<![CDATA[Jang Hyun Seung - Starity.hu]]> http://starity.hu/images/celebs/50x75/jang-hyun-seung-110315727800963617.jpg Jang Hyun Seung http://starity.hu/sztarok/jang-hyun-seung/ 50 75 http://starity.hu/sztarok/jang-hyun-seung/ hu-HU http://backend.userland.com/rss <![CDATA[BEAST - Beautiful Show 2015]]> http://starity.hu/forum/topik/633982-beast-beautiful-show-2015/ 21.37.16 <![CDATA[Hyunseung - 'Home' digital single (2017)]]> http://starity.hu/forum/topik/588456-hyunseung-home-digital-single-2017/ 02.06.56 <![CDATA[Nevet változtatott a Beast]]> http://starity.hu/magazin/66918-nevet-valtoztatott-a-beast/ 07.22.46 <![CDATA[BEAST: Hyun Seung kilépett az együttesből]]> http://starity.hu/magazin/60803-beast-hyun-seung-kilepett-az-egyuttesbol/ 09.11.54 <![CDATA[BEAST - KpopStarz Japan December 2015]]> http://starity.hu/forum/topik/510915-beast-kpopstarz-japan-december-2015/ 12.19.34 <![CDATA[BEAST - [SCANS] Season's Greeting 2016]]> http://starity.hu/forum/topik/510052-beast-scans-seasons-greeting-2016/ 11.19.24 <![CDATA[BEAST - Beatoy 2011 ]]> http://starity.hu/forum/topik/510001-beast-beatoy-2011-/ 23.38.33 <![CDATA[BEAST - Riveriver Magazine Vol.09]]> http://starity.hu/forum/topik/506990-beast-riveriver-magazine-vol09/ 19.01.06 <![CDATA[BEAST - SAIGONO HITOKOTO [Screencaps]]]> http://starity.hu/forum/topik/502073-beast-saigono-hitokoto-screencaps/ 17.57.55 <![CDATA[BEAST - 8th Mini Album 'Ordinary' BTS Photos]]> http://starity.hu/forum/topik/488442-beast-8th-mini-album-ordinary-bts-photos/ 21.50.01 <![CDATA[BEAST - 8th Mini Album 'Ordinary' Photobook]]> http://starity.hu/forum/topik/488435-beast-8th-mini-album-ordinary-photobook/ 21.12.45 <![CDATA[BEAST - YeY [Screencaps]]]> http://starity.hu/forum/topik/487719-beast-yey-screencaps/ 02.42.08 <![CDATA[Megjelent a Beast legújabb minialbuma]]> http://starity.hu/magazin/56717-megjelent-a-beast-legujabb-minialbuma/ 11.48.18 <![CDATA[Klippremier: Beast – Gotta Go To Work]]> http://starity.hu/magazin/56657-klippremier-beast-gotta-go-to-work/ 13.28.30 <![CDATA[Beast - Dazed and Confused August 2015]]> http://starity.hu/forum/topik/486920-beast-dazed-and-confused-august-2015/ 19.51.37 <![CDATA[BEAST - Gotta Go To Work [Screencaps]]]> http://starity.hu/forum/topik/486781-beast-gotta-go-to-work-screencaps/ 16.16.44 <![CDATA[Beast - Vogue Girl August 2015]]> http://starity.hu/forum/topik/486767-beast-vogue-girl-august-2015/ 12.55.20 <![CDATA[BEAST - 8TH Mini Album 'ORDINARY' concept photo 2015]]> http://starity.hu/forum/topik/486110-beast-8th-mini-album-ordinary-concept-photo-2015/ 16.05.40 <![CDATA[BEAST - The 5th BEAST Fan Meeting in Japan]]> http://starity.hu/forum/topik/484457-beast-the-5th-beast-fan-meeting-in-japan/ 16.22.40 <![CDATA[BEAST - Goodnight B2uty Box]]> http://starity.hu/forum/topik/484115-beast-goodnight-b2uty-box/ 15.55.28 <![CDATA[BEAST for "Women Themselves" Japanese Magazine 2015]]> http://starity.hu/forum/topik/483846-beast-for-women-themselves-japanese-magazine-2015/ 15.35.08 <![CDATA[BEAST - Anan Magazine Interview 2015]]> http://starity.hu/forum/topik/483841-beast-anan-magazine-interview-2015/ 15.01.43 <![CDATA[BEAST - Calendar 2011]]> http://starity.hu/forum/topik/482540-beast-calendar-2011/ 16.43.01 <![CDATA[Beast - KpopStarz 2015]]> http://starity.hu/forum/topik/478595-beast-kpopstarz-2015/ 14.29.30 <![CDATA[Májusban érkezik Jang Hyun Seung első szólóalbuma]]> http://starity.hu/magazin/55570-majusban-erkezik-jang-hyun-seung-elso-szoloalbuma/ 12.05.48 <![CDATA[A Beast új videoklippel rukkolt elő]]> http://starity.hu/magazin/50172-a-beast-uj-videoklippel-rukkolt-elo/ 15.26.45 <![CDATA[Visszatértek a bajkeverők]]> http://starity.hu/magazin/44318-visszatertek-a-bajkeverok/ 14.12.58 <![CDATA[Kihirdették a MAMA idei győzteseit]]> http://starity.hu/magazin/33561-kihirdettek-a-mama-idei-gyozteseit/ 19.55.21 <![CDATA[A K-pop új rekordot döntött 2011-ben]]> http://starity.hu/magazin/23644-a-k-pop-uj-rekordot-dontott-2011-ben/ 19.30.22 <![CDATA[Megjelent a bajkeverők első klipje]]> http://starity.hu/magazin/22530-megjelent-a-bajkeverok-elso-klipje/ 16.37.07