<![CDATA[Tyler Joseph - Starity.hu]]> http://starity.hu/images/celebs/50x75/tyler-joseph-091015365901124273.jpg Tyler Joseph http://starity.hu/sztarok/tyler-joseph/ 50 75 http://starity.hu/sztarok/tyler-joseph/ hu-HU http://backend.userland.com/rss <![CDATA[Igen! A Foo Fighters is jön a Szigetre]]> http://starity.hu/magazin/74695-igen-a-foo-fighters-is-jon-a-szigetre/ 21.41.03 <![CDATA[Visszatért a Twenty One Pilots ]]> http://starity.hu/magazin/73594-visszatert-a-twenty-one-pilots-/ 16.41.54 <![CDATA[MTV Video Music Awards 2017 – Itt a nyertesek listája!]]> http://starity.hu/magazin/70111-mtv-video-music-awards-2017-itt-a-nyertesek-listaja/ 05.47.44 <![CDATA[Bejelentették az MTV VMA idei jelöltjeit]]> http://starity.hu/magazin/69505-bejelentettek-az-mtv-vma-idei-jeloltjeit/ 22.25.20 <![CDATA[Alternative Press Music Awards 2017: Íme a nyertesek listája!]]> http://starity.hu/magazin/69361-alternative-press-music-awards-2017-ime-a-nyertesek-listaja/ 11.40.49 <![CDATA[Teen Choice Awards 2017 – Íme a jelöltek!]]> http://starity.hu/magazin/68793-teen-choice-awards-2017-ime-a-jeloltek/ 09.48.17 <![CDATA[Íme az idei Billboard Music Awards nyertesei!]]> http://starity.hu/magazin/68246-ime-az-idei-billboard-music-awards-nyertesei/ 07.15.46 <![CDATA[Billboard Music Awards 2017: Íme a jelöltek listája!]]> http://starity.hu/magazin/67472-billboard-music-awards-2017-ime-a-jeloltek-listaja/ 18.49.34 <![CDATA[iHeartRadio Music Awards 2017: Kiosztották a díjakat!]]> http://starity.hu/magazin/66771-iheartradio-music-awards-2017-kiosztottak-a-dijakat/ 06.38.53 <![CDATA[Tyler Joseph - Warner Music Group Grammy After Party hosted at Milk Studios in Hollywood - February 12, 2017]]> http://starity.hu/forum/topik/567752-tyler-joseph-warner-music-group-grammy-after-party-hosted-at-milk-studios-in-hollywood-february-12-2017/ 14.30.02 <![CDATA[Íme az idei Grammy-gála nyerteseinek névsora!]]> http://starity.hu/magazin/66380-ime-az-idei-grammy-gala-nyerteseinek-nevsora/ 06.23.51 <![CDATA[Brit Awards 2017: Megvannak a jelöltek!]]> http://starity.hu/magazin/65923-brit-awards-2017-megvannak-a-jeloltek/ 08.34.42 <![CDATA[Kiosztották a díjakat! Ők az idei American Music Awards nyertesei!]]> http://starity.hu/magazin/64941-kiosztottak-a-dijakat-ok-az-idei-american-music-awards-nyertesei/ 07.09.04 <![CDATA[Twenty One Pilots - The Billboard Cover Shoot 2016]]> http://starity.hu/forum/topik/553214-twenty-one-pilots-the-billboard-cover-shoot-2016/ 16.58.57 <![CDATA[Twenty One Pilots - Performing at the iHeartRadio Theater in Los Angeles (May 19, 2015)]]> http://starity.hu/forum/topik/553161-twenty-one-pilots-performing-at-the-iheartradio-theater-in-los-angeles-may-19-2015/ 23.58.14 <![CDATA[MTV Europe Music Awards 2016: Íme a nyertesek listája!]]> http://starity.hu/magazin/64627-mtv-europe-music-awards-2016-ime-a-nyertesek-listaja/ 06.27.51 <![CDATA[Kiderült, kik szórakoztatják a nézőket az idei American Music Awardson]]> http://starity.hu/magazin/64572-kiderult-kik-szorakoztatjak-a-nezoket-az-idei-american-music-awardson/ 10.11.44 <![CDATA[Drake és Rihanna kapta a legtöbb jelölést az American Music Awardson – íme a lista!]]> http://starity.hu/magazin/64052-drake-es-rihanna-kapta-a-legtobb-jelolest-az-american-music-awardson-ime-a-lista/ 19.22.28 <![CDATA[MTV EMA 2016: Beyoncé és Justin Bieber kapta a legtöbb jelölést]]> http://starity.hu/magazin/63747-mtv-ema-2016-beyonce-es-justin-bieber-kapta-a-legtobb-jelolest/ 15.56.41 <![CDATA[Ezek voltak a nyár legnagyobb slágerei a Spotify szerint]]> http://starity.hu/magazin/63315-ezek-voltak-a-nyar-legnagyobb-slagerei-a-spotify-szerint/ 09.57.46 <![CDATA[MTV Video Music Awards 2016: Ők a nyertesek!]]> http://starity.hu/magazin/63035-mtv-video-music-awards-2016-ok-a-nyertesek/ 07.32.19 <![CDATA[Radio 1 Teen Awards 2016: Itt vannak a jelöltek!]]> http://starity.hu/magazin/62832-radio-1-teen-awards-2016-itt-vannak-a-jeloltek/ 11.40.10 <![CDATA[MTV Video Music Awards 2016: Ők a jelöltek!]]> http://starity.hu/magazin/62321-mtv-video-music-awards-2016-ok-a-jeloltek/ 08.45.14 <![CDATA[Twenty One Pilots]]> http://starity.hu/forum/topik/488727-twenty-one-pilots/ 01.36.18 <![CDATA[Klippremier: twenty one pilots – Tear In My Heart]]> http://starity.hu/forum/topik/471505-klippremier-twenty-one-pilots-tear-in-my-heart/ 20.39.59 <![CDATA[Alternative Press Music Awards: ők a jelöltek! ]]> http://starity.hu/forum/topik/471075-alternative-press-music-awards-ok-a-jeloltek-/ 09.10.17 <![CDATA[Amiről lemaradhattál: ez történt a rockvilágban (nincs kész)]]> http://starity.hu/forum/topik/447714-amirol-lemaradhattal-ez-tortent-a-rockvilagban-nincs-kesz/ 19.35.07