<![CDATA[Park Ji Min - Starity.hu]]> http://starity.hu/images/celebs/50x75/park-ji-min-04031491223551446.jpg Park Ji Min http://starity.hu/sztarok/park-ji-min-/ 50 75 http://starity.hu/sztarok/park-ji-min-/ hu-HU http://backend.userland.com/rss <![CDATA[Lady Gaga és BTS vezeti az EMA 2020 jelöléseket]]> http://starity.hu/magazin/79195-lady-gaga-es-bts-vezeti-az-ema-2020-jeloleseket/ 12.19.24 <![CDATA[BTS - Filming "Jimmy Fallon Show - BTS Week" Behind The Scenes Photoshoot by Naver x Dispatch (October 2020)]]> http://starity.hu/forum/topik/668977-bts-filming-jimmy-fallon-show-bts-week-behind-the-scenes-photoshoot-by-naver-x-dispatch-october-2020/ 07.00.01 <![CDATA[BTS - Variety Magazine (October 2020) (II.)]]> http://starity.hu/forum/topik/668636-bts-variety-magazine-october-2020-ii/ 15.09.30 <![CDATA[BTS - Variety Magazine (October 2020)]]> http://starity.hu/forum/topik/668633-bts-variety-magazine-october-2020/ 11.39.30 <![CDATA[BTS - New Album "BE" (Deluxe Edition) Teaser Photos (2020)]]> http://starity.hu/forum/topik/668547-bts-new-album-be-deluxe-edition-teaser-photos-2020/ 18.04.14 <![CDATA[BTS - Samsung (2020)]]> http://starity.hu/forum/topik/667644-bts-samsung-2020/ 15.50.42 <![CDATA[BTS - I Seoul U (2020) (II.)]]> http://starity.hu/forum/topik/667421-bts-i-seoul-u-2020-ii/ 14.47.32 <![CDATA[BTS - I Seoul U (2020)]]> http://starity.hu/forum/topik/667420-bts-i-seoul-u-2020/ 14.46.37 <![CDATA[BTS - at the Global Media Day Press Conference about the #1 Debut on Billboard Hot 100 (09/02/2020)]]> http://starity.hu/forum/topik/667366-bts-at-the-global-media-day-press-conference-about-the-1-debut-on-billboard-hot-100-09-02-2020/ 06.23.28 <![CDATA[MTV VMA 2020: Miley Cyrus diszkógömbön lovagolt, a BTS öltönyben koncertezett]]> http://starity.hu/magazin/78951-mtv-vma-2020-miley-cyrus-diszkogombon-lovagolt-a-bts-oltonyben-koncertezett/ 12.45.46 <![CDATA[Bts - 'Map of the Soul : 7 ~ the journey ~' making #1 (2020)]]> http://starity.hu/forum/topik/667146-bts-map-of-the-soul-7-the-journey-making-1-2020/ 22.12.37 <![CDATA[BTS - at the Online Global Press Conference for New English Single "Dynamite" (August 21st, 2020)]]> http://starity.hu/forum/topik/666980-bts-at-the-online-global-press-conference-for-new-english-single-dynamite-august-21st-2020/ 17.17.56 <![CDATA[BTS - "Dynamite" Official MV Photo Sketch (2020)]]> http://starity.hu/forum/topik/666823-bts-dynamite-official-mv-photo-sketch-2020/ 18.57.27 <![CDATA[BTS - Time Magazine (July 2020)]]> http://starity.hu/forum/topik/666819-bts-time-magazine-july-2020/ 17.49.04 <![CDATA[BTS - "Dynamite" Special Photos by Wang Yi Win Music (2020)]]> http://starity.hu/forum/topik/666808-bts-dynamite-special-photos-by-wang-yi-win-music-2020/ 12.51.32 <![CDATA[BTS - "Dynamite" Special Photos by Melon (2020)]]> http://starity.hu/forum/topik/666807-bts-dynamite-special-photos-by-melon-2020/ 12.46.08 <![CDATA[BTS - GQ Magazine Japan no.202 (October 2020)]]> http://starity.hu/forum/topik/666628-bts-gq-magazine-japan-no202-october-2020/ 04.44.31 <![CDATA[BTS - Lotte Duty Free Korea (August 2020)]]> http://starity.hu/forum/topik/666316-bts-lotte-duty-free-korea-august-2020/ 20.30.22 <![CDATA[Bts - ioniq 2020]]> http://starity.hu/forum/topik/666313-bts-ioniq-2020/ 19.01.06 <![CDATA[BTS - Lotte Duty Free August 2020]]> http://starity.hu/forum/topik/666312-bts-lotte-duty-free-august-2020/ 18.47.09 <![CDATA[BTS - Online Concert "Map Of The Soul On:E" Posters & Photos (2020)]]> http://starity.hu/forum/topik/666301-bts-online-concert-map-of-the-soul-one-posters-photos-2020/ 12.03.39 <![CDATA[Bts - fila (2020)]]> http://starity.hu/forum/topik/666293-bts-fila-2020/ 05.19.41 <![CDATA[A Carpool Karaoke vendége: BTS!]]> http://starity.hu/magazin/77666-a-carpool-karaoke-vendege-bts/ 16.54.33 <![CDATA[MTV Video Music Awards 2019 – Itt a nyertesek listája!]]> http://starity.hu/magazin/76586-mtv-video-music-awards-2019-itt-a-nyertesek-listaja/ 18.41.10 <![CDATA[Teen Choice Awards 2019: Ők a nyertesek!]]> http://starity.hu/magazin/76495-teen-choice-awards-2019-ok-a-nyertesek/ 10.19.28 <![CDATA[#KPOP: Ezek voltak a legtöbb megtekintéssel rendelkező videoklipek 2018-ban]]> http://starity.hu/magazin/74683-kpop-ezek-voltak-a-legtobb-megtekintessel-rendelkezo-videoklipek-2018-ban/ 13.37.52 <![CDATA[A BTS 'Idol' videoklipje rekordidő alatt átlépte a 100 milliós megtekintést a YouTube-on]]> http://starity.hu/magazin/73959-a-bts-idol-videoklipje-rekordido-alatt-atlepte-a-100-millios-megtekintest-a-youtube-on/ 23.24.51 <![CDATA[Dalpremier: BTS & Nicki Minaj – Idol! + Taylor Swiftet letaszították a trónról]]> http://starity.hu/magazin/73930-dalpremier-bts-nicki-minaj-idol-taylor-swiftet-letaszitottak-a-tronrol/ 17.42.15 <![CDATA[Album- és klippremier: BTS – Love Yourself 結 'Answer']]> http://starity.hu/magazin/73926-album-es-klippremier-bts-love-yourself-answer/ 16.49.45 <![CDATA[Teen Choice Awards 2018: Ők a nyertesek!]]> http://starity.hu/magazin/73836-teen-choice-awards-2018-ok-a-nyertesek/ 10.19.08 <![CDATA[Klippremier: BTS – Fake Love (Extended Version)]]> http://starity.hu/magazin/73298-klippremier-bts-fake-love-extended-version/ 11.41.54 <![CDATA[Történelmet írt új albumával a BTS]]> http://starity.hu/magazin/73268-tortenelmet-irt-uj-albumaval-a-bts/ 14.08.45 <![CDATA[Íme a BTS újdonsága!]]> http://starity.hu/magazin/73219-ime-a-bts-ujdonsaga/ 13.18.33 <![CDATA[Ruhamustra: Billboard Music Awards 2018]]> http://starity.hu/magazin/73215-ruhamustra-billboard-music-awards-2018/ 11.42.17 <![CDATA[Billboard Music Awards 2018: Íme a nyertesek listája!]]> http://starity.hu/magazin/73211-billboard-music-awards-2018-ime-a-nyertesek-listaja/ 11.17.09 <![CDATA[Megérkeztek az első fellépő nevek a Billboard Music Awards 2018-ra]]> http://starity.hu/magazin/73033-megerkeztek-az-elso-fellepo-nevek-a-billboard-music-awards-2018-ra/ 12.13.12 <![CDATA[Kids' Choice Awards 2018: ők lettek a nyertesek ]]> http://starity.hu/magazin/72815-kids-choice-awards-2018-ok-lettek-a-nyertesek-/ 14.00.17 <![CDATA[Dal- és klippremier: BTS – MIC Drop (Steve Aoki Remix)]]> http://starity.hu/magazin/71739-dal-es-klippremier-bts-mic-drop-steve-aoki-remix/ 11.30.17 <![CDATA[A BTS Blood Sweat & Tears videoklipje is átlépte 200 milliós megtekintést a YouTube-on]]> http://starity.hu/magazin/71410-a-bts-blood-sweat-tears-videoklipje-is-atlepte-200-millios-megtekintest-a-youtube-on/ 22.11.20 <![CDATA[#FanHáború! Melyik sztárnak van a legtöbb rajongója?]]> http://starity.hu/magazin/71403-fanhaboru-melyik-sztarnak-van-a-legtobb-rajongoja/ 18.37.55