<![CDATA[Joseph Gilgun - Starity.hu]]> http://starity.hu/images/celebs/50x75/joseph-gilgun-050114936681111741.jpg Joseph Gilgun http://starity.hu/sztarok/joseph-gilgun/ 50 75 http://starity.hu/sztarok/joseph-gilgun/ hu-HU http://backend.userland.com/rss <![CDATA[Joseph Gilgun - Preacher Season 2 Premiere at The Theatre at Ace Hotel (Los Angeles, June 20, 2017)]]> http://starity.hu/forum/topik/584625-joseph-gilgun-preacher-season-2-premiere-at-the-theatre-at-ace-hotel-los-angeles-june-20-2017/ 14.56.14 <![CDATA[Tudd meg, melyik volt a legnépszerűbb sorozat a születésed évében!]]> http://starity.hu/magazin/64387-tudd-meg-melyik-volt-a-legnepszerubb-sorozat-a-szuletesed-eveben/ 17.19.15 <![CDATA[The Infiltrator (2016)]]> http://starity.hu/forum/topik/543859-the-infiltrator-2016/ 17.06.25 <![CDATA[Dominic Cooper - AMC's Preacher Premiere at Regal LA Live Stadium 14 (Los Angeles, May 14, 2016)]]> http://starity.hu/forum/topik/540262-dominic-cooper-amcs-preacher-premiere-at-regal-la-live-stadium-14-los-angeles-may-14-2016/ 14.32.25 <![CDATA[Interjú a vámpírral, avagy hogyan lett Joe Gilgunból Cassidy]]> http://starity.hu/magazin/61847-interju-a-vampirral-avagy-hogyan-lett-joe-gilgunbol-cassidy/ 07.21.25 <![CDATA[Világszerte várt sorozat kerül a képernyőkre hazánkban]]> http://starity.hu/magazin/61158-vilagszerte-vart-sorozat-kerul-a-kepernyokre-hazankban/ 11.03.54 <![CDATA[Preacher (2016 - )]]> http://starity.hu/forum/topik/522278-preacher-2016-/ 21.07.05 <![CDATA[Előzetest kapott Vin Diesel boszorkányvadászos filmje]]> http://starity.hu/magazin/56990-elozetest-kapott-vin-diesel-boszorkanyvadaszos-filmje/ 15.02.45 <![CDATA[Pride / Büszkeség és bányászélet (2014)]]> http://starity.hu/forum/topik/458447-pride-buszkeseg-es-banyaszelet-2014/ 23.08.27 <![CDATA[Iwan Rheon benne lenne a Misfits-filmben]]> http://starity.hu/magazin/40586-iwan-rheon-benne-lenne-a-misfits-filmben/ 09.28.34 <![CDATA[Három új taggal bővül a Misfits stábja]]> http://starity.hu/magazin/25157-harom-uj-taggal-bovul-a-misfits-stabja/ 21.06.44 <![CDATA[Újabb szereplők távoznak a Misfitsből]]> http://starity.hu/magazin/23353-ujabb-szereplok-tavoznak-a-misfitsbol/ 18.10.52 <![CDATA[Joseph Gilgun - SFX Magazine January 2012]]> http://starity.hu/forum/topik/285898-joseph-gilgun-sfx-magazine-january-2012/ 21.57.49 <![CDATA[Joseph Gilgun - Disorder Magazine Photoshoot 2011]]> http://starity.hu/forum/topik/280827-joseph-gilgun-disorder-magazine-photoshoot-2011/ 17.00.16 <![CDATA[Misfits cast - Disorder Magazine (October 2011)]]> http://starity.hu/forum/topik/279595-misfits-cast-disorder-magazine-october-2011/ 21.02.23 <![CDATA[Misfits Cast - SFX Magazine December 2011]]> http://starity.hu/forum/topik/279074-misfits-cast-sfx-magazine-december-2011/ 14.48.04 <![CDATA[Lauren Socha - Instyle Magazine UK (October, 2011)]]> http://starity.hu/forum/topik/276441-lauren-socha-instyle-magazine-uk-october-2011/ 19.07.49 <![CDATA[Misfits (2009 - )]]> http://starity.hu/forum/topik/134170-misfits-2009-/ 17.09.18