<![CDATA[Jeon Jung Kook - Starity.hu]]> http://starity.hu/images/celebs/50x75/jeon-jung-kook-070916574034459094.jpg Jeon Jung Kook http://starity.hu/sztarok/jeon-jung-kook/ 50 75 http://starity.hu/sztarok/jeon-jung-kook/ hu-HU http://backend.userland.com/rss <![CDATA[BTS - Vogue Magazine Korea January Issue (2022) ]]> http://starity.hu/forum/topik/703917-bts-vogue-magazine-korea-january-issue-2022-/ 23.12.09 <![CDATA[BTS - Dispatch 10th Anniversary Photobook (2022)]]> http://starity.hu/forum/topik/703893-bts-dispatch-10th-anniversary-photobook-2022/ 15.57.08 <![CDATA[Szünetet tart a BTS, szólókarrierbe kezdenek a tagok]]> http://starity.hu/magazin/85177-szunetet-tart-a-bts-szolokarrierbe-kezdenek-a-tagok/ 20.15.50 <![CDATA[BTS - FESTA 9th Anniversary Family Portrait (2022)]]> http://starity.hu/forum/topik/702307-bts-festa-9th-anniversary-family-portrait-2022/ 22.26.44 <![CDATA[BTS - Speeking at the White House for Raising Awareness Around the Rise of Anti-Asian Hate Crimes - June 1, 2022]]> http://starity.hu/forum/topik/702290-bts-speeking-at-the-white-house-for-raising-awareness-around-the-rise-of-anti-asian-hate-crimes-june-1-2022/ 00.24.04 <![CDATA[BTS - Photoshoot for Hyundai's "Goal of the Century" Campaign (2022)]]> http://starity.hu/forum/topik/702171-bts-photoshoot-for-hyundais-goal-of-the-century-campaign-2022/ 08.42.13 <![CDATA[BTS - Comeback Teaser Photos (2022)]]> http://starity.hu/forum/topik/700755-bts-comeback-teaser-photos-2022/ 19.57.48 <![CDATA[Nézzük a legjobb és legérdekesebb megjelenéseket a Grammyről!]]> http://starity.hu/magazin/84705-nezzuk-a-legjobb-es-legerdekesebb-megjeleneseket-a-grammyrol/ 08.56.16 <![CDATA[BTS - Performing at the 64th Annual GRAMMY Awards at the MGM Grand Garden Arena in Las Vegas, Nevada - April 3, 2022]]> http://starity.hu/forum/topik/700277-bts-performing-at-the-64th-annual-grammy-awards-at-the-mgm-grand-garden-arena-in-las-vegas-nevada-april-3-2022/ 02.46.44 <![CDATA[BTS - Attending the 64th Annual GRAMMY Awards at the MGM Grand Garden Arena in Las Vegas, Nevada - April 3, 2022]]> http://starity.hu/forum/topik/700265-bts-attending-the-64th-annual-grammy-awards-at-the-mgm-grand-garden-arena-in-las-vegas-nevada-april-3-2022/ 00.27.22 <![CDATA[BTS & Bang Si Hyuk - Hong Jang Hyun Photoshoot for TIME Magazine (April 2022)]]> http://starity.hu/forum/topik/700141-bts-bang-si-hyuk-hong-jang-hyun-photoshoot-for-time-magazine-april-2022/ 20.19.26 <![CDATA[BTS & Bang Si Hyuk - TIME Magazine (April 2022)]]> http://starity.hu/forum/topik/700140-bts-bang-si-hyuk-time-magazine-april-2022/ 20.17.48 <![CDATA[BTS - Deco Kit Photos (2022)]]> http://starity.hu/forum/topik/698871-bts-deco-kit-photos-2022/ 12.08.44 <![CDATA[BTS - Free Fire (2022)]]> http://starity.hu/forum/topik/698571-bts-free-fire-2022/ 12.15.37 <![CDATA[BTS - New Single "Butter" Promotional Photoshoot with Weverse Magazine (August 2021)]]> http://starity.hu/forum/topik/698347-bts-new-single-butter-promotional-photoshoot-with-weverse-magazine-august-2021/ 20.01.35 <![CDATA[BTS - Samsung (2022)]]> http://starity.hu/forum/topik/697638-bts-samsung-2022/ 15.05.13 <![CDATA[BTS - Coway Korea (2022)]]> http://starity.hu/forum/topik/697421-bts-coway-korea-2022/ 15.27.10 <![CDATA[BTS - XYLITOL Korea (2022)]]> http://starity.hu/forum/topik/697354-bts-xylitol-korea-2022/ 21.20.16 <![CDATA[BTS - Dobu Mask (2022)]]> http://starity.hu/forum/topik/696382-bts-dobu-mask-2022/ 23.58.59 <![CDATA[BTS - Photographed by Kang Hyea Won for L'Officiel Magazine Philippines (January 2022)]]> http://starity.hu/forum/topik/695920-bts-photographed-by-kang-hyea-won-for-lofficiel-magazine-philippines-january-2022/ 15.53.20 <![CDATA[BTS - "The Road to Jingle Ball" Photoshoot Taken by Dispatch Korea (December 2021)]]> http://starity.hu/forum/topik/695918-bts-the-road-to-jingle-ball-photoshoot-taken-by-dispatch-korea-december-2021/ 15.47.54 <![CDATA[BTS - L'Officiel Magazine Philippines (January 2022)]]> http://starity.hu/forum/topik/695714-bts-lofficiel-magazine-philippines-january-2022/ 23.15.42 <![CDATA[Íme a 2022-es Grammy-díjátadó hivatalos jelöltjei]]> http://starity.hu/magazin/83639-ime-a-2022-es-grammy-dijatado-hivatalos-jeloltjei/ 20.50.04 <![CDATA[Itt vannak a 2021-es AMAs nyertesei]]> http://starity.hu/magazin/83612-itt-vannak-a-2021-es-amas-nyertesei/ 11.15.26 <![CDATA[Nézzük a legjobb és legérdekesebb megjelenéseket a 2021-es AMAs-ről]]> http://starity.hu/magazin/83608-nezzuk-a-legjobb-es-legerdekesebb-megjeleneseket-a-2021-es-amas-rol/ 10.30.41 <![CDATA[MTV EMA 2021: ők a nyertesek!]]> http://starity.hu/magazin/83544-mtv-ema-2021-ok-a-nyertesek/ 00.07.19 <![CDATA[Dal- és klippremier: Coldplay X BTS – My Universe]]> http://starity.hu/magazin/83102-dal-es-klippremier-coldplay-x-bts-my-universe/ 14.27.31 <![CDATA[Élő: ezek voltak a legjobb pillanatok a Global Citizen Live-on]]> http://starity.hu/magazin/83055-elo-ezek-voltak-a-legjobb-pillanatok-a-global-citizen-live-on/ 10.32.38 <![CDATA[A BTS mekis menüje őrjíti meg a rajongóikat]]> http://starity.hu/magazin/81895-a-bts-mekis-menuje-orjiti-meg-a-rajongoikat/ 14.52.01 <![CDATA[Billboard Music Awards: The Weeknd 10 szoborral tért haza – a nyertesek listája!]]> http://starity.hu/magazin/81824-billboard-music-awards-the-weeknd-10-szoborral-tert-haza-a-nyertesek-listaja/ 12.20.53 <![CDATA[Legjobb fotók a Grammy-díjátadóról]]> http://starity.hu/magazin/81081-legjobb-fotok-a-grammy-dijatadorol/ 12.21.29 <![CDATA[Hatalmasat dobbantott a Grammy a fellépők terén]]> http://starity.hu/magazin/80987-hatalmasat-dobbantott-a-grammy-a-fellepok-teren/ 12.38.39 <![CDATA[Így hangzik a karácsonyi dalok feldolgozása Adam Lamberttől, a BTS-től és Katy Perrytől]]> http://starity.hu/magazin/79956-igy-hangzik-a-karacsonyi-dalok-feldolgozasa-adam-lamberttol-a-bts-tol-es-katy-perrytol/ 14.38.56 <![CDATA[12 váratlan zenei együttműködés, amelyre senki sem számított]]> http://starity.hu/magazin/79845-12-varatlan-zenei-egyuttmukodes-amelyre-senki-sem-szamitott/ 19.50.30 <![CDATA[American Music Awards: nyertesek listája]]> http://starity.hu/magazin/79750-american-music-awards-nyertesek-listaja/ 15.21.38 <![CDATA[Varázslatos karácsonyi showval készül a Disney: BTS, Adam Lambert & Katy Perry többek között]]> http://starity.hu/magazin/79603-varazslatos-karacsonyi-showval-keszul-a-disney-bts-adam-lambert-katy-perry-tobbek-kozott/ 19.09.04 <![CDATA[Így néztek ki a sztárok a rendhagyó 2020-as MTV EMA-n]]> http://starity.hu/magazin/79540-igy-neztek-ki-a-sztarok-a-rendhagyo-2020-as-mtv-ema-n/ 19.58.41 <![CDATA[Ők a 2020-as American Music Awards jelöltjei]]> http://starity.hu/magazin/79367-ok-a-2020-as-american-music-awards-jeloltjei/ 16.02.49 <![CDATA[Lady Gaga és BTS vezeti az EMA 2020 jelöléseket]]> http://starity.hu/magazin/79195-lady-gaga-es-bts-vezeti-az-ema-2020-jeloleseket/ 12.19.24 <![CDATA[MTV VMA 2020: Miley Cyrus diszkógömbön lovagolt, a BTS öltönyben koncertezett]]> http://starity.hu/magazin/78951-mtv-vma-2020-miley-cyrus-diszkogombon-lovagolt-a-bts-oltonyben-koncertezett/ 12.45.46