Starity

Steve Martin - Andrew Eccles Photo

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. március 04. 19:08 #1
- törölt felhasználó -    
Andrew Eccles : Ez a kép az Esquire magazin megrendelésére készült 1994-ben, és Steve-vel készített 4 sorozat egyikébõl való. A munka címe : A magányos fickó. Leginkább arról szólt, hogyan próbált Steve új életet kezdeni a válása után. Mielõtt elkezdtük volna a munkát, legalább háromszor beszéltünk telefonon, hogy biztos legyek benne , teljes mértékben elfogadja-e a koncepciómat. Az eredeti elképzelésem az volt, hogy Steve a Central Parkban eteti a galambokat, és feltûnik közöttük egy pingvin is. Aztán amikor megpróbáltam szerezni egy pingvint az állatkertbõl , azt a választ kaptam, hogy a pingvint nem vihetem el a kifutójáról, de Steve Martint beküldhetem az állatok közé. 15 percet kaptunk a teljes sorozat elkészítésére, és térdig érõ gumicsizmát kellet viselnünk az éles csõrük miatt. Nem beszélve arról, milyen irgalmatlan szag terjengett a kifutóban, és hogy milyen hideg volt. Polaroid képekre nem volt idõm, ezért belógattam a blicc lámpát, elmotyogtam egy miatyánkat, és vártam a csodát. A ma már sehol nem kapható VHC negatívra dolgoztam, és az elõhívásnál krómot adtam hozzá. ez az egyik kedvenc képem.
2010. március 04. 20:40 #2
nozso13
nozso13
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.12.30.
Hozzászólás: 7208
Csatolások: 72041
Azonosító: 47795
Offline offline
Nagyszerûek ezek a képek, köszönöm az összeset. beer.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok