<![CDATA[Son Dong Woon - Starity.hu]]> http://starity.hu/images/celebs/50x75/son-dong-woon-050515570579891784.jpg Son Dong Woon http://starity.hu/sztarok/son-dong-woon/ 50 75 http://starity.hu/sztarok/son-dong-woon/ hu-HU http://backend.userland.com/rss <![CDATA[Highlight: négy főre csökkent a dél-koreai banda]]> http://starity.hu/magazin/75418-highlight-negy-fore-csokkent-a-del-koreai-banda/ 17.43.15 <![CDATA[BEAST - Beautiful Show 2015]]> http://starity.hu/forum/topik/633982-beast-beautiful-show-2015/ 21.37.16 <![CDATA[Highlight - 'Outro' Special Album 2018 II.]]> http://starity.hu/forum/topik/632538-highlight-outro-special-album-2018-ii/ 16.34.15 <![CDATA[Highlight - 'Outro' Special Album 2018]]> http://starity.hu/forum/topik/632250-highlight-outro-special-album-2018/ 16.07.56 <![CDATA[Son Dong Woon - 1st Digital Single ‘Prelude: 목소리’ ]]> http://starity.hu/forum/topik/624616-son-dong-woon-1st-digital-single-prelude-/ 13.27.39 <![CDATA[Highlight - Marie Claire Magazine 2017 November]]> http://starity.hu/forum/topik/596780-highlight-marie-claire-magazine-2017-november/ 11.33.54 <![CDATA[10 K-pop visszatérés, amiről lemaradhattál – V. rész ]]> http://starity.hu/magazin/71222-10-k-pop-visszateres-amirol-lemaradhattal-v-resz-/ 22.13.28 <![CDATA[Minialbummal ünnepli fennállásának nyolcadik évfordulóját a Highlight]]> http://starity.hu/magazin/71198-minialbummal-unnepli-fennallasanak-nyolcadik-evfordulojat-a-highlight/ 22.07.09 <![CDATA[Highlight - 'Celebrate' 2nd Mini Album]]> http://starity.hu/forum/topik/594209-highlight-celebrate-2nd-mini-album/ 19.45.44 <![CDATA[Highlight - 10+ Star Magazine 2017 July]]> http://starity.hu/forum/topik/585544-highlight-10-star-magazine-2017-july/ 14.27.57 <![CDATA[Highlight - Allure Korea Magazine 2017 April]]> http://starity.hu/forum/topik/574589-highlight-allure-korea-magazine-2017-april/ 12.42.18 <![CDATA[Highlight - Singles Korea Magazine 2017 April]]> http://starity.hu/forum/topik/574588-highlight-singles-korea-magazine-2017-april/ 12.40.34 <![CDATA[Highlight - Singles April 2017]]> http://starity.hu/forum/topik/573286-highlight-singles-april-2017/ 21.31.49 <![CDATA[Highlight - 'Can You Feel It?' 1st Mini Album]]> http://starity.hu/forum/topik/572696-highlight-can-you-feel-it-1st-mini-album/ 20.11.05 <![CDATA[Son Dong Woon - Style; X 2017]]> http://starity.hu/forum/topik/572695-son-dong-woon-style-x-2017/ 20.03.28 <![CDATA[Nevet változtatott a Beast]]> http://starity.hu/magazin/66918-nevet-valtoztatott-a-beast/ 07.22.46 <![CDATA[Highlight - 'Can You Feel It?' Concept Photo]]> http://starity.hu/forum/topik/570998-highlight-can-you-feel-it-concept-photo/ 20.53.33 <![CDATA[A Cube Entertainment nélkül BEAST sem lesz]]> http://starity.hu/magazin/64522-a-cube-entertainment-nelkul-beast-sem-lesz/ 05.25.17 <![CDATA[BEAST: egy tag sem újítja meg szerződését a Cube Entertainmenttel]]> http://starity.hu/magazin/64186-beast-egy-tag-sem-ujitja-meg-szerzodeset-a-cube-entertainmenttel/ 15.02.17 <![CDATA[BEAST - Yavisi Jewerly 2016]]> http://starity.hu/forum/topik/542720-beast-yavisi-jewerly-2016/ 11.42.13 <![CDATA[BEAST - Marie Claire Magazine 2016 July]]> http://starity.hu/forum/topik/538709-beast-marie-claire-magazine-2016-july/ 19.31.46 <![CDATA[BEAST - Elle Magazine August Issue ‘16]]> http://starity.hu/forum/topik/538672-beast-elle-magazine-august-issue-16/ 14.11.18 <![CDATA[Klippremier: BEAST – Freaking Cute]]> http://starity.hu/magazin/62198-klippremier-beast-freaking-cute/ 07.15.00 <![CDATA[BEAST - 'Night' Japan Single (2016)]]> http://starity.hu/forum/topik/537825-beast-night-japan-single-2016/ 19.37.03 <![CDATA[BEAST - 'Day' Japan Single (2016)]]> http://starity.hu/forum/topik/537824-beast-day-japan-single-2016/ 19.34.47 <![CDATA[BEAST - Japan website profile photo (2016)]]> http://starity.hu/forum/topik/537823-beast-japan-website-profile-photo-2016/ 19.32.13 <![CDATA[BEAST - Javisi Jewerly 2016]]> http://starity.hu/forum/topik/537587-beast-javisi-jewerly-2016/ 15.54.34 <![CDATA[Megérkezett a BEAST új albuma]]> http://starity.hu/magazin/61941-megerkezett-a-beast-uj-albuma/ 06.01.38 <![CDATA[Klippremier: BEAST – Butterfly]]> http://starity.hu/magazin/61822-klippremier-beast-butterfly/ 00.19.10 <![CDATA[BEAST: Hyun Seung kilépett az együttesből]]> http://starity.hu/magazin/60803-beast-hyun-seung-kilepett-az-egyuttesbol/ 09.11.54 <![CDATA[Megjelent a Beast legújabb minialbuma]]> http://starity.hu/magazin/56717-megjelent-a-beast-legujabb-minialbuma/ 11.48.18 <![CDATA[Klippremier: Beast – Gotta Go To Work]]> http://starity.hu/magazin/56657-klippremier-beast-gotta-go-to-work/ 13.28.30 <![CDATA[Új kisfilmmel jelentkezett Son Dong Woon ]]> http://starity.hu/magazin/56389-uj-kisfilmmel-jelentkezett-son-dong-woon-/ 10.10.20 <![CDATA[Júliusban érkezik Son Dong Woon első szólóalbuma]]> http://starity.hu/magazin/55940-juliusban-erkezik-son-dong-woon-elso-szoloalbuma/ 15.21.56 <![CDATA[A Beast új videoklippel rukkolt elő]]> http://starity.hu/magazin/50172-a-beast-uj-videoklippel-rukkolt-elo/ 15.26.45 <![CDATA[A K-pop új rekordot döntött 2011-ben]]> http://starity.hu/magazin/23644-a-k-pop-uj-rekordot-dontott-2011-ben/ 19.30.22