<![CDATA[Zedd - Starity.hu]]> http://starity.hu/images/celebs/50x75/zedd-070714994433470815.jpg Zedd http://starity.hu/sztarok/zedd/ 50 75 http://starity.hu/sztarok/zedd/ hu-HU http://backend.userland.com/rss <![CDATA[Matthew Koma: "Inkább vécét takarítanék, mint hogy megint Zedd-del dolgozzak!"]]> http://starity.hu/magazin/76038-matthew-koma-inkabb-vecet-takaritanek-mint-hogy-megint-zedd-del-dolgozzak/ 14.31.03 <![CDATA[Katy Perry - 2019 iHeartRadio Music Awards at Microsoft Theater in Los Angeles, California - March 14, 2019]]> http://starity.hu/forum/topik/637326-katy-perry-2019-iheartradio-music-awards-at-microsoft-theater-in-los-angeles-california-march-14-2019/ 07.53.06 <![CDATA[MTV Video Music Awards 2018: Ők a jelöltek!]]> http://starity.hu/magazin/73626-mtv-video-music-awards-2018-ok-a-jeloltek/ 21.10.57 <![CDATA[Ruhamustra: Billboard Music Awards 2018]]> http://starity.hu/magazin/73215-ruhamustra-billboard-music-awards-2018/ 11.42.17 <![CDATA[Maren Morris - 2018 Billboard Music Awards at MGM Grand Garden Arena in Las Vegas - May 20, 2018]]> http://starity.hu/forum/topik/620563-maren-morris-2018-billboard-music-awards-at-mgm-grand-garden-arena-in-las-vegas-may-20-2018/ 07.58.15 <![CDATA[Zedd - 2018 iHeartRadio Music Awards held at The Forum in Inglewood, California - March 11, 2018]]> http://starity.hu/forum/topik/613546-zedd-2018-iheartradio-music-awards-held-at-the-forum-in-inglewood-california-march-11-2018/ 07.27.11 <![CDATA[Zedd - 2018 Vanity Fair Oscar Party hosted by Radhika Jones at Wallis Annenberg Center for the Performing Arts in Beverly Hills - March 4, 2018]]> http://starity.hu/forum/topik/612961-zedd-2018-vanity-fair-oscar-party-hosted-by-radhika-jones-at-wallis-annenberg-center-for-the-performing-arts-in-beverly-hills-march-4-2018/ 22.22.31 <![CDATA[Shawn Mendes - 2018 Vanity Fair Oscar Party hosted by Radhika Jones at Wallis Annenberg Center for the Performing Arts in Beverly Hills - March 4, 2018]]> http://starity.hu/forum/topik/612611-shawn-mendes-2018-vanity-fair-oscar-party-hosted-by-radhika-jones-at-wallis-annenberg-center-for-the-performing-arts-in-beverly-hills-march-4-2018/ 10.50.39 <![CDATA[Ruhamustra: Grammy Awards 2018]]> http://starity.hu/magazin/72402-ruhamustra-grammy-awards-2018/ 18.54.57 <![CDATA[Dalpremier: Iggy Azalea & Zedd – Boom Boom]]> http://starity.hu/magazin/72016-dalpremier-iggy-azalea-zedd-boom-boom/ 17.07.41 <![CDATA[Zedd - 2017 American Music Awards at Microsoft Theater in Los Angeles - November 19, 2017]]> http://starity.hu/forum/topik/599152-zedd-2017-american-music-awards-at-microsoft-theater-in-los-angeles-november-19-2017/ 15.44.12 <![CDATA[Így búcsúzott frontemberétől a Linkin Park – videó]]> http://starity.hu/magazin/71392-igy-bucsuzott-frontemberetol-a-linkin-park-video/ 19.12.49 <![CDATA[Kilenc zenei hír, amiről lemaradhattál]]> http://starity.hu/magazin/71044-kilenc-zenei-hir-amirol-lemaradhattal/ 12.35.41 <![CDATA[Megérkezett Liam Payne és Zedd közös dalának kisfilmje]]> http://starity.hu/magazin/70735-megerkezett-liam-payne-es-zedd-kozos-dalanak-kisfilmje/ 18.25.52 <![CDATA[MTV Video Music Awards 2017 – Itt a nyertesek listája!]]> http://starity.hu/magazin/70111-mtv-video-music-awards-2017-itt-a-nyertesek-listaja/ 05.47.44 <![CDATA[Bejelentették az MTV VMA idei jelöltjeit]]> http://starity.hu/magazin/69505-bejelentettek-az-mtv-vma-idei-jeloltjeit/ 22.25.20 <![CDATA[Teen Choice Awards 2017: Íme a második kör jelöltjei]]> http://starity.hu/magazin/69266-teen-choice-awards-2017-ime-a-masodik-kor-jeloltjei/ 13.03.43 <![CDATA[Megjelent Liam Payne és Zedd közös dala]]> http://starity.hu/magazin/69122-megjelent-liam-payne-es-zedd-kozos-dala/ 12.07.10 <![CDATA[Teen Choice Awards 2017 – Íme a jelöltek!]]> http://starity.hu/magazin/68793-teen-choice-awards-2017-ime-a-jeloltek/ 09.48.17 <![CDATA[Balaton Sound: Jason Derülo & Dua Lipa is hamarosan hazánkban lép fel]]> http://starity.hu/magazin/68736-balaton-sound-jason-derulo-dua-lipa-is-hamarosan-hazankban-lep-fel/ 13.32.11 <![CDATA[Zedd - Seen leaving Catch LA in West Hollywood - May 3, 2017]]> http://starity.hu/forum/topik/577139-zedd-seen-leaving-catch-la-in-west-hollywood-may-3-2017/ 18.00.29 <![CDATA[Klippremier: Zedd & Alessia Cara - Stay]]> http://starity.hu/magazin/67630-klippremier-zedd-alessia-cara-stay/ 19.08.32 <![CDATA[Harry Styles kislemeze megtörte Adele rekordját]]> http://starity.hu/magazin/67436-harry-styles-kislemeze-megtorte-adele-rekordjat/ 14.27.19 <![CDATA[Sziget 2016: David Guetta kiégett, Tinie Tempah győzött]]> http://starity.hu/magazin/62780-sziget-2016-david-guetta-kiegett-tinie-tempah-gyozott/ 15.01.26 <![CDATA[Hailee Steinfeld - Meredith Truax Photoshoot 2016 for 'Starving' Music Video ]]> http://starity.hu/forum/topik/538457-hailee-steinfeld-meredith-truax-photoshoot-2016-for-starving-music-video-/ 20.09.40 <![CDATA[The Weeknd az idei Billboard Music Awards legnagyobb nyertese – íme, a teljes lista!]]> http://starity.hu/magazin/61261-the-weeknd-az-idei-billboard-music-awards-legnagyobb-nyertese-ime-a-teljes-lista/ 09.04.41 <![CDATA[Dalpremier: Zedd, Kesha - True Colors]]> http://starity.hu/magazin/60952-dalpremier-zedd-kesha-true-colors/ 22.46.06 <![CDATA[Hivatalos: Együtt dolgozik Kesha és Zedd]]> http://starity.hu/magazin/60923-hivatalos-egyutt-dolgozik-kesha-es-zedd/ 14.03.23 <![CDATA[Zedd-del stúdiózik Kesha?]]> http://starity.hu/forum/topik/523934-zedd-del-studiozik-kesha/ 15.35.04 <![CDATA[Hosszú idő után először állt színpadra Kesha]]> http://starity.hu/forum/topik/522231-hosszu-ido-utan-eloszor-allt-szinpadra-kesha/ 14.34.50 <![CDATA[További világsztárokkal bővült a Sziget fesztivál repertoárja]]> http://starity.hu/forum/topik/521637-tovabbi-vilagsztarokkal-bovult-a-sziget-fesztival-repertoarja/ 09.33.21 <![CDATA[Billboard Music Awards 2016: ők a jelöltek!]]> http://starity.hu/forum/topik/521305-billboard-music-awards-2016-ok-a-jeloltek/ 12.41.06 <![CDATA[Megható szavakkal mondott köszönetet rajongóinak Kesha]]> http://starity.hu/forum/topik/515516-meghato-szavakkal-mondott-koszonetet-rajongoinak-kesha/ 11.52.33 <![CDATA[Zedd - eNews (USA) - May 29, 2015]]> http://starity.hu/forum/topik/498007-zedd-enews-usa-may-29-2015/ 19.05.51 <![CDATA[Íme, a 2015-ös American Music Awards jelöltjei!]]> http://starity.hu/forum/topik/497527-ime-a-2015-os-american-music-awards-jeloltjei/ 15.23.26 <![CDATA[Latin American Music Awards: Ők a nyertesek!]]> http://starity.hu/forum/topik/496877-latin-american-music-awards-ok-a-nyertesek/ 08.49.41 <![CDATA[Selena Gomez újra szingli?]]> http://starity.hu/forum/topik/473545-selena-gomez-ujra-szingli/ 10.38.33 <![CDATA[Justin Bieber leégette Selenát új műsorában]]> http://starity.hu/forum/topik/471167-justin-bieber-leegette-selenat-uj-musoraban/ 21.47.22 <![CDATA[Selena Gomez fenékimplantátummal hódítaná vissza Justin Biebert?]]> http://starity.hu/forum/topik/470408-selena-gomez-fenekimplantatummal-hoditana-vissza-justin-biebert/ 14.33.18 <![CDATA[Selena Gomez cukinak tartja Zeddet]]> http://starity.hu/forum/topik/469805-selena-gomez-cukinak-tartja-zeddet/ 16.18.06