<![CDATA[Kevin McKidd - Starity.hu]]> http://starity.hu/images/celebs/50x75/kevin-mckidd-09071567880239361.jpg Kevin McKidd http://starity.hu/sztarok/kevin-mckidd/ 50 75 http://starity.hu/sztarok/kevin-mckidd/ hu-HU http://backend.userland.com/rss <![CDATA[Hivatalos: Újabb évaddal jelentkezik a Grace klinika]]> http://starity.hu/magazin/81691-hivatalos-ujabb-evaddal-jelentkezik-a-grace-klinika/ 21.12.47 <![CDATA[A Grace klinikában is felüti a fejét a járvány]]> http://starity.hu/magazin/78728-a-grace-klinikaban-is-feluti-a-fejet-a-jarvany/ 11.51.55 <![CDATA[A járvány miatt rövidre vágják A Grace klinika 16. évadát]]> http://starity.hu/magazin/77807-a-jarvany-miatt-rovidre-vagjak-a-grace-klinika-16-evadat/ 14.55.27 <![CDATA[Hivatalosan is elvált A Grace klinika sztárja]]> http://starity.hu/magazin/72124-hivatalosan-is-elvalt-a-grace-klinika-sztarja/ 16.57.41 <![CDATA[Grey's Anatomy Cast - 300th Episode Celebration For ABC's 'Grey's Anatomy' (4 November 2017)]]> http://starity.hu/forum/topik/601383-greys-anatomy-cast-300th-episode-celebration-for-abcs-greys-anatomy-4-november-2017/ 08.33.32 <![CDATA[Grey's Anatomy Cast - Grey's Anatomy 300th episode Party (26 September 2017)]]> http://starity.hu/forum/topik/601381-greys-anatomy-cast-greys-anatomy-300th-episode-party-26-september-2017/ 08.14.44 <![CDATA[Kevin McKidd - 45th International Emmy Awards at New York Hilton in New York City - November 20, 2017]]> http://starity.hu/forum/topik/599076-kevin-mckidd-45th-international-emmy-awards-at-new-york-hilton-in-new-york-city-november-20-2017/ 09.21.21 <![CDATA[Kevin McKidd - Television Academy's 24th Hall of Fame ceremony at The Saban Media Center in North Hollywood - November 15, 2017]]> http://starity.hu/forum/topik/598492-kevin-mckidd-television-academys-24th-hall-of-fame-ceremony-at-the-saban-media-center-in-north-hollywood-november-15-2017/ 08.56.53 <![CDATA[Így folytatódik a Grace klinika]]> http://starity.hu/magazin/63327-igy-folytatodik-a-grace-klinika/ 15.14.09 <![CDATA[A Grace Klinika Callie Torrese szögre akasztja a szikéjét]]> http://starity.hu/magazin/61244-a-grace-klinika-callie-torrese-szogre-akasztja-a-szikejet/ 10.11.40 <![CDATA[Tulip Fever / Tulipánláz (2017)]]> http://starity.hu/forum/topik/503962-tulip-fever-tulipanlaz-2017/ 23.29.52 <![CDATA[19 dolog, amit nem tudtál a vörös hajról ]]> http://starity.hu/magazin/56804-19-dolog-amit-nem-tudtal-a-voros-hajrol-/ 22.09.25 <![CDATA[Patrick Dempsey távozik a Grace Klinikából]]> http://starity.hu/magazin/55617-patrick-dempsey-tavozik-a-grace-klinikabol/ 18.38.48 <![CDATA[Isaiah Washington visszatér a Grace Klinikába]]> http://starity.hu/magazin/47747-isaiah-washington-visszater-a-grace-klinikaba/ 17.45.21 <![CDATA[Könyvek a mozivásznon — IV. rész ]]> http://starity.hu/magazin/37620-konyvek-a-mozivasznon-iv-resz-/ 14.56.22 <![CDATA[Megerősítve: készül a Trainspotting folytatása]]> http://starity.hu/magazin/35993-megerositve-keszul-a-trainspotting-folytatasa/ 17.00.42 <![CDATA[Két ember búcsúzott A Grace klinikától]]> http://starity.hu/magazin/27638-ket-ember-bucsuzott-a-grace-klinikatol/ 18.46.39 <![CDATA[Ki nélkül fog folytatódni a Grace Klinika?]]> http://starity.hu/magazin/27244-ki-nelkul-fog-folytatodni-a-grace-klinika/ 15.07.25 <![CDATA[A Merida, a bátor eltér a többi Pixar-mesétől]]> http://starity.hu/magazin/26210-a-merida-a-bator-elter-a-tobbi-pixar-mesetol/ 11.48.39 <![CDATA[Sara Ramirez - Grey’s Anatomy: The Songs Beneath The Show (March 18th, 2012)]]> http://starity.hu/forum/topik/313610-sara-ramirez-greys-anatomy-the-songs-beneath-the-show-march-18th-2012/ 21.40.25 <![CDATA[Pierce Brosnan - Photocall at London's Dorchester Hotel - February 1, 2010]]> http://starity.hu/forum/topik/303902-pierce-brosnan-photocall-at-londons-dorchester-hotel-february-1-2010/ 09.15.55 <![CDATA[Kevin McKidd - Patrick Hoelck Photoshoot]]> http://starity.hu/forum/topik/274034-kevin-mckidd-patrick-hoelck-photoshoot/ 21.25.50 <![CDATA[2012 nyarán érkezik a Brave]]> http://starity.hu/magazin/16715-2012-nyaran-erkezik-a-brave/ 16.05.47 <![CDATA[Brave / Merida, a bátor (2012)]]> http://starity.hu/forum/topik/248977-brave-merida-a-bator-2012/ 21.13.19 <![CDATA[Percy Jackson kalandjai folytatódnak]]> http://starity.hu/magazin/12131-percy-jackson-kalandjai-folytatodnak/ 10.34.23 <![CDATA[Kevin McKidd Photoshoots by A.J.]]> http://starity.hu/forum/topik/209521-kevin-mckidd-photoshoots-by-aj/ 21.32.21 <![CDATA[Made of Honor / A boldogító talán (2008)]]> http://starity.hu/forum/topik/66757-made-of-honor-a-boldogito-talan-2008/ 10.45.47 <![CDATA[Ciarán Hinds, Kevin McKidd, Ray Stevenson - Rome: Italian photocall]]> http://starity.hu/forum/topik/64716-ciaran-hinds-kevin-mckidd-ray-stevenson-rome-italian-photocall/ 10.56.16 <![CDATA[Kevin McKidd]]> http://starity.hu/forum/topik/58696-kevin-mckidd/ 21.10.11 <![CDATA[Kevin McKidd – TV Guide October 2007]]> http://starity.hu/forum/topik/56343-kevin-mckidd-tv-guide-october-2007/ 21.43.19 <![CDATA[Kevin McKidd - Gunpowder, Treason and Plot Stills]]> http://starity.hu/forum/topik/40051-kevin-mckidd-gunpowder-treason-and-plot-stills/ 20.17.09 <![CDATA[Journeyman / Journeyman: Az időugró (2007)]]> http://starity.hu/forum/topik/39970-journeyman-journeyman-az-idougro-2007/ 23.11.04 <![CDATA[Trainspotting (1996)]]> http://starity.hu/forum/topik/38720-trainspotting-1996/ 11.41.27 <![CDATA[Kevin Mckidd]]> http://starity.hu/forum/topik/35191-kevin-mckidd/ 20.04.12 <![CDATA[Kevin McKidd - Various Photoshoots]]> http://starity.hu/forum/topik/32474-kevin-mckidd-various-photoshoots/ 21.48.02 <![CDATA[Rome / Róma (2005)]]> http://starity.hu/forum/topik/31161-rome-roma-2005/ 22.28.24