<![CDATA[Park Ji Min - Starity.hu]]> http://starity.hu/images/celebs/50x75/park-ji-min-04031491223551446.jpg Park Ji Min http://starity.hu/sztarok/park-ji-min-/ 50 75 http://starity.hu/sztarok/park-ji-min-/ hu-HU http://backend.userland.com/rss <![CDATA[BTS - Winter Package Shooting Behind-the-Scenes (2021)]]> http://starity.hu/forum/topik/677755-bts-winter-package-shooting-behind-the-scenes-2021/ 15.53.56 <![CDATA[BTS - Our Story, Chapter 1. Last Page Photoshoot Behind-the-Scenes (2021)]]> http://starity.hu/forum/topik/677578-bts-our-story-chapter-1-last-page-photoshoot-behind-the-scenes-2021/ 18.44.22 <![CDATA[BTS - Chilsung Cider (2021)]]> http://starity.hu/forum/topik/677188-bts-chilsung-cider-2021/ 00.33.21 <![CDATA[BTS - Our Story, Chapter 1. Photos 2021]]> http://starity.hu/forum/topik/677069-bts-our-story-chapter-1-photos-2021/ 06.30.25 <![CDATA[BTS - Winter Package Photos (2021)]]> http://starity.hu/forum/topik/677047-bts-winter-package-photos-2021/ 13.22.44 <![CDATA[BTS - Season's Greetings 2019]]> http://starity.hu/forum/topik/676970-bts-seasons-greetings-2019/ 17.58.27 <![CDATA[BTS - Lotte Duty Free 2019 ]]> http://starity.hu/forum/topik/676968-bts-lotte-duty-free-2019-/ 17.30.32 <![CDATA[BTS - Tokopedia (2021)]]> http://starity.hu/forum/topik/676965-bts-tokopedia-2021/ 15.55.23 <![CDATA[BTS - Fila (2021)]]> http://starity.hu/forum/topik/676961-bts-fila-2021/ 13.37.19 <![CDATA[BTS - 6th ARMY Membership HERO Interview 2021]]> http://starity.hu/forum/topik/676939-bts-6th-army-membership-hero-interview-2021/ 23.55.27 <![CDATA[Big Hit Entertainment - 15th Anniversary Artists Group Photos (February 2020)]]> http://starity.hu/forum/topik/676497-big-hit-entertainment-15th-anniversary-artists-group-photos-february-2020/ 09.19.01 <![CDATA[BTS - Smart Communications, Inc. Philippines (2021)]]> http://starity.hu/forum/topik/676448-bts-smart-communications-inc-philippines-2021/ 13.57.49 <![CDATA[BTS - Samsung (2021)]]> http://starity.hu/forum/topik/675631-bts-samsung-2021/ 16.22.39 <![CDATA[BTS - Attending the 35th Golden Disc Awards - January 10th, 2021]]> http://starity.hu/forum/topik/675395-bts-attending-the-35th-golden-disc-awards-january-10th-2021/ 21.11.39 <![CDATA[BTS - New Album "BE" Photobook Photos (2020) ]]> http://starity.hu/forum/topik/673535-bts-new-album-be-photobook-photos-2020-/ 00.57.56 <![CDATA[BTS - New Album "BE" Photobook Photos (2020)]]> http://starity.hu/forum/topik/673534-bts-new-album-be-photobook-photos-2020/ 00.56.24 <![CDATA[BTS - Season's Greetings Photos (2021) (II.)]]> http://starity.hu/forum/topik/673533-bts-seasons-greetings-photos-2021-ii/ 00.41.46 <![CDATA[BTS - Special message from BTS (Naver Update) 2020 ]]> http://starity.hu/forum/topik/673532-bts-special-message-from-bts-naver-update-2020-/ 18.54.50 <![CDATA[BTS - Attending the 2020 SBS Kpop Festival - December 25th, 2020]]> http://starity.hu/forum/topik/673455-bts-attending-the-2020-sbs-kpop-festival-december-25th-2020/ 13.51.32 <![CDATA[BTS - "BTS 2020 Happy Holidays" Photoshoot by Naver x Dispatch (December 2020)]]> http://starity.hu/forum/topik/673405-bts-bts-2020-happy-holidays-photoshoot-by-naver-x-dispatch-december-2020/ 01.15.08 <![CDATA[Így hangzik a karácsonyi dalok feldolgozása Adam Lamberttől, a BTS-től és Katy Perrytől]]> http://starity.hu/magazin/79956-igy-hangzik-a-karacsonyi-dalok-feldolgozasa-adam-lamberttol-a-bts-tol-es-katy-perrytol/ 14.38.56 <![CDATA[American Music Awards: nyertesek listája]]> http://starity.hu/magazin/79750-american-music-awards-nyertesek-listaja/ 15.21.38 <![CDATA[Varázslatos karácsonyi showval készül a Disney: BTS, Adam Lambert & Katy Perry többek között]]> http://starity.hu/magazin/79603-varazslatos-karacsonyi-showval-keszul-a-disney-bts-adam-lambert-katy-perry-tobbek-kozott/ 19.09.04 <![CDATA[Így néztek ki a sztárok a rendhagyó 2020-as MTV EMA-n]]> http://starity.hu/magazin/79540-igy-neztek-ki-a-sztarok-a-rendhagyo-2020-as-mtv-ema-n/ 19.58.41 <![CDATA[Ők a 2020-as American Music Awards jelöltjei]]> http://starity.hu/magazin/79367-ok-a-2020-as-american-music-awards-jeloltjei/ 16.02.49 <![CDATA[Lady Gaga és BTS vezeti az EMA 2020 jelöléseket]]> http://starity.hu/magazin/79195-lady-gaga-es-bts-vezeti-az-ema-2020-jeloleseket/ 12.19.24 <![CDATA[MTV VMA 2020: Miley Cyrus diszkógömbön lovagolt, a BTS öltönyben koncertezett]]> http://starity.hu/magazin/78951-mtv-vma-2020-miley-cyrus-diszkogombon-lovagolt-a-bts-oltonyben-koncertezett/ 12.45.46 <![CDATA[A Carpool Karaoke vendége: BTS!]]> http://starity.hu/magazin/77666-a-carpool-karaoke-vendege-bts/ 16.54.33 <![CDATA[MTV Video Music Awards 2019 – Itt a nyertesek listája!]]> http://starity.hu/magazin/76586-mtv-video-music-awards-2019-itt-a-nyertesek-listaja/ 18.41.10 <![CDATA[Teen Choice Awards 2019: Ők a nyertesek!]]> http://starity.hu/magazin/76495-teen-choice-awards-2019-ok-a-nyertesek/ 10.19.28 <![CDATA[#KPOP: Ezek voltak a legtöbb megtekintéssel rendelkező videoklipek 2018-ban]]> http://starity.hu/magazin/74683-kpop-ezek-voltak-a-legtobb-megtekintessel-rendelkezo-videoklipek-2018-ban/ 13.37.52 <![CDATA[A BTS 'Idol' videoklipje rekordidő alatt átlépte a 100 milliós megtekintést a YouTube-on]]> http://starity.hu/magazin/73959-a-bts-idol-videoklipje-rekordido-alatt-atlepte-a-100-millios-megtekintest-a-youtube-on/ 23.24.51 <![CDATA[Dalpremier: BTS & Nicki Minaj – Idol! + Taylor Swiftet letaszították a trónról]]> http://starity.hu/magazin/73930-dalpremier-bts-nicki-minaj-idol-taylor-swiftet-letaszitottak-a-tronrol/ 17.42.15 <![CDATA[Album- és klippremier: BTS – Love Yourself 結 'Answer']]> http://starity.hu/magazin/73926-album-es-klippremier-bts-love-yourself-answer/ 16.49.45 <![CDATA[Teen Choice Awards 2018: Ők a nyertesek!]]> http://starity.hu/magazin/73836-teen-choice-awards-2018-ok-a-nyertesek/ 10.19.08 <![CDATA[Klippremier: BTS – Fake Love (Extended Version)]]> http://starity.hu/magazin/73298-klippremier-bts-fake-love-extended-version/ 11.41.54 <![CDATA[Történelmet írt új albumával a BTS]]> http://starity.hu/magazin/73268-tortenelmet-irt-uj-albumaval-a-bts/ 14.08.45 <![CDATA[Íme a BTS újdonsága!]]> http://starity.hu/magazin/73219-ime-a-bts-ujdonsaga/ 13.18.33 <![CDATA[Ruhamustra: Billboard Music Awards 2018]]> http://starity.hu/magazin/73215-ruhamustra-billboard-music-awards-2018/ 11.42.17 <![CDATA[Billboard Music Awards 2018: Íme a nyertesek listája!]]> http://starity.hu/magazin/73211-billboard-music-awards-2018-ime-a-nyertesek-listaja/ 11.17.09