<![CDATA[Nelly - Starity.hu]]> http://starity.hu/images/celebs/50x75/nelly-102114770796132413.jpg Nelly http://starity.hu/sztarok/nelly/ 50 75 http://starity.hu/sztarok/nelly/ hu-HU http://backend.userland.com/rss <![CDATA[12 váratlan zenei együttműködés, amelyre senki sem számított]]> http://starity.hu/magazin/79845-12-varatlan-zenei-egyuttmukodes-amelyre-senki-sem-szamitott/ 19.50.30 <![CDATA[Ők az évtized legjobb előadói a Billboard szerint]]> http://starity.hu/magazin/79196-ok-az-evtized-legjobb-eloadoi-a-billboard-szerint/ 13.11.26 <![CDATA[Nelly - perform on the Kisstory Presents the Blast Off Tour at First Direct Arena in Leeds - March 5, 2020]]> http://starity.hu/forum/topik/667883-nelly-perform-on-the-kisstory-presents-the-blast-off-tour-at-first-direct-arena-in-leeds-march-5-2020/ 17.56.56 <![CDATA[Nelly végre magyarázatot adott egy 14 éve terítéken lévő kérdésre]]> http://starity.hu/magazin/65145-nelly-vegre-magyarazatot-adott-egy-14-eve-teriteken-levo-kerdesre/ 17.32.28 <![CDATA[Taylor Swift: „18 dolog, amit nem tudtál rólam”]]> http://starity.hu/magazin/60236-taylor-swift-18-dolog-amit-nem-tudtal-rolam/ 13.49.32 <![CDATA[Ők voltak 2013 nagy visszatérői]]> http://starity.hu/magazin/46052-ok-voltak-2013-nagy-visszateroi/ 16.32.43 <![CDATA[Íme, az American Music Awards nyertesei]]> http://starity.hu/magazin/45221-ime-az-american-music-awards-nyertesei/ 16.54.56 <![CDATA[Klippremier: Nelly — Hey Porsche ]]> http://starity.hu/magazin/35693-klippremier-nelly-hey-porsche-/ 21.50.42 <![CDATA[Sztárok, akik hazudtak a korukról]]> http://starity.hu/magazin/35093-sztarok-akik-hazudtak-a-korukrol/ 17.15.48 <![CDATA[Nelly: „Nem tudtam, hogy drog van a buszomon” ]]> http://starity.hu/magazin/32356-nelly-nem-tudtam-hogy-drog-van-a-buszomon-/ 10.35.14 <![CDATA[Nelly ismét drogbotrányba keveredett]]> http://starity.hu/magazin/32340-nelly-ismet-drogbotranyba-keveredett/ 09.42.21 <![CDATA[ Joe Jonas and Nelly - celebrated Joe’s birthday during an interview with Extra’s TV host Renee Bargh at The Grove in Los Angeles - 15.08.2012]]> http://starity.hu/forum/topik/344238-joe-jonas-and-nelly-celebrated-joes-birthday-during-an-interview-with-extras-tv-host-renee-bargh-at-the-grove-in-los-angeles-15082012/ 14.02.18 <![CDATA[Nelly - 2007 MTV Video Music Awards – Arrivals, Palms Hotel and Casino, Las Vegas, 09/09/2007]]> http://starity.hu/forum/topik/327009-nelly-2007-mtv-video-music-awards-arrivals-palms-hotel-and-casino-las-vegas-09-09-2007/ 21.32.08 <![CDATA[Nelly - 6th Annual DKMS Linked Against Blood Cancer Gala in New York - April 26, 2012]]> http://starity.hu/forum/topik/327006-nelly-6th-annual-dkms-linked-against-blood-cancer-gala-in-new-york-april-26-2012/ 21.23.34 <![CDATA[Nelly - BET awards (2008.06.24.)]]> http://starity.hu/forum/topik/304021-nelly-bet-awards-20080624/ 13.56.22 <![CDATA[Nelly - Candids at Mastros Restaurant, Beverly Hills (2009.04.08.)]]> http://starity.hu/forum/topik/303970-nelly-candids-at-mastros-restaurant-beverly-hills-20090408/ 11.58.05 <![CDATA[Nelly]]> http://starity.hu/forum/topik/267736-nelly/ 06.07.23 <![CDATA[Nelly - Tamara Palmer Photoshoot]]> http://starity.hu/forum/topik/264843-nelly-tamara-palmer-photoshoot/ 21.23.49 <![CDATA[Nelly - Sean John Underwear Autumn Winter 2009 Photoshoot]]> http://starity.hu/forum/topik/264842-nelly-sean-john-underwear-autumn-winter-2009-photoshoot/ 21.23.10 <![CDATA[Nelly - Marc Baptiste Photoshoot 2010]]> http://starity.hu/forum/topik/264841-nelly-marc-baptiste-photoshoot-2010/ 21.22.45 <![CDATA[Nelly - BET Awards 2011]]> http://starity.hu/forum/topik/261336-nelly-bet-awards-2011/ 13.06.04 <![CDATA[Nelly - Rap Up Magazine 2008]]> http://starity.hu/forum/topik/256798-nelly-rap-up-magazine-2008/ 15.22.11 <![CDATA[Pitbull és Enrique Iglesias: újabb közös dal]]> http://starity.hu/magazin/16542-pitbull-es-enrique-iglesias-ujabb-kozos-dal/ 16.09.15 <![CDATA[Nelly - New York City (2005.04.15.)]]> http://starity.hu/forum/topik/246543-nelly-new-york-city-20050415/ 18.46.03 <![CDATA[Nelly - unknown photoshoot]]> http://starity.hu/forum/topik/246006-nelly-unknown-photoshoot/ 17.59.28 <![CDATA[Nellyt saját exmenedzsere vádolta meg]]> http://starity.hu/magazin/15441-nellyt-sajat-exmenedzsere-vadolta-meg/ 18.10.07 <![CDATA[Eminem és Justin tarolt a Billboard-gálán]]> http://starity.hu/magazin/15158-eminem-es-justin-tarolt-a-billboard-galan/ 13.35.50 <![CDATA[Keri Hilson elvesztette az irányítást]]> http://starity.hu/magazin/15032-keri-hilson-elvesztette-az-iranyitast/ 15.26.25 <![CDATA[Nelly - Mando Gonzales Photoshoot (2001)]]> http://starity.hu/forum/topik/239535-nelly-mando-gonzales-photoshoot-2001/ 18.01.05 <![CDATA[Nelly - Bravo magazine photoshoot (2002)]]> http://starity.hu/forum/topik/239528-nelly-bravo-magazine-photoshoot-2002/ 17.46.40 <![CDATA[Nelly - J-14 Magazine photoshoot (2000)]]> http://starity.hu/forum/topik/239526-nelly-j-14-magazine-photoshoot-2000/ 17.35.43 <![CDATA[Nelly - Anthony Cutajar Photoshoot (2000)]]> http://starity.hu/forum/topik/239523-nelly-anthony-cutajar-photoshoot-2000/ 17.26.33 <![CDATA[Nelly - Mo Daoud Photoshoot (2000)]]> http://starity.hu/forum/topik/239521-nelly-mo-daoud-photoshoot-2000/ 17.16.10 <![CDATA[Nelly - Franca Speranza Photoshoot 2001 (MQ)]]> http://starity.hu/forum/topik/239519-nelly-franca-speranza-photoshoot-2001-mq/ 17.03.58 <![CDATA[Shakira új dallal hódít]]> http://starity.hu/magazin/13991-shakira-uj-dallal-hodit/ 10.40.26 <![CDATA[Keri Hilson ezúttal Nellyvel forgat klipet]]> http://starity.hu/magazin/13839-keri-hilson-ezuttal-nellyvel-forgat-klipet/ 11.57.04 <![CDATA[Megjelent Nelly és Kelly Rowland közös klipje]]> http://starity.hu/magazin/12280-megjelent-nelly-es-kelly-rowland-kozos-klipje/ 14.03.15 <![CDATA[Nelly és Kelly: újra a slágerlisták elejére?]]> http://starity.hu/magazin/10789-nelly-es-kelly-ujra-a-slagerlistak-elejere/ 13.57.25 <![CDATA[Megjelent Nelly visszatérő albuma]]> http://starity.hu/magazin/8587-megjelent-nelly-visszatero-albuma/ 16.54.41 <![CDATA[Az Europe Music Awards nyertesei]]> http://starity.hu/magazin/7738-az-europe-music-awards-nyertesei/ 09.53.13