<![CDATA[Szávay Ágnes - Starity.hu]]> http://starity.hu/images/celebs/50x75/szavay-agnes-010114201488907833.jpg Szávay Ágnes http://starity.hu/sztarok/szavay-agnes/ 50 75 http://starity.hu/sztarok/szavay-agnes/ hu-HU http://backend.userland.com/rss <![CDATA[Szávay Ágnes - Open Gaz de France WTA tennis tournament in Paris, France (Februar 11, 2010)]]> http://starity.hu/forum/topik/468858-szavay-agnes-open-gaz-de-france-wta-tennis-tournament-in-paris-france-februar-11-2010/ 20.29.49 <![CDATA[A műtét mellett döntött Szávay Ágnes]]> http://starity.hu/magazin/31619-a-mutet-mellett-dontott-szavay-agnes/ 10.40.22 <![CDATA[Szávay Ágnes - 2012 Summer Olympics 1st Round (London, July 28, 2012)]]> http://starity.hu/forum/topik/340381-szavay-agnes-2012-summer-olympics-1st-round-london-july-28-2012/ 01.34.58 <![CDATA[Szávay Ágnes újra teniszezik!]]> http://starity.hu/magazin/26607-szavay-agnes-ujra-teniszezik/ 19.45.01 <![CDATA[Agnieszka Radwanska - Fila Fashion Show 2010]]> http://starity.hu/forum/topik/275778-agnieszka-radwanska-fila-fashion-show-2010/ 21.06.54 <![CDATA[Szávay Ágnes]]> http://starity.hu/forum/topik/211395-szavay-agnes/ 15.38.31 <![CDATA[Kérdéses Szávay indulása az Ausztrál Openen]]> http://starity.hu/magazin/8652-kerdeses-szavay-indulasa-az-ausztral-openen/ 08.07.37 <![CDATA[Szávay Ágnes - 2010 US Open 2nd Round (New York, September 1, 2010)]]> http://starity.hu/forum/topik/201002-szavay-agnes-2010-us-open-2nd-round-new-york-september-1-2010/ 15.22.11 <![CDATA[Szávay Ágnes - 2010 Sony Ericsson Open practice (Key Biscayne, March 23, 2010)]]> http://starity.hu/forum/topik/198247-szavay-agnes-2010-sony-ericsson-open-practice-key-biscayne-march-23-2010/ 16.55.19 <![CDATA[Szávay Ágnes - 2010 Sony Ericsson Open practice (Key Biscayne, March 22, 2010)]]> http://starity.hu/forum/topik/198246-szavay-agnes-2010-sony-ericsson-open-practice-key-biscayne-march-22-2010/ 16.53.52 <![CDATA[Szávay Ágnes - 2009 Sony Ericsson Open practice (Key Biscayne, March 24, 2009)]]> http://starity.hu/forum/topik/198245-szavay-agnes-2009-sony-ericsson-open-practice-key-biscayne-march-24-2009/ 16.51.35 <![CDATA[Szávay Ágnes az idén már nem játszik]]> http://starity.hu/magazin/6672-szavay-agnes-az-iden-mar-nem-jatszik/ 08.46.27 <![CDATA[Szávay Ágnes - 2008 Zürich Open 1st Round (October 14, 2008)]]> http://starity.hu/forum/topik/178956-szavay-agnes-2008-zurich-open-1st-round-october-14-2008/ 19.06.41 <![CDATA[Szávay Ágnes - Cosmopolitan , 2007. november]]> http://starity.hu/forum/topik/178184-szavay-agnes-cosmopolitan-2007-november/ 16.19.42 <![CDATA[Szávay Ágnes - Harmónia magazin , 2009. február]]> http://starity.hu/forum/topik/178183-szavay-agnes-harmonia-magazin-2009-februar/ 16.17.09 <![CDATA[Szávay Ágnes - Mutua Madrilena Madrid Open WTA Tour -Day2-]]> http://starity.hu/forum/topik/156186-szavay-agnes-mutua-madrilena-madrid-open-wta-tour-day2/ 19.23.14 <![CDATA[Szávay Ágnes - WTA Porsche Tennis Grand Prix Tournament]]> http://starity.hu/forum/topik/154450-szavay-agnes-wta-porsche-tennis-grand-prix-tournament/ 19.56.37 <![CDATA[Szávay Ágnes - Sven Thomann Portraits (London, July 22, 2008)]]> http://starity.hu/forum/topik/154436-szavay-agnes-sven-thomann-portraits-london-july-22-2008/ 18.01.31 <![CDATA[Szávay Ágnes - Sony Ericsson Open Miami 2010 -Day5-]]> http://starity.hu/forum/topik/149064-szavay-agnes-sony-ericsson-open-miami-2010-day5/ 19.28.07 <![CDATA[Szávay Ágnes - Sony Ericsson Open Miami 2010 -Day3-]]> http://starity.hu/forum/topik/148727-szavay-agnes-sony-ericsson-open-miami-2010-day3/ 19.59.23 <![CDATA[Szávay Ágnes - Rogers Cup -day 3-]]> http://starity.hu/forum/topik/148073-szavay-agnes-rogers-cup-day-3/ 19.34.03 <![CDATA[Szávay Ágnes - 2010 Abierto Mexicano Telcel 1st Round]]> http://starity.hu/forum/topik/144846-szavay-agnes-2010-abierto-mexicano-telcel-1st-round/ 16.59.50 <![CDATA[Szávay Ágnes - 2010 Medibank International -Day2-]]> http://starity.hu/forum/topik/139657-szavay-agnes-2010-medibank-international-day2/ 20.37.25 <![CDATA[Szávay Ágnes - At Brisbane International -Day4-]]> http://starity.hu/forum/topik/139031-szavay-agnes-at-brisbane-international-day4/ 21.59.28