<![CDATA[Pintér Adrienn - Starity.hu]]> http://starity.hu/images/celebs/50x75/pinter-adrienn-112814803285487245.jpg Pintér Adrienn http://starity.hu/sztarok/pinter-adrienn/ 50 75 http://starity.hu/sztarok/pinter-adrienn/ hu-HU http://backend.userland.com/rss <![CDATA[Külföldre költözik fiaival Ada]]> http://starity.hu/magazin/75699-kulfoldre-koltozik-fiaival-ada/ 18.36.46 <![CDATA[Az Instagramon nosztalgiázott Istenes Bence]]> http://starity.hu/magazin/75131-az-instagramon-nosztalgiazott-istenes-bence/ 13.11.03 <![CDATA[Ma este vadi új részekkel tér vissza a képernyőre mindenki egyik kedvenc meséje, a Kacsamesék!]]> http://starity.hu/magazin/72929-ma-este-vadi-uj-reszekkel-ter-vissza-a-kepernyore-mindenki-egyik-kedvenc-meseje-a-kacsamesek/ 14.43.45 <![CDATA[Ada & Nagy Adri - Vitorlás Shoot]]> http://starity.hu/forum/topik/604204-ada-nagy-adri-vitorlas-shoot/ 06.20.26 <![CDATA[Ada - Turbó Diéta Photoshoot]]> http://starity.hu/forum/topik/604203-ada-turbo-dieta-photoshoot/ 06.15.24 <![CDATA[Ada - Peak Photoshoot]]> http://starity.hu/forum/topik/604202-ada-peak-photoshoot/ 06.13.28 <![CDATA[Ada - Unknown Photoshoot]]> http://starity.hu/forum/topik/604201-ada-unknown-photoshoot/ 06.12.34 <![CDATA[Megszűnik a VIVA TV]]> http://starity.hu/magazin/69540-megszunik-a-viva-tv/ 09.27.35 <![CDATA[Így töltik a nyarat a hazai sztárok – fotók]]> http://starity.hu/magazin/69283-igy-toltik-a-nyarat-a-hazai-sztarok-fotok/ 14.08.52 <![CDATA[Szeretetsütivel kampányolnak a sztárok]]> http://starity.hu/magazin/59827-szeretetsutivel-kampanyolnak-a-sztarok/ 10.53.29 <![CDATA[Szandi, Ada és Sarka Kata nem ismer lehetetlent]]> http://starity.hu/magazin/59046-szandi-ada-es-sarka-kata-nem-ismer-lehetetlent/ 09.53.14 <![CDATA[Nem mindennapi hobbit talált magának Ada]]> http://starity.hu/magazin/58132-nem-mindennapi-hobbit-talalt-maganak-ada/ 09.56.36 <![CDATA[Ada - TvR-Hét , 2015. június 15-21.]]> http://starity.hu/forum/topik/483938-ada-tvr-het-2015-junius-15-21/ 10.38.14 <![CDATA[Csobot Adél , Dukai Regina , Iszak Eszter , Lola , Szabó Zsófi , Ada - Joy , 2013. június]]> http://starity.hu/forum/topik/483931-csobot-adel-dukai-regina-iszak-eszter-lola-szabo-zsofi-ada-joy-2013-junius/ 10.13.19 <![CDATA[Sneakerlázban égnek a sztárok]]> http://starity.hu/magazin/56272-sneakerlazban-egnek-a-sztarok/ 20.37.40 <![CDATA[Kiss Ramóna megváltoztatta az életét]]> http://starity.hu/magazin/55256-kiss-ramona-megvaltoztatta-az-eletet/ 13.24.39 <![CDATA[Exkluzív partin mutatkozott be a Macskafogó ruhakollekció]]> http://starity.hu/magazin/53831-exkluziv-partin-mutatkozott-be-a-macskafogo-ruhakollekcio/ 14.38.09 <![CDATA[Együtt bújt jelmezbe Ada és Kiss Gergő]]> http://starity.hu/magazin/53565-egyutt-bujt-jelmezbe-ada-es-kiss-gergo/ 13.43.44 <![CDATA[Ada - TvR-Hét , 2013. július 1-7.]]> http://starity.hu/forum/topik/453651-ada-tvr-het-2013-julius-1-7/ 19.47.04 <![CDATA[Pintér Adrienn - Photoshoot for Playboy (+18)]]> http://starity.hu/forum/topik/432666-pinter-adrienn-photoshoot-for-playboy-18/ 21.35.17 <![CDATA[Amiről lemaradhattál: hírek a magyar sztárvilágból]]> http://starity.hu/magazin/42567-amirol-lemaradhattal-hirek-a-magyar-sztarvilagbol/ 21.00.02 <![CDATA[Új reggeli műsor indul az RTL Klubon]]> http://starity.hu/magazin/35863-uj-reggeli-musor-indul-az-rtl-klubon/ 14.48.07 <![CDATA[Kirúgták Mádai Vivient]]> http://starity.hu/magazin/35759-kirugtak-madai-vivient/ 10.31.16 <![CDATA[Pintér Adrienn - Playboy Slovenia 2013/Jan (+18)]]> http://starity.hu/forum/topik/363865-pinter-adrienn-playboy-slovenia-2013-jan-18/ 07.36.48 <![CDATA[Bánszki Adrienn]]> http://starity.hu/forum/topik/351806-banszki-adrienn/ 17.33.23 <![CDATA[Horváth Éva, Sarka Kata, Dér Heni, Ada - Naptárbemutató, Köki Terminál ( 2011.12.01 )]]> http://starity.hu/forum/topik/287731-horvath-eva-sarka-kata-der-heni-ada-naptarbemutato-koki-terminal-20111201-/ 19.03.32 <![CDATA[A sztárok felfrissítik gardróbjukat]]> http://starity.hu/magazin/21833-a-sztarok-felfrissitik-gardrobjukat/ 14.30.38 <![CDATA[Debreczeni Zita, Ada és Tatár Csilla @ Glamour Gardróbfrissítés]]> http://starity.hu/forum/topik/282006-debreczeni-zita-ada-es-tatar-csilla-at-glamour-gardrobfrissites/ 17.01.02 <![CDATA[Pintér Adrienn - Playboy Hungary 2009/Május]]> http://starity.hu/forum/topik/278836-pinter-adrienn-playboy-hungary-2009-majus/ 17.35.23 <![CDATA[Ada, Barbee - Interaktív, Viva Comet]]> http://starity.hu/forum/topik/271400-ada-barbee-interaktiv-viva-comet/ 10.40.25 <![CDATA[Zola is távozik a Vivától]]> http://starity.hu/magazin/19899-zola-is-tavozik-a-vivatol/ 09.03.23 <![CDATA[Ada új életet kezd]]> http://starity.hu/magazin/19492-ada-uj-eletet-kezd/ 17.52.40 <![CDATA[Bereczki Zoltán és Szinetár Dóra - VIVA Teleton sütisütés (2009)]]> http://starity.hu/forum/topik/267180-bereczki-zoltan-es-szinetar-dora-viva-teleton-sutisutes-2009/ 22.11.56 <![CDATA[Szinetár Dóra és Bereczki Zoltán - Ajándék-klippforgatás (2009)]]> http://starity.hu/forum/topik/267177-szinetar-dora-es-bereczki-zoltan-ajandek-klippforgatas-2009/ 22.03.09 <![CDATA[Bereczki Zoltán és Szinetár Dóra - Ajándék-klipforgatás 2009]]> http://starity.hu/forum/topik/251968-bereczki-zoltan-es-szinetar-dora-ajandek-klipforgatas-2009/ 20.43.47 <![CDATA[Ada és Árpa Attila - Viva Comet 2011]]> http://starity.hu/forum/topik/246534-ada-es-arpa-attila-viva-comet-2011/ 18.27.40 <![CDATA[Bereczki Zoltán - Ajándék klipforgatás 2009]]> http://starity.hu/forum/topik/242539-bereczki-zoltan-ajandek-klipforgatas-2009/ 11.00.41 <![CDATA[Ada munka nélkül maradt]]> http://starity.hu/magazin/13734-ada-munka-nelkul-maradt/ 14.29.23 <![CDATA[Ada, Ben, Zola - Viva tv photoshoot]]> http://starity.hu/forum/topik/217063-ada-ben-zola-viva-tv-photoshoot/ 16.30.40 <![CDATA[Ada is távozik a VIVA televíziótól]]> http://starity.hu/magazin/9161-ada-is-tavozik-a-viva-televiziotol/ 13.11.56