<![CDATA[Longineu Parsons - Starity.hu]]> http://starity.hu/images/celebs/50x75/longineu-parsons-0818.jpg Longineu Parsons http://starity.hu/sztarok/longineu-parsons/ 50 75 http://starity.hu/sztarok/longineu-parsons/ hu-HU http://backend.userland.com/rss <![CDATA[Karácsonyi dallal jelentkezik az All Time Low]]> http://starity.hu/magazin/44922-karacsonyi-dallal-jelentkezik-az-all-time-low/ 12.06.09 <![CDATA[Videochatet tartott a Simple Plan]]> http://starity.hu/magazin/25753-videochatet-tartott-a-simple-plan/ 08.57.46 <![CDATA[Ryan Key - Yellowcard The Wonder Years @ HMV Institute, Birmingham, UK Nov 29, 2011]]> http://starity.hu/forum/topik/311366-ryan-key-yellowcard-the-wonder-years-at-hmv-institute-birmingham-uk-nov-29-2011/ 22.11.06 <![CDATA[Énekeljünk a Yellowcardért]]> http://starity.hu/magazin/21387-enekeljunk-a-yellowcardert/ 17.44.25 <![CDATA[Yellowcard]]> http://starity.hu/forum/topik/265185-yellowcard/ 19.13.27 <![CDATA[Ryan Key - Fabolous & Yellowcard Visit fuse May 3, 2011]]> http://starity.hu/forum/topik/247644-ryan-key-fabolous-yellowcard-visit-fuse-may-3-2011/ 15.21.11 <![CDATA[Új albummal tér vissza a Yellowcard]]> http://starity.hu/magazin/8784-uj-albummal-ter-vissza-a-yellowcard/ 17.24.40 <![CDATA[Adamm Lambert & A Band]]> http://starity.hu/forum/topik/185859-adamm-lambert-a-band/ 09.18.42 <![CDATA[The Glam Band - Lee Cherry PhotoShoot ]]> http://starity.hu/forum/topik/180074-the-glam-band-lee-cherry-photoshoot-/ 01.34.40 <![CDATA[Adam Lambert legújabb klipje]]> http://starity.hu/magazin/1587-adam-lambert-legujabb-klipje/ 18.14.48