<![CDATA[Juicy J - Starity.hu]]> http://starity.hu/images/celebs/50x75/juicy-j-08261472189388251.jpg Juicy J http://starity.hu/sztarok/juicy-j/ 50 75 http://starity.hu/sztarok/juicy-j/ hu-HU http://backend.userland.com/rss <![CDATA[Öt év után új albummal jelentkezett Iggy Azalea!]]> http://starity.hu/magazin/76361-ot-ev-utan-uj-albummal-jelentkezett-iggy-azalea/ 19.36.44 <![CDATA[A Bailando is meghaladta az egymilliárdos megtekintést]]> http://starity.hu/magazin/57282-a-bailando-is-meghaladta-az-egymilliardos-megtekintest/ 18.33.40 <![CDATA[Íme, 2014 legnézettebb klipjei]]> http://starity.hu/magazin/53945-ime-2014-legnezettebb-klipjei/ 20.49.47 <![CDATA[Itt van 2014 legjobb mashupja]]> http://starity.hu/magazin/53586-itt-van-2014-legjobb-mashupja/ 19.23.37 <![CDATA[Grammy 2015: itt vannak a jelöltek]]> http://starity.hu/magazin/53578-grammy-2015-itt-vannak-a-jeloltek/ 18.52.59 <![CDATA[American Music Awards 2014: íme, a nyertesek!]]> http://starity.hu/magazin/53419-american-music-awards-2014-ime-a-nyertesek/ 17.14.57 <![CDATA[American Music Awards 2014: a jelöltek]]> http://starity.hu/magazin/52772-american-music-awards-2014-a-jeloltek/ 08.31.51 <![CDATA[Ők a 2014-es Teen Choice Awards jelöltjei!]]> http://starity.hu/magazin/50947-ok-a-2014-es-teen-choice-awards-jeloltjei/ 09.28.11 <![CDATA[Ők a 2014-es MTV Video Music Awards jelöltjei!]]> http://starity.hu/magazin/50894-ok-a-2014-es-mtv-video-music-awards-jeloltjei/ 19.33.33 <![CDATA[Pogányság és boszorkányság vádjával perlik Katy Perryt]]> http://starity.hu/magazin/50566-poganysag-es-boszorkanysag-vadjaval-perlik-katy-perryt/ 22.16.21 <![CDATA[Klippremier: Katy Perry - Dark Horse]]> http://starity.hu/magazin/47416-klippremier-katy-perry-dark-horse/ 21.09.22 <![CDATA[Közös klippel jelentkezett Miley Cyrus és Wiz Khalifa]]> http://starity.hu/magazin/43322-kozos-klippel-jelentkezett-miley-cyrus-es-wiz-khalifa/ 15.59.08 <![CDATA[Dalpremier: Katy Perry — Dark Horse]]> http://starity.hu/magazin/43041-dalpremier-katy-perry-dark-horse/ 09.34.10