<![CDATA[Kim Nam Joon - Starity.hu]]> http://starity.hu/images/celebs/50x75/kim-nam-joon-103014778454947275.jpg Kim Nam Joon http://starity.hu/sztarok/kim-nam-joon/ 50 75 http://starity.hu/sztarok/kim-nam-joon/ hu-HU http://backend.userland.com/rss <![CDATA[A BTS Blood Sweat & Tears videoklipje is átlépte 200 milliós megtekintést a YouTube-on]]> http://starity.hu/magazin/71410-a-bts-blood-sweat-tears-videoklipje-is-atlepte-200-millios-megtekintest-a-youtube-on/ 22.11.20 <![CDATA[#FanHáború! Melyik sztárnak van a legtöbb rajongója?]]> http://starity.hu/magazin/71403-fanhaboru-melyik-sztarnak-van-a-legtobb-rajongoja/ 18.37.55 <![CDATA[BTS - Love Yourself 承 'Her' Jacket Photos]]> http://starity.hu/forum/topik/593400-bts-love-yourself-her-jacket-photos/ 15.42.05 <![CDATA[Megérkezett a BTS új minialbuma]]> http://starity.hu/magazin/70696-megerkezett-a-bts-uj-minialbuma/ 15.29.53 <![CDATA[Újabb BTS-klip lépte át a 200 milliós megtekintést a YouTube-on]]> http://starity.hu/magazin/70534-ujabb-bts-klip-lepte-at-a-200-millios-megtekintest-a-youtube-on/ 17.20.54 <![CDATA[BTS - Love Yourself 承 'Her' Concept Photos E version 2017 ]]> http://starity.hu/forum/topik/591775-bts-love-yourself-her-concept-photos-e-version-2017-/ 18.37.08 <![CDATA[BTS - Love Yourself 承 'Her' Concept Photos V version 2017]]> http://starity.hu/forum/topik/591770-bts-love-yourself-her-concept-photos-v-version-2017/ 18.31.07 <![CDATA[BTS - Love Yourself 承 'Her' Concept Photos O version 2017 ]]> http://starity.hu/forum/topik/591683-bts-love-yourself-her-concept-photos-o-version-2017-/ 18.25.03 <![CDATA[BTS - Love Yourself 承 'Her' Concept Photos L version 2017]]> http://starity.hu/forum/topik/591681-bts-love-yourself-her-concept-photos-l-version-2017/ 18.22.34 <![CDATA[BTS - 'Love Yourself]]> http://starity.hu/forum/topik/589541-bts-love-yourself/ 17.23.41 <![CDATA[BTS official Japan fanmeeting vol.3]]> http://starity.hu/forum/topik/585185-bts-official-japan-fanmeeting-vol3/ 20.13.04 <![CDATA[BTS for Seventeen Magazine]]> http://starity.hu/forum/topik/585168-bts-for-seventeen-magazine/ 19.04.35 <![CDATA[Kim Nam Joon - Személyes Képek]]> http://starity.hu/forum/topik/584973-kim-nam-joon-szemelyes-kepek/ 20.24.13 <![CDATA[BTS - Non-No Japanese Magazine 2017 August issue]]> http://starity.hu/forum/topik/584221-bts-non-no-japanese-magazine-2017-august-issue/ 11.59.39 <![CDATA[BTS in Anan Magazine 2017]]> http://starity.hu/forum/topik/583379-bts-in-anan-magazine-2017/ 21.57.57 <![CDATA[A BTS együttműködik Halsey-vel és Steve Aokival]]> http://starity.hu/magazin/68309-a-bts-egyuttmukodik-halsey-vel-es-steve-aokival/ 21.21.52 <![CDATA[Bangtan Boys in fan meeting]]> http://starity.hu/forum/topik/579429-bangtan-boys-in-fan-meeting/ 12.29.01 <![CDATA[Bangtan Sonyeondan in front of publicity]]> http://starity.hu/forum/topik/579169-bangtan-sonyeondan-in-front-of-publicity/ 18.08.21 <![CDATA[BTS - Official Japan Profile 2017]]> http://starity.hu/forum/topik/577124-bts-official-japan-profile-2017/ 17.19.46 <![CDATA[Rap Monster - Highsnobiety 2017]]> http://starity.hu/forum/topik/573830-rap-monster-highsnobiety-2017/ 20.59.05 <![CDATA[Klippremier: BTS - Not Today]]> http://starity.hu/magazin/66504-klippremier-bts-not-today/ 18.40.36 <![CDATA[BTS - Puma (2017)]]> http://starity.hu/forum/topik/568671-bts-puma-2017/ 00.04.20 <![CDATA[Új albummal jelentkezett a BTS]]> http://starity.hu/magazin/66374-uj-albummal-jelentkezett-a-bts/ 07.01.23 <![CDATA[BTS - You Never Walk Alone (2017)]]> http://starity.hu/forum/topik/565533-bts-you-never-walk-alone-2017/ 16.10.33 <![CDATA[BTS - Singles Magazine January 2017 II.]]> http://starity.hu/forum/topik/558191-bts-singles-magazine-january-2017-ii/ 14.01.36 <![CDATA[BTS - Singles Magazine January 2017 ]]> http://starity.hu/forum/topik/557213-bts-singles-magazine-january-2017-/ 17.08.15 <![CDATA[Megvannak az idei MAMA győztesei]]> http://starity.hu/magazin/65278-megvannak-az-idei-mama-gyoztesei/ 05.20.10 <![CDATA[BTS - GQ Magazine (2016)]]> http://starity.hu/forum/topik/554518-bts-gq-magazine-2016/ 20.39.32 <![CDATA[Visszatért a BTS]]> http://starity.hu/magazin/64050-visszatert-a-bts/ 15.33.06 <![CDATA[Klippremier: BTS – Save ME]]> http://starity.hu/magazin/61161-klippremier-bts-save-me/ 11.06.21 <![CDATA[BTS: Young Forever – megérkezett az új album és klip]]> http://starity.hu/magazin/60948-bts-young-forever-megerkezett-az-uj-album-es-klip/ 09.06.33 <![CDATA[A BTS szerint örökké fiatalok vagyunk – klippremier]]> http://starity.hu/magazin/60802-a-bts-szerint-orokke-fiatalok-vagyunk-klippremier/ 16.37.35