<![CDATA[Park Bom - Starity.hu]]> http://starity.hu/images/celebs/50x75/park-bom-041914926325730666.jpg Park Bom http://starity.hu/sztarok/park-bom/ 50 75 http://starity.hu/sztarok/park-bom/ hu-HU http://backend.userland.com/rss <![CDATA[Park Bom - Photographed for 10+STAR Magazine Korea (May 2021)]]> http://starity.hu/forum/topik/684036-park-bom-photographed-for-10-star-magazine-korea-may-2021/ 20.34.22 <![CDATA[Park Bom - 10+STAR Magazine Korea (May 2021)]]> http://starity.hu/forum/topik/683741-park-bom-10-star-magazine-korea-may-2021/ 00.33.54 <![CDATA[Mnet's Queendom Poster AOA & (G)I-DLE & Lovelyz & Mamamoo & Oh My Girl & Park Bom 2019]]> http://starity.hu/forum/topik/645608-mnets-queendom-poster-aoa-gi-dle-lovelyz-mamamoo-oh-my-girl-park-bom-2019/ 18.46.11 <![CDATA[#KPOP: Meghozta a tavaszt Park Bom]]> http://starity.hu/magazin/75440-kpop-meghozta-a-tavaszt-park-bom/ 17.53.00 <![CDATA[A 2NE1 búcsúzik – dalpremier!]]> http://starity.hu/magazin/66020-a-2ne1-bucsuzik-dalpremier/ 13.38.53 <![CDATA[2NE1: feloszlott a csapat]]> http://starity.hu/magazin/65099-2ne1-feloszlott-a-csapat/ 18.24.30 <![CDATA[2NE1: Minzy kilépett a csapatból!]]> http://starity.hu/magazin/60616-2ne1-minzy-kilepett-a-csapatbol/ 08.52.19 <![CDATA[2NE1 for Lauriel Lynn Stark Photography - 2015]]> http://starity.hu/forum/topik/470422-2ne1-for-lauriel-lynn-stark-photography-2015/ 16.49.42 <![CDATA[2NE1 for Adidas 2015]]> http://starity.hu/forum/topik/465117-2ne1-for-adidas-2015/ 20.30.43 <![CDATA[2NE1 - Nylon Magazine Korea, August 2014]]> http://starity.hu/forum/topik/440663-2ne1-nylon-magazine-korea-august-2014/ 14.19.32 <![CDATA[2NE1 - Zipper Magazine Korea, August 2014]]> http://starity.hu/forum/topik/437274-2ne1-zipper-magazine-korea-august-2014/ 10.02.44 <![CDATA[2NE1 - Pop Teen Magazine Korea, July 2014]]> http://starity.hu/forum/topik/437273-2ne1-pop-teen-magazine-korea-july-2014/ 10.00.22 <![CDATA[2NE1 - Mini Magazine July 2014]]> http://starity.hu/forum/topik/437272-2ne1-mini-magazine-july-2014/ 09.57.22 <![CDATA[2NE1 - Yoho Magazine May 2014]]> http://starity.hu/forum/topik/437271-2ne1-yoho-magazine-may-2014/ 09.54.55 <![CDATA[2NE1 - Maps Magazine, June 2014]]> http://starity.hu/forum/topik/433338-2ne1-maps-magazine-june-2014/ 14.42.38 <![CDATA[2NE1 – Nylon Magazine USA 2014/July]]> http://starity.hu/forum/topik/432281-2ne1-nylon-magazine-usa-2014-july/ 20.18.14 <![CDATA[2NE1– Concept Photo For ‘Gotta Be You’ 2014]]> http://starity.hu/forum/topik/430113-2ne1-concept-photo-for-gotta-be-you-2014/ 22.19.10 <![CDATA[2NE1 - Photoshoot for Vogue Magazine 2014]]> http://starity.hu/forum/topik/427576-2ne1-photoshoot-for-vogue-magazine-2014/ 11.51.25 <![CDATA[2NE1 - Choc Magazine Korea May 2014]]> http://starity.hu/forum/topik/427430-2ne1-choc-magazine-korea-may-2014/ 11.26.34 <![CDATA[2NE1 - Vogue Magazine Korea May/2014]]> http://starity.hu/forum/topik/426232-2ne1-vogue-magazine-korea-may-2014/ 12.42.07 <![CDATA[2NE1 - Nylon Magazine May 2014]]> http://starity.hu/forum/topik/426146-2ne1-nylon-magazine-may-2014/ 14.52.36 <![CDATA[2ne1 - 2nd album "Crush" 2014]]> http://starity.hu/forum/topik/418623-2ne1-2nd-album-crush-2014/ 17.20.26 <![CDATA[2NE1 - Photoshoot for W Korea Magazine 2009]]> http://starity.hu/forum/topik/415299-2ne1-photoshoot-for-w-korea-magazine-2009/ 16.06.52 <![CDATA[2NE1 - Photoshoot for Women JoongAng Magazine, December 2011]]> http://starity.hu/forum/topik/415296-2ne1-photoshoot-for-women-joongang-magazine-december-2011/ 15.30.36 <![CDATA[Klippremier: 2NE1 - Falling In Love]]> http://starity.hu/magazin/39797-klippremier-2ne1-falling-in-love/ 09.39.26 <![CDATA[Dalpremier: Will.I.Am — Gettin' Dumb]]> http://starity.hu/magazin/37159-dalpremier-william-gettin-dumb/ 19.14.27 <![CDATA[Snoop Dogg-gal fog fellépni a 2NE1]]> http://starity.hu/magazin/36263-snoop-dogg-gal-fog-fellepni-a-2ne1/ 09.46.28 <![CDATA[Összefoglalás 2012: a legnézettebb k-pop videoklipek]]> http://starity.hu/magazin/33807-osszefoglalas-2012-a-legnezettebb-k-pop-videoklipek/ 07.36.36 <![CDATA[Megújult hangzásvilággal jelentkezik a 2NE1]]> http://starity.hu/magazin/29192-megujult-hangzasvilaggal-jelentkezik-a-2ne1/ 14.58.27 <![CDATA[A 2NE1 júliusban visszatér]]> http://starity.hu/magazin/28354-a-2ne1-juliusban-visszater/ 14.01.40 <![CDATA[A Big Bang a franciák kedvence]]> http://starity.hu/magazin/26172-a-big-bang-a-franciak-kedvence/ 11.28.26 <![CDATA[A 2NE1 feldolgozta Madonna slágerét]]> http://starity.hu/magazin/25889-a-2ne1-feldolgozta-madonna-slageret/ 14.41.29 <![CDATA[Megjelent a 2NE1 új videoklipje]]> http://starity.hu/magazin/25384-megjelent-a-2ne1-uj-videoklipje/ 09.11.37 <![CDATA[A K-pop új rekordot döntött 2011-ben]]> http://starity.hu/magazin/23644-a-k-pop-uj-rekordot-dontott-2011-ben/ 19.30.22 <![CDATA[Katerina Graham imádja a 2NE1-t]]> http://starity.hu/magazin/23524-katerina-graham-imadja-a-2ne1-t/ 16.27.00 <![CDATA[Megjelent GD és T.O.P videoklipje]]> http://starity.hu/magazin/23105-megjelent-gd-es-top-videoklipje/ 11.25.40 <![CDATA[Veszélyben a koreai lánybanda fellépése]]> http://starity.hu/magazin/22403-veszelyben-a-koreai-lanybanda-fellepese/ 12.22.38 <![CDATA[Megjelent a 2NE1 koncertlemeze]]> http://starity.hu/magazin/22370-megjelent-a-2ne1-koncertlemeze/ 11.54.36 <![CDATA[Megjelent a legújabb 2NE1-klip]]> http://starity.hu/magazin/21436-megjelent-a-legujabb-2ne1-klip/ 13.11.57 <![CDATA[Magányról énekel a 2NE1]]> http://starity.hu/magazin/20267-maganyrol-enekel-a-2ne1/ 10.15.44