<![CDATA[Sia - Starity.hu]]> http://starity.hu/images/celebs/50x75/sia-112315114353511372.jpg Sia http://starity.hu/sztarok/sia/ 50 75 http://starity.hu/sztarok/sia/ hu-HU http://backend.userland.com/rss <![CDATA[Modern popslágerek a karácsonyi lejátszási listádba]]> http://starity.hu/magazin/71996-modern-popslagerek-a-karacsonyi-lejatszasi-listadba/ 12.37.57 <![CDATA[Klippremier: Sia - Candy Cane Lane]]> http://starity.hu/magazin/71848-klippremier-sia-candy-cane-lane/ 13.05.46 <![CDATA[Peter Rabbit / Nyúl Péter (2018)]]> http://starity.hu/forum/topik/599465-peter-rabbit-nyul-peter-2018/ 23.35.43 <![CDATA[A hét legnépszerűbb celebfotói ]]> http://starity.hu/magazin/71676-a-het-legnepszerubb-celebfotoi-/ 20.34.34 <![CDATA[Megérkezett Sia újdonsága, hallgasd meg nálunk!]]> http://starity.hu/magazin/71647-megerkezett-sia-ujdonsaga-hallgasd-meg-nalunk/ 19.49.21 <![CDATA[Hallgasd meg Sia új dalát!]]> http://starity.hu/magazin/71577-hallgasd-meg-sia-uj-dalat/ 12.39.05 <![CDATA[Meztelen képet osztott meg magáról Sia]]> http://starity.hu/magazin/71535-meztelen-kepet-osztott-meg-magarol-sia/ 14.42.22 <![CDATA[Sia karácsonyi albummal jelentkezik]]> http://starity.hu/magazin/71202-sia-karacsonyi-albummal-jelentkezik/ 19.53.23 <![CDATA[Dráma a filmsztárok között! Ezért nem forgatják le a Szex és New York 3. moziját!]]> http://starity.hu/magazin/70910-drama-a-filmsztarok-kozott-ezert-nem-forgatjak-le-a-szex-es-new-york-3-mozijat/ 11.43.49 <![CDATA[Az Én kicsi pónimhoz énekelt betétdalt Sia – hallgasd meg itt!]]> http://starity.hu/magazin/70607-az-en-kicsi-ponimhoz-enekelt-betetdalt-sia-hallgasd-meg-itt/ 00.45.17 <![CDATA[Akár egy izgalmas film: megérkezett ZAYN és Sia új klipje!]]> http://starity.hu/magazin/70392-akar-egy-izgalmas-film-megerkezett-zayn-es-sia-uj-klipje/ 16.53.27 <![CDATA[Kukkants bele Zayn Malik új kisfilmjébe!]]> http://starity.hu/magazin/70297-kukkants-bele-zayn-malik-uj-kisfilmjebe/ 06.36.04 <![CDATA[Erre senki nem számított...! Világhírű énekesnővel tér vissza Zayn]]> http://starity.hu/magazin/70241-erre-senki-nem-szamitott-vilaghiru-enekesnovel-ter-vissza-zayn/ 16.26.24 <![CDATA[Maddie Ziegler szerepet kapott Sia filmjében]]> http://starity.hu/magazin/69730-maddie-ziegler-szerepet-kapott-sia-filmjeben/ 05.56.39 <![CDATA[Jelenleg csak ennek a négy női popsztár dalának van 700 millió streamje Spotify-on]]> http://starity.hu/magazin/69571-jelenleg-csak-ennek-a-negy-noi-popsztar-dalanak-van-700-millio-streamje-spotify-on/ 15.02.22 <![CDATA[Bejelentették az MTV VMA idei jelöltjeit]]> http://starity.hu/magazin/69505-bejelentettek-az-mtv-vma-idei-jeloltjeit/ 22.25.20 <![CDATA[Sia - Unknown Photoshoot 2010]]> http://starity.hu/forum/topik/581918-sia-unknown-photoshoot-2010/ 09.17.57 <![CDATA[Sia - Gregory Harris Photoshoot for Interview Magazine 2015/April]]> http://starity.hu/forum/topik/581915-sia-gregory-harris-photoshoot-for-interview-magazine-2015-april/ 09.08.21 <![CDATA[Sia attends the Miu Miu Women's Tales Dinner during the 72nd Venice Film Festival at Ca' Corner della Regina (2015.09.03.)]]> http://starity.hu/forum/topik/581912-sia-attends-the-miu-miu-womens-tales-dinner-during-the-72nd-venice-film-festival-at-ca-corner-della-regina-20150903/ 09.02.39 <![CDATA[Sia attends a photocall for 'Women's Tales' during the 72nd Venice Film Festival (2015.09.03.)]]> http://starity.hu/forum/topik/581910-sia-attends-a-photocall-for-womens-tales-during-the-72nd-venice-film-festival-20150903/ 09.01.25 <![CDATA[Sia - RJ Shaughnessy Photoshoot for BlackBook Magazine 2008]]> http://starity.hu/forum/topik/581909-sia-rj-shaughnessy-photoshoot-for-blackbook-magazine-2008/ 08.58.34 <![CDATA[Sia - Tonya Brewer Photoshoot 2015]]> http://starity.hu/forum/topik/581908-sia-tonya-brewer-photoshoot-2015/ 08.52.44 <![CDATA[Sia - Mary Ellen Matthews Photoshoot for SNL 2015]]> http://starity.hu/forum/topik/581906-sia-mary-ellen-matthews-photoshoot-for-snl-2015/ 08.52.00 <![CDATA[Sia performs at V Festival at Weston Park in Stafford, England (2016.08.20.)]]> http://starity.hu/forum/topik/581905-sia-performs-at-v-festival-at-weston-park-in-stafford-england-20160820/ 08.50.47 <![CDATA[Sia - 'Annie' Press Conference at The London Hotel, NY (2014.12.03.)]]> http://starity.hu/forum/topik/581780-sia-annie-press-conference-at-the-london-hotel-ny-20141203/ 15.15.27 <![CDATA[Megjelent a Fifth Harmony Camila Cabello nélküli első kislemeze]]> http://starity.hu/magazin/68462-megjelent-a-fifth-harmony-camila-cabello-nelkuli-elso-kislemeze/ 09.13.59 <![CDATA[Billboard Music Awards 2017: Íme a jelöltek listája!]]> http://starity.hu/magazin/67472-billboard-music-awards-2017-ime-a-jeloltek-listaja/ 18.49.34 <![CDATA[Így néz ki Sia paróka nélkül]]> http://starity.hu/magazin/67122-igy-nez-ki-sia-paroka-nelkul/ 11.50.26 <![CDATA[Dalpremier: Sia & P!nk – Waterfall]]> http://starity.hu/magazin/66856-dalpremier-sia-pnk-waterfall/ 13.37.23 <![CDATA[Eurovíziós Dalfesztivál 2017: Levina dala kísértetiesen ismerős]]> http://starity.hu/magazin/66499-eurovizios-dalfesztival-2017-levina-dala-kisertetiesen-ismeros/ 14.00.01 <![CDATA[Fonogram 2017 - megvannak a jelöltek!]]> http://starity.hu/forum/topik/568676-fonogram-2017-megvannak-a-jeloltek/ 02.29.04 <![CDATA[Hallgasd meg A sötét ötven árnyalata albumát]]> http://starity.hu/forum/topik/567463-hallgasd-meg-a-sotet-otven-arnyalata-albumat/ 14.09.58 <![CDATA[Dalpremier: Katy Perry – Chained To The Rhythm]]> http://starity.hu/forum/topik/567262-dalpremier-katy-perry-chained-to-the-rhythm/ 10.27.28 <![CDATA[Sztárok, akik a vegán életmódot választották]]> http://starity.hu/forum/topik/564908-sztarok-akik-a-vegan-eletmodot-valasztottak/ 14.35.51 <![CDATA[Brit Awards 2017: Megvannak a jelöltek!]]> http://starity.hu/forum/topik/562297-brit-awards-2017-megvannak-a-jeloltek/ 08.34.42 <![CDATA[Kiderült, kik írtak még dalt A sötét ötven árnyalatához a Taylor Swift-Zayn Malik pároson kívül]]> http://starity.hu/forum/topik/561302-kiderult-kik-irtak-meg-dalt-a-sotet-otven-arnyalatahoz-a-taylor-swift-zayn-malik-paroson-kivul/ 08.27.13 <![CDATA[Dalpremier: Sia – Move Your Body]]> http://starity.hu/forum/topik/560113-dalpremier-sia-move-your-body/ 10.56.42 <![CDATA[Két év házasság után válik Sia]]> http://starity.hu/forum/topik/555653-ket-ev-hazassag-utan-valik-sia/ 10.25.06 <![CDATA[Grammy 2017: Közzétették a jelöltek névsorát!]]> http://starity.hu/forum/topik/555553-grammy-2017-kozzetettek-a-jeloltek-nevsorat/ 18.14.38 <![CDATA[Egy papagáj tökéletes utánozza Sia slágerét]]> http://starity.hu/forum/topik/555247-egy-papagaj-tokeletes-utanozza-sia-slageret/ 14.02.07