<![CDATA[Zhang Yi Xing - Starity.hu]]> http://starity.hu/images/celebs/50x75/zhang-yi-xing-12151544890187184.jpg Zhang Yi Xing http://starity.hu/sztarok/zhang-yi-xing/ 50 75 http://starity.hu/sztarok/zhang-yi-xing/ hu-HU http://backend.userland.com/rss <![CDATA[EXO's Lay - L'Officiel Hommes China Magazine (August 2019)]]> http://starity.hu/forum/topik/645338-exos-lay-lofficiel-hommes-china-magazine-august-2019/ 18.35.51 <![CDATA[EXO - Don't Mess Up My Tempo Teaser Photo 2018]]> http://starity.hu/forum/topik/630367-exo-dont-mess-up-my-tempo-teaser-photo-2018/ 09.51.26 <![CDATA[Hivatalos: Visszatérésre készül az EXO]]> http://starity.hu/magazin/74089-hivatalos-visszateresre-keszul-az-exo/ 21.54.32 <![CDATA[EXO Lay - Harper's Bazaar China June 2018 ]]> http://starity.hu/forum/topik/621041-exo-lay-harpers-bazaar-china-june-2018-/ 22.15.41 <![CDATA[Instagram top 10: Íme a legtöbb követővel rendelkező férfi híresség a dél-koreai szórakoztatóiparban]]> http://starity.hu/magazin/71720-instagram-top-10-ime-a-legtobb-kovetovel-rendelkezo-ferfi-hiresseg-a-del-koreai-szorakoztatoiparban/ 23.25.49 <![CDATA[#KPOP: Megjelent Lay első szóló stúdióalbuma]]> http://starity.hu/magazin/71061-kpop-megjelent-lay-elso-szolo-studioalbuma/ 19.56.18 <![CDATA[EXO' Lay - Youth Magazine China September 2017 issue]]> http://starity.hu/forum/topik/595425-exo-lay-youth-magazine-china-september-2017-issue/ 18.44.03 <![CDATA[Zhang Yi Xing "Lay" - I Need You album teaser photos]]> http://starity.hu/forum/topik/593548-zhang-yi-xing-lay-i-need-you-album-teaser-photos/ 12.13.24 <![CDATA[EXO Lay - SE Weekly September 2017 [scan]]]> http://starity.hu/forum/topik/593544-exo-lay-se-weekly-september-2017-scan/ 11.19.26 <![CDATA[EXO Lay - Harper’s Bazaar China October 2017]]> http://starity.hu/forum/topik/593542-exo-lay-harpers-bazaar-china-october-2017/ 11.11.27 <![CDATA[EXO Lay - In Shanghai Magazine (July 2017)]]> http://starity.hu/forum/topik/587844-exo-lay-in-shanghai-magazine-july-2017/ 08.29.30 <![CDATA[EXO - Lotte Duty Free 2017]]> http://starity.hu/forum/topik/579313-exo-lotte-duty-free-2017/ 16.28.30 <![CDATA[EXO Lay - Mogu Magazine 2017 May]]> http://starity.hu/forum/topik/579305-exo-lay-mogu-magazine-2017-may/ 15.50.44 <![CDATA[Exo - Vogue Magazine April 2017 SCAN]]> http://starity.hu/forum/topik/573407-exo-vogue-magazine-april-2017-scan/ 20.38.15 <![CDATA[Exo - Vogue Magazine April 2017]]> http://starity.hu/forum/topik/572515-exo-vogue-magazine-april-2017/ 11.13.35 <![CDATA[EXO - For Life (Winter Special 2016)]]> http://starity.hu/forum/topik/557364-exo-for-life-winter-special-2016/ 16.40.56 <![CDATA[EXO - Season's Greetings 2017 ]]> http://starity.hu/forum/topik/557363-exo-seasons-greetings-2017-/ 16.38.45 <![CDATA[10+1 karácsonyi kpop-dal]]> http://starity.hu/magazin/65451-10-1-karacsonyi-kpop-dal/ 15.35.34 <![CDATA[EXO - Coming Over]]> http://starity.hu/forum/topik/555944-exo-coming-over/ 17.57.21 <![CDATA[Megvannak az idei MAMA győztesei]]> http://starity.hu/magazin/65278-megvannak-az-idei-mama-gyoztesei/ 05.20.10 <![CDATA[Zhang Yi Xing Huawei Nova Ads - Harper’s Bazaar (2016 December)]]> http://starity.hu/forum/topik/555436-zhang-yi-xing-huawei-nova-ads-harpers-bazaar-2016-december/ 11.55.31 <![CDATA[Megjelent Lay első szólólemeze]]> http://starity.hu/magazin/64412-megjelent-lay-elso-szololemeze/ 11.09.27 <![CDATA[EXO Lay - 'Lose Control' Solo Debut Concept Photos 2016]]> http://starity.hu/forum/topik/551752-exo-lay-lose-control-solo-debut-concept-photos-2016/ 17.00.03 <![CDATA[EXO - Dear Happines fotókönyv]]> http://starity.hu/forum/topik/548036-exo-dear-happines-fotokonyv/ 21.51.31 <![CDATA[EXO: újracsomagolt albummal tért vissza a csapat]]> http://starity.hu/magazin/62796-exo-ujracsomagolt-albummal-tert-vissza-a-csapat/ 08.15.15 <![CDATA[EXO - Lotto teaser photos 2016]]> http://starity.hu/forum/topik/541947-exo-lotto-teaser-photos-2016/ 20.05.34 <![CDATA[EXO - Spao 2016]]> http://starity.hu/forum/topik/540339-exo-spao-2016/ 21.15.03 <![CDATA[Albumpremier: EXO – EX'ACT]]> http://starity.hu/magazin/61552-albumpremier-exo-exact/ 12.54.39