<![CDATA[Sean Bean - Starity.hu]]> http://starity.hu/images/celebs/50x75/sean-bean-012814856318820726.jpg Sean Bean http://starity.hu/sztarok/sean-bean/ 50 75 http://starity.hu/sztarok/sean-bean/ hu-HU http://backend.userland.com/rss <![CDATA[Közel 60 évesen is babázna a Trónok harca sztárja]]> http://starity.hu/magazin/75269-kozel-60-evesen-is-babazna-a-tronok-harca-sztarja/ 15.58.46 <![CDATA[A Payne-McKay páros leszerződött a Gyűrűk Ura sorozathoz]]> http://starity.hu/magazin/73725-a-payne-mckay-paros-leszerzodott-a-gyuruk-ura-sorozathoz/ 16.39.27 <![CDATA[Televíziós sorozat készül A Gyűrűk Urából]]> http://starity.hu/magazin/71493-televizios-sorozat-keszul-a-gyuruk-urabol/ 17.37.53 <![CDATA[Drone (2017)]]> http://starity.hu/forum/topik/581870-drone-2017/ 22.08.38 <![CDATA[9 sorozatbeli karakter, akit eredetileg más alakított volna]]> http://starity.hu/magazin/68393-9-sorozatbeli-karakter-akit-eredetileg-mas-alakitott-volna/ 12.48.23 <![CDATA[Broken (2017 - )]]> http://starity.hu/forum/topik/578055-broken-2017-/ 06.37.55 <![CDATA[Patriot Games / Férfias játékok (1992)]]> http://starity.hu/forum/topik/576606-patriot-games-ferfias-jatekok-1992/ 07.02.19 <![CDATA[Sean Bean - 'Game of Thrones' press conference, May 25, 2011.]]> http://starity.hu/forum/topik/555245-sean-bean-game-of-thrones-press-conference-may-25-2011/ 13.53.54 <![CDATA[Sean Bean - on set of "Black Death", 2010 ]]> http://starity.hu/forum/topik/553690-sean-bean-on-set-of-black-death-2010-/ 17.15.58 <![CDATA[Sean Bean - 'The Martian' premiere at London, 2015]]> http://starity.hu/forum/topik/553125-sean-bean-the-martian-premiere-at-london-2015/ 16.39.41 <![CDATA[Sean Bean - In Style and Warner Bros. 73. Annual GGA Post Party / 12.01.2016]]> http://starity.hu/forum/topik/553123-sean-bean-in-style-and-warner-bros-73-annual-gga-post-party-12012016/ 16.35.53 <![CDATA[Sean Bean - New York Comic Con, 2015]]> http://starity.hu/forum/topik/552708-sean-bean-new-york-comic-con-2015/ 07.34.54 <![CDATA[Sean Bean - Derry City, Brandywell Stadium, June 2008.]]> http://starity.hu/forum/topik/532646-sean-bean-derry-city-brandywell-stadium-june-2008/ 17.33.12 <![CDATA[Sean Bean - Toronto Film Festival 11.09.2015.]]> http://starity.hu/forum/topik/532237-sean-bean-toronto-film-festival-11092015/ 08.47.15 <![CDATA[The Frankenstein Chronicles (2015- )]]> http://starity.hu/forum/topik/519514-the-frankenstein-chronicles-2015-/ 08.55.02 <![CDATA[Sebastian Stan - The Martian press conference & photocall during 2015 Toronto International Film Festival at TIFF Bell Lightbox (Toronto, September 11, 2015)]]> http://starity.hu/forum/topik/496351-sebastian-stan-the-martian-press-conference-photocall-during-2015-toronto-international-film-festival-at-tiff-bell-lightbox-toronto-september-11-2015/ 14.31.11 <![CDATA[20 érdekesség, amit nem tudtál a Pocahontasról]]> http://starity.hu/magazin/56346-20-erdekesseg-amit-nem-tudtal-a-pocahontasrol/ 17.55.46 <![CDATA[Emilia Clarke - HBO's Winter TCA Panel held at Langham Hotel in South Pasadena, CA (7th January, 2011) REUPLOAD!]]> http://starity.hu/forum/topik/481467-emilia-clarke-hbos-winter-tca-panel-held-at-langham-hotel-in-south-pasadena-ca-7th-january-2011-reupload/ 09.03.57 <![CDATA[The Martian / Mentőexpedíció (2015)]]> http://starity.hu/forum/topik/479942-the-martian-mentoexpedicio-2015/ 21.09.48 <![CDATA[Sean Bean - Jupiter Ascending Premiere at TCL Chinese Theatre (Hollywood, February 2, 2015)]]> http://starity.hu/forum/topik/465699-sean-bean-jupiter-ascending-premiere-at-tcl-chinese-theatre-hollywood-february-2-2015/ 21.02.11 <![CDATA[Ali Larter - The Hollywood Reporter Photoshoot 2014]]> http://starity.hu/forum/topik/455913-ali-larter-the-hollywood-reporter-photoshoot-2014/ 23.54.23 <![CDATA[People's Choice Awards 2015: ők a jelöltek!]]> http://starity.hu/magazin/53137-peoples-choice-awards-2015-ok-a-jeloltek/ 22.50.58 <![CDATA[Legends (2014- )]]> http://starity.hu/forum/topik/444538-legends-2014-/ 22.54.37 <![CDATA[Amiről lemaradhattál: ez történt a filmvilágban]]> http://starity.hu/magazin/49389-amirol-lemaradhattal-ez-tortent-a-filmvilagban/ 10.57.15 <![CDATA[Hét sztori, amiről lemaradhattál]]> http://starity.hu/magazin/49159-het-sztori-amirol-lemaradhattal/ 18.35.28 <![CDATA[Jupiter felemelkedése: íme, az első poszterek!]]> http://starity.hu/magazin/48125-jupiter-felemelkedese-ime-az-elso-poszterek/ 12.07.02 <![CDATA[A Gyűrűk Ura sztárjai - Hol tartanak most? I. rész]]> http://starity.hu/magazin/47543-a-gyuruk-ura-sztarjai-hol-tartanak-most-i-resz/ 16.54.34 <![CDATA[Jupiter Ascending / Jupiter felemelkedése (2015)]]> http://starity.hu/forum/topik/407531-jupiter-ascending-jupiter-felemelkedese-2015/ 18.48.02 <![CDATA[Megjelent a Jupiter Ascending első előzetese]]> http://starity.hu/magazin/45601-megjelent-a-jupiter-ascending-elso-elozetese/ 15.47.01 <![CDATA[Sean Bean - International Emmy Awards 2013.11.26.]]> http://starity.hu/forum/topik/404797-sean-bean-international-emmy-awards-20131126/ 09.27.41 <![CDATA[Jön a Percy Jackson és a szörnyek tengere]]> http://starity.hu/magazin/40710-jon-a-percy-jackson-es-a-szornyek-tengere/ 20.13.57 <![CDATA[Sean Bean - Royal Television Society Programme Awards, London (March 19, 2013)]]> http://starity.hu/forum/topik/391914-sean-bean-royal-television-society-programme-awards-london-march-19-2013/ 13.39.48 <![CDATA[Könyvek a mozivásznon — V. rész]]> http://starity.hu/magazin/36679-konyvek-a-mozivasznon-v-resz/ 18.51.27 <![CDATA[Amit eddig nem tudtál az Oscar-díjról]]> http://starity.hu/magazin/35520-amit-eddig-nem-tudtal-az-oscar-dijrol/ 15.16.33 <![CDATA[2012 legnépszerűbb sorozatai — az internetezők szerint]]> http://starity.hu/magazin/34157-2012-legnepszerubb-sorozatai-az-internetezok-szerint/ 13.42.46 <![CDATA[Sean Bean: „Daniel Craig a legjobb James Bond!”]]> http://starity.hu/magazin/32929-sean-bean-daniel-craig-a-legjobb-james-bond/ 14.45.51 <![CDATA[Sean Bean öt kedvenc haláláról beszélt]]> http://starity.hu/magazin/32839-sean-bean-ot-kedvenc-halalarol-beszelt/ 12.41.47 <![CDATA[A Family Guy megálmodói újabb nagy dobásra készülnek]]> http://starity.hu/magazin/30062-a-family-guy-megalmodoi-ujabb-nagy-dobasra-keszulnek/ 14.23.40 <![CDATA[Sean Bean szappanopera szerepre hajt]]> http://starity.hu/magazin/29925-sean-bean-szappanopera-szerepre-hajt/ 12.46.21 <![CDATA[Sean Bean: „Nem vagyok kemény fickó”]]> http://starity.hu/magazin/29368-sean-bean-nem-vagyok-kemeny-ficko/ 14.53.59