<![CDATA[Luis Fonsi - Starity.hu]]> http://starity.hu/images/celebs/50x75/luis-fonsi-052714959017392336.jpg Luis Fonsi http://starity.hu/sztarok/luis-fonsi/ 50 75 http://starity.hu/sztarok/luis-fonsi/ hu-HU http://backend.userland.com/rss <![CDATA[Billboard Music Awards 2018: Íme a nyertesek listája!]]> http://starity.hu/magazin/73211-billboard-music-awards-2018-ime-a-nyertesek-listaja/ 11.17.09 <![CDATA[#BillboardAwards: Durva? A „Cash Me Outside” lány is jelölést kapott; Avicii köszönetet mondott]]> http://starity.hu/magazin/73014-billboardawards-durva-a-cash-me-outside-lany-is-jelolest-kapott-avicii-koszonetet-mondott/ 11.22.45 <![CDATA[Martina Stoessel - Unicos Festival 2018 in Buenos Aires ]]> http://starity.hu/forum/topik/614575-martina-stoessel-unicos-festival-2018-in-buenos-aires-/ 10.03.26 <![CDATA[Íme a 2018-as Kids’ Choice Awards jelöltjei!]]> http://starity.hu/magazin/72625-ime-a-2018-as-kids-choice-awards-jeloltjei/ 19.53.18 <![CDATA[Megszületett Demi Lovato legsikeresebb dala]]> http://starity.hu/magazin/72503-megszuletett-demi-lovato-legsikeresebb-dala/ 14.40.08 <![CDATA[Luis Fonsi & Daddy Yankee Perform 'Despacito' at Grammys 2018]]> http://starity.hu/forum/topik/608482-luis-fonsi-daddy-yankee-perform-despacito-at-grammys-2018/ 04.41.55 <![CDATA[Ezek voltak 2017 legtöbbet streamelt slágerei és előadói a Spotify-on]]> http://starity.hu/magazin/72130-ezek-voltak-2017-legtobbet-streamelt-slagerei-es-eloadoi-a-spotify-on/ 19.16.47 <![CDATA[Lista: 2017 legjobb dalai]]> http://starity.hu/magazin/72096-lista-2017-legjobb-dalai/ 13.55.08 <![CDATA[Despacito is közte van! Kihirdették a 2018-as Grammy jelöltjeit]]> http://starity.hu/magazin/71793-despacito-is-kozte-van-kihirdettek-a-2018-as-grammy-jeloltjeit/ 18.14.42 <![CDATA[Dal-és klippremier: Luis Fonsi & Demi Lovato - Echame La Culpa]]> http://starity.hu/magazin/71646-dal-es-klippremier-luis-fonsi-demi-lovato-echame-la-culpa/ 19.49.12 <![CDATA[A Despacito lett a legnézettebb videó a YouTube-on]]> http://starity.hu/magazin/69705-a-despacito-lett-a-legnezettebb-video-a-youtube-on/ 15.46.52 <![CDATA[Íme 20 üdítő nyári sláger a lejátszási listádba – I. rész]]> http://starity.hu/magazin/68887-ime-20-udito-nyari-slager-a-lejatszasi-listadba-i-resz/ 19.49.12 <![CDATA[Teen Choice Awards 2017 – Íme a jelöltek!]]> http://starity.hu/magazin/68793-teen-choice-awards-2017-ime-a-jeloltek/ 09.48.17 <![CDATA[Dalpremier: Justin Bieber – Despacito (remix)]]> http://starity.hu/magazin/67578-dalpremier-justin-bieber-despacito-remix/ 13.50.15 <![CDATA[Luis Fonsi - Estilo DF Photoshoot (2017. február)]]> http://starity.hu/forum/topik/570026-luis-fonsi-estilo-df-photoshoot-2017-februar/ 16.40.18 <![CDATA[Luis Fonsi - Estilo Df Magazine (Mexico) April 2014]]> http://starity.hu/forum/topik/426627-luis-fonsi-estilo-df-magazine-mexico-april-2014/ 14.56.33 <![CDATA[Luis Fonsi - Unknown Photoshoot 2010]]> http://starity.hu/forum/topik/253365-luis-fonsi-unknown-photoshoot-2010/ 01.10.45 <![CDATA[Luis Fonsi - Unknown Photoshoot 2009]]> http://starity.hu/forum/topik/253364-luis-fonsi-unknown-photoshoot-2009/ 01.02.50 <![CDATA[Natalia Jiménez - Person Of The Year Honoring Juan Gabriel 2009]]> http://starity.hu/forum/topik/198205-natalia-jimenez-person-of-the-year-honoring-juan-gabriel-2009/ 15.56.01 <![CDATA[A Premios Juventud 2010 jelöltjei]]> http://starity.hu/magazin/1088-a-premios-juventud-2010-jeloltjei/ 16.02.54