<![CDATA[Jonny Buckland - Starity.hu]]> http://starity.hu/images/celebs/50x75/jonny-buckland-0818.jpg Jonny Buckland http://starity.hu/sztarok/jonny-buckland/ 50 75 http://starity.hu/sztarok/jonny-buckland/ hu-HU http://backend.userland.com/rss <![CDATA[Billboard Music Awards 2018: Íme a nyertesek listája!]]> http://starity.hu/magazin/73211-billboard-music-awards-2018-ime-a-nyertesek-listaja/ 11.17.09 <![CDATA[Coldplay - Q Magazine (2015)]]> http://starity.hu/forum/topik/582309-coldplay-q-magazine-2015/ 20.48.21 <![CDATA[Brit Awards 2017: Megvannak a jelöltek!]]> http://starity.hu/magazin/65923-brit-awards-2017-megvannak-a-jeloltek/ 08.34.42 <![CDATA[MTV Europe Music Awards 2016: Íme a nyertesek listája!]]> http://starity.hu/magazin/64627-mtv-europe-music-awards-2016-ime-a-nyertesek-listaja/ 06.27.51 <![CDATA[Drake és Rihanna kapta a legtöbb jelölést az American Music Awardson – íme a lista!]]> http://starity.hu/magazin/64052-drake-es-rihanna-kapta-a-legtobb-jelolest-az-american-music-awardson-ime-a-lista/ 19.22.28 <![CDATA[MTV EMA 2016: Beyoncé és Justin Bieber kapta a legtöbb jelölést]]> http://starity.hu/magazin/63747-mtv-ema-2016-beyonce-es-justin-bieber-kapta-a-legtobb-jelolest/ 15.56.41 <![CDATA[MTV Video Music Awards 2016: Ők a jelöltek!]]> http://starity.hu/magazin/62321-mtv-video-music-awards-2016-ok-a-jeloltek/ 08.45.14 <![CDATA[Megcsillogtatta énektudását Peter Dinklage – vigyázat, spoiler!]]> http://starity.hu/magazin/55899-megcsillogtatta-enektudasat-peter-dinklage-vigyazat-spoiler/ 09.15.08 <![CDATA[Tarolt Taylor Swift az idei Billboard Music Awardson]]> http://starity.hu/magazin/55875-tarolt-taylor-swift-az-idei-billboard-music-awardson/ 15.19.11 <![CDATA[Íme a 2015-ös Kids’ Choice Awards jelöltjei!]]> http://starity.hu/magazin/54759-ime-a-2015-os-kids-choice-awards-jeloltjei/ 18.29.35 <![CDATA[Coldplay]]> http://starity.hu/forum/topik/464710-coldplay/ 13.09.16 <![CDATA[Íme, az NRJ Music Awards idei jelöltjei]]> http://starity.hu/magazin/53204-ime-az-nrj-music-awards-idei-jeloltjei/ 16.05.24 <![CDATA[Ezek voltak hazánkban a legmenőbb nyári slágerek idén]]> http://starity.hu/magazin/51827-ezek-voltak-hazankban-a-legmenobb-nyari-slagerek-iden/ 12.19.22 <![CDATA[Íme, a 2014-es Teen Choice Awards jelöltjei]]> http://starity.hu/magazin/50072-ime-a-2014-es-teen-choice-awards-jeloltjei/ 12.47.14 <![CDATA[Chris Martinra rátalált a szerelem — klippremier]]> http://starity.hu/magazin/48344-chris-martinra-ratalalt-a-szerelem-klippremier/ 19.06.04 <![CDATA[Íme a 19. Critics' Choice Movie Awards jelöltjei]]> http://starity.hu/magazin/45736-ime-a-19-critics-choice-movie-awards-jeloltjei/ 22.41.53 <![CDATA[Kihirdették a 71. Golden Globe-díj várományosait]]> http://starity.hu/magazin/45631-kihirdettek-a-71-golden-globe-dij-varomanyosait/ 17.17.35 <![CDATA[Dalpremier: Coldplay — Atlas]]> http://starity.hu/magazin/42629-dalpremier-coldplay-atlas/ 19.46.41 <![CDATA[Coldplay - Performing at the 54th Annual GRAMMY Awards at Staples Center in Los Angeles - February 12, 2012]]> http://starity.hu/forum/topik/394175-coldplay-performing-at-the-54th-annual-grammy-awards-at-staples-center-in-los-angeles-february-12-2012/ 01.56.50 <![CDATA[Coldplay - Performing at the The 2012 MusiCares Person Of The Year Gala Honoring Paul McCartney in Los Angeles - February 10, 2012]]> http://starity.hu/forum/topik/394174-coldplay-performing-at-the-the-2012-musicares-person-of-the-year-gala-honoring-paul-mccartney-in-los-angeles-february-10-2012/ 01.46.37 <![CDATA[Emeli Sandé az idei BRIT Awards favoritja]]> http://starity.hu/magazin/34419-emeli-sande-az-idei-brit-awards-favoritja/ 14.39.21 <![CDATA[A Coldplay küzd az elhallgattatás ellen]]> http://starity.hu/magazin/32291-a-coldplay-kuzd-az-elhallgattatas-ellen/ 10.32.33 <![CDATA[Marina and the Diamonds: megérkezett az Electra Films új része]]> http://starity.hu/magazin/31995-marina-and-the-diamonds-megerkezett-az-electra-films-uj-resze/ 10.20.31 <![CDATA[Teen Choice Awards 2012: a nyertesek]]> http://starity.hu/magazin/29857-teen-choice-awards-2012-a-nyertesek/ 13.13.18 <![CDATA[Rihanna Kína hercegnője lett]]> http://starity.hu/forum/topik/328012-rihanna-kina-hercegnoje-lett/ 11.18.24 <![CDATA[Coldplay - "Mylo Xyloto Tour" in Paris, France - October 31, 2011]]> http://starity.hu/forum/topik/318441-coldplay-mylo-xyloto-tour-in-paris-france-october-31-2011/ 15.32.00 <![CDATA[Coldplay - "Mylo Xyloto Tour" in Madrid, Spain - October 26, 2011]]> http://starity.hu/forum/topik/318440-coldplay-mylo-xyloto-tour-in-madrid-spain-october-26-2011/ 15.28.23 <![CDATA[Toplistás dalok, melyeknek nincs sok értelmük]]> http://starity.hu/forum/topik/312534-toplistas-dalok-melyeknek-nincs-sok-ertelmuk/ 09.55.33 <![CDATA[Coldplay - 2008 MTV Movie Awards at the Gibson Amphitheatre in Universal City, California - June 1, 2008]]> http://starity.hu/forum/topik/301888-coldplay-2008-mtv-movie-awards-at-the-gibson-amphitheatre-in-universal-city-california-june-1-2008/ 10.12.10 <![CDATA[Ma debütált a Coldplay legújabb kisfilmje]]> http://starity.hu/forum/topik/300743-ma-debutalt-a-coldplay-legujabb-kisfilmje/ 17.37.05 <![CDATA[Bejelentették az idei Grammy-jelölteket]]> http://starity.hu/forum/topik/287631-bejelentettek-az-idei-grammy-jelolteket/ 11.16.07 <![CDATA[A Coldplay feldolgozta Rihanna slágerét]]> http://starity.hu/forum/topik/280290-a-coldplay-feldolgozta-rihanna-slageret/ 11.43.14 <![CDATA[Megjelent a Coldplay új videoklipje]]> http://starity.hu/forum/topik/278283-megjelent-a-coldplay-uj-videoklipje/ 19.01.44 <![CDATA[Coldplay - 2009 All Points West Music & Arts Festival]]> http://starity.hu/forum/topik/125463-coldplay-2009-all-points-west-music-arts-festival/ 12.16.50 <![CDATA[Coldplay Live From Japan (1080i HDTV)]]> http://starity.hu/forum/topik/124109-coldplay-live-from-japan-1080i-hdtv/ 04.33.26 <![CDATA[Coldplay - Viva La Vida]]> http://starity.hu/forum/topik/117226-coldplay-viva-la-vida/ 20.25.32 <![CDATA[Coldplay - Fix You (HD 1080i)]]> http://starity.hu/forum/topik/115703-coldplay-fix-you-hd-1080i/ 13.03.24 <![CDATA[Coldplay - Viva La Vida (HD 1080i)]]> http://starity.hu/forum/topik/115699-coldplay-viva-la-vida-hd-1080i/ 12.47.58 <![CDATA[Coldplay - various music promos]]> http://starity.hu/forum/topik/97041-coldplay-various-music-promos/ 21.11.53 <![CDATA[Coldplay]]> http://starity.hu/forum/topik/87240-coldplay/ 23.46.02