]> http://starity.hu/images/celebs/50x75/jake-roche-070614678103294981.jpg Jake Roche http://starity.hu/sztarok/jake-roche/ 50 75 http://starity.hu/sztarok/jake-roche/ hu-HU http://backend.userland.com/rss <![CDATA[Ő is magyar? Naná! 16 érdekesség, amit tudni érdemes a népszerű celebmenedzserről, Scooter Braunról]]> http://starity.hu/magazin/78220-o-is-magyar-nana-16-erdekesseg-amit-tudni-erdemes-a-nepszeru-celebmenedzserrol-scooter-braunrol/ 09.06.20 <![CDATA[Hivatalos: Véget ért Jesy Nelson és Jake Roche kapcsolata]]> http://starity.hu/magazin/65300-hivatalos-veget-ert-jesy-nelson-es-jake-roche-kapcsolata/ 18.37.38 <![CDATA[Mégis lesz esküvő? Jesy Nelson tiszta vizet öntött a pohárba]]> http://starity.hu/magazin/64884-megis-lesz-eskuvo-jesy-nelson-tiszta-vizet-ontott-a-poharba/ 17.33.16 <![CDATA[Jesy Nelson lemondta az esküvőt! Kiderült, mi miatt futott zátonyra a kapcsolata]]> http://starity.hu/magazin/64825-jesy-nelson-lemondta-az-eskuvot-kiderult-mi-miatt-futott-zatonyra-a-kapcsolata/ 18.15.21 <![CDATA[Jesy Nelson megszabadult eljegyzési gyűrűjétől]]> http://starity.hu/magazin/64711-jesy-nelson-megszabadult-eljegyzesi-gyurujetol/ 13.03.20 <![CDATA[Válságba került Jesy Nelson és Jake Roche kapcsolata?]]> http://starity.hu/magazin/64681-valsagba-kerult-jesy-nelson-es-jake-roche-kapcsolata/ 08.34.54 <![CDATA[Rixton - Jingle Ball Portraits by Sara Jaye Weiss (2014)]]> http://starity.hu/forum/topik/514288-rixton-jingle-ball-portraits-by-sara-jaye-weiss-2014/ 22.01.01 <![CDATA[Rixton - Jingle Ball Portraits by Sara Jaye Weiss (2014)]]> http://starity.hu/forum/topik/513449-rixton-jingle-ball-portraits-by-sara-jaye-weiss-2014/ 18.39.39 <![CDATA[Perrie Edwards: „Nem randizok senkivel”]]> http://starity.hu/magazin/58565-perrie-edwards-nem-randizok-senkivel/ 09.48.56 <![CDATA[Eljegyezték Jesy Nelsont]]> http://starity.hu/magazin/56633-eljegyeztek-jesy-nelsont/ 22.34.16 <![CDATA[A Little Mix Zaynről és az új zenéjükről nyilatkozott]]> http://starity.hu/magazin/56384-a-little-mix-zaynrol-es-az-uj-zenejukrol-nyilatkozott/ 16.40.15 <![CDATA[Jesy Nelson and Jake Roche - arriving at Heathrow Airport in London, February 15, 2015]]> http://starity.hu/forum/topik/465271-jesy-nelson-and-jake-roche-arriving-at-heathrow-airport-in-london-february-15-2015/ 19.57.27 <![CDATA[Februárban indul Ariana Grande világ körüli turnéja]]> http://starity.hu/magazin/54294-februarban-indul-ariana-grande-vilag-koruli-turneja/ 16.38.19