<![CDATA[Yungblud - Starity.hu]]> http://starity.hu/images/celebs/50x75/yungblud-031716160123915738.jpg Yungblud http://starity.hu/sztarok/yungblud/ 50 75 http://starity.hu/sztarok/yungblud/ hu-HU http://backend.userland.com/rss <![CDATA[VOLT: Yungblud beteget jelentett, lemondta a fellépését az utolsó pillanatban]]> http://starity.hu/magazin/85254-volt-yungblud-beteget-jelentett-lemondta-a-fellepeset-az-utolso-pillanatban/ 10.59.46 <![CDATA[MTV EMA 2021: ők a nyertesek!]]> http://starity.hu/magazin/83544-mtv-ema-2021-ok-a-nyertesek/ 00.07.19 <![CDATA[Így jelentek meg a világsztárok a 2021-es EMA-n Budapesten!]]> http://starity.hu/magazin/83543-igy-jelentek-meg-a-vilagsztarok-a-2021-es-ema-n-budapesten/ 23.49.39 <![CDATA[Ed Sheeran újra Magyarországon az MTV EMA-n!]]> http://starity.hu/magazin/83453-ed-sheeran-ujra-magyarorszagon-az-mtv-ema-n/ 14.53.18 <![CDATA[Yungblud - Photographed by Sarah Louise Bennett for Dork (December 2020 / January 2021)]]> http://starity.hu/forum/topik/693007-yungblud-photographed-by-sarah-louise-bennett-for-dork-december-2020-january-2021/ 19.23.56 <![CDATA[Yungblud - Photographed for Attitude Magazine (June 2021)]]> http://starity.hu/forum/topik/686731-yungblud-photographed-for-attitude-magazine-june-2021/ 10.54.15 <![CDATA[Miley Cyrus seen getting frisky with Yungblud while out with friends at Rainbow Room in Los Angeles, California, March 25, 2021]]> http://starity.hu/forum/topik/682877-miley-cyrus-seen-getting-frisky-with-yungblud-while-out-with-friends-at-rainbow-room-in-los-angeles-california-march-25-2021/ 14.12.38 <![CDATA[Új szerelem? Miley Cyrus egy bárban flörtölt Yungbluddal]]> http://starity.hu/magazin/81248-uj-szerelem-miley-cyrus-egy-barban-flortolt-yungbluddal/ 08.45.16 <![CDATA[Yungblud - Music Week (March 2021)]]> http://starity.hu/forum/topik/681448-yungblud-music-week-march-2021/ 17.50.16 <![CDATA[Yungblud Photographed for Music Week (March 2021)]]> http://starity.hu/forum/topik/681447-yungblud-photographed-for-music-week-march-2021/ 17.49.52 <![CDATA[Yungblud & KSI - Patience (2021)]]> http://starity.hu/forum/topik/681446-yungblud-ksi-patience-2021/ 17.47.24 <![CDATA[Machine Gun Kelly & Megan Fox - Seen with friends at Nobu in Malibu - March 1, 2021]]> http://starity.hu/forum/topik/681171-machine-gun-kelly-megan-fox-seen-with-friends-at-nobu-in-malibu-march-1-2021/ 08.35.10 <![CDATA[Öt zenei hír, amiről lemaradhattál]]> http://starity.hu/magazin/80448-ot-zenei-hir-amirol-lemaradhattal/ 16.45.35 <![CDATA[Így néztek ki a sztárok a rendhagyó 2020-as MTV EMA-n]]> http://starity.hu/magazin/79540-igy-neztek-ki-a-sztarok-a-rendhagyo-2020-as-mtv-ema-n/ 19.58.41 <![CDATA[Yungblud for Rogue Magazine August 2019]]> http://starity.hu/forum/topik/669658-yungblud-for-rogue-magazine-august-2019/ 20.40.51 <![CDATA[Lady Gaga és BTS vezeti az EMA 2020 jelöléseket]]> http://starity.hu/magazin/79195-lady-gaga-es-bts-vezeti-az-ema-2020-jeloleseket/ 12.19.24 <![CDATA[#StarityBuzz: 5 zenei hír, amiről lemaradhattál]]> http://starity.hu/magazin/79181-staritybuzz-5-zenei-hir-amirol-lemaradhattal/ 19.50.16 <![CDATA[Halsey - seen protesting with Yungblud in Hollywood, California | 06/02/2020]]> http://starity.hu/forum/topik/662466-halsey-seen-protesting-with-yungblud-in-hollywood-california-06-02-2020/ 03.29.30 <![CDATA[Halsey & Yungblud - Out in Studio City (August 3, 2019)]]> http://starity.hu/forum/topik/646236-halsey-yungblud-out-in-studio-city-august-3-2019/ 19.49.32 <![CDATA[Yungblud - Joseph Sinclair Photoshoot for Client Magazine #19 (2018)]]> http://starity.hu/forum/topik/643523-yungblud-joseph-sinclair-photoshoot-for-client-magazine-19-2018/ 20.33.50 <![CDATA[Yungblud - Galore Magazine (November 2018)]]> http://starity.hu/forum/topik/642122-yungblud-galore-magazine-november-2018/ 20.14.35 <![CDATA[Yungblud - Wonderland Magazine (January 2018)]]> http://starity.hu/forum/topik/642121-yungblud-wonderland-magazine-january-2018/ 20.02.58 <![CDATA[Halsey - at Joan's on Third in Studio City - April 23, 2019]]> http://starity.hu/forum/topik/639681-halsey-at-joans-on-third-in-studio-city-april-23-2019/ 18.18.19 <![CDATA[Halsey & Yungblud - hold hands at the Coachella Music Festival in Indio, CA April 12, 2019]]> http://starity.hu/forum/topik/638861-halsey-yungblud-hold-hands-at-the-coachella-music-festival-in-indio-ca-april-12-2019/ 12.17.49