<![CDATA[Rob Halford - Starity.hu]]> http://starity.hu/images/celebs/50x75/rob-halford-031814898661470805.jpg Rob Halford http://starity.hu/sztarok/rob-halford/ 50 75 http://starity.hu/sztarok/rob-halford/ hu-HU http://backend.userland.com/rss <![CDATA[Megjelent az In This Moment legújabb klipje]]> http://starity.hu/magazin/73065-megjelent-az-in-this-moment-legujabb-klipje/ 09.03.22 <![CDATA[Metal Hammer Golden Gods: íme a jelöltek!]]> http://starity.hu/magazin/72878-metal-hammer-golden-gods-ime-a-jeloltek/ 20.27.05 <![CDATA[Újra Magyarországra érkezik a Judas Priest]]> http://starity.hu/magazin/71928-ujra-magyarorszagra-erkezik-a-judas-priest/ 23.18.44 <![CDATA[Ezek minden idők legjobb metálalbumai]]> http://starity.hu/magazin/68860-ezek-minden-idok-legjobb-metalalbumai/ 07.00.32 <![CDATA[Ezek a legnépszerűbb Judas Priest-dalok]]> http://starity.hu/magazin/65711-ezek-a-legnepszerubb-judas-priest-dalok/ 07.19.35 <![CDATA[Stúdióba vonul a Judas Priest]]> http://starity.hu/magazin/64609-studioba-vonul-a-judas-priest/ 12.34.30 <![CDATA[Íme a metálvilág 20 legjobbnak titulált balladája]]> http://starity.hu/magazin/62664-ime-a-metalvilag-20-legjobbnak-titulalt-balladaja/ 08.56.40 <![CDATA[Íme minden idők 50 legjobb metalegyüttese]]> http://starity.hu/magazin/62327-ime-minden-idok-50-legjobb-metalegyuttese/ 12.03.20 <![CDATA[Judas Priest: The Family Arena, May 19, 2015 ]]> http://starity.hu/forum/topik/487810-judas-priest-the-family-arena-may-19-2015-/ 01.30.14 <![CDATA[Kerrang! Awards: ők a nyertesek!]]> http://starity.hu/magazin/56220-kerrang-awards-ok-a-nyertesek/ 14.13.08 <![CDATA[Classic Rock Roll of Honour Awards: íme, a jelöltek]]> http://starity.hu/magazin/51647-classic-rock-roll-of-honour-awards-ime-a-jeloltek/ 11.21.50 <![CDATA[Íme, napjaink 50 legnagyobb rocksztárja]]> http://starity.hu/magazin/49343-ime-napjaink-50-legnagyobb-rocksztarja/ 13.11.13 <![CDATA[Visszatért a Judas Priest]]> http://starity.hu/magazin/49000-visszatert-a-judas-priest/ 14.29.35 <![CDATA[Nikki Sixx - Sixx Sense Studio ]]> http://starity.hu/forum/topik/196731-nikki-sixx-sixx-sense-studio-/ 00.59.27