Starity

Igaz barátság fiú és lány között? Létezik-e?

15 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2007. június 21. 15:06 #41
NetBoszi
NetBoszi
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.04.16.
Hozzászólás: 606
Csatolások: 102
Azonosító: 27341
Offline offline
Idézet(xt198 @ 2007. June 21. - 11:06)
Én személy szerint, arra szavaztam hogy kivéeteles esetben lehetséges.
Egyébként szerintem (saját tapasztalatombol kiindulva) nem lehetséges ilyen.
Az egyik fél mindig többet akar a másiktol, még ha azt nem is mutatja, de ez biztos,
viszont szerintem is hülyeség azt csinálni ha valaki emiatt "eltávolodik" a másiktol...
Nekem is van 2 jobb lány barátom, de CSAK barát, tehát én nem akarok tõlük semmit, meg (elvileg...) õk se tõlem, csak jókat szoktunk dumálni, de csak ennyi.
És tényleg így van, hogy egy nõ elõtt a férfi SOSE fog ugy "megnyilni" mint mondjuk a barátja elõtt, akivel, teszem azt mindent megbeszélnek. nyilván egy lánnyal nem lehet mindent megbeszélni, hiszen LÁNY, és nyilván vagy máshogy értelmezné, vagy rosszul fogná fel, félreértené stb.
Szoval szerintem nem létezik, max kivételes esetben.


Ez hogy nem fog megnyílni, nem olyan biztos, ugyanis van egy nagyon jó barátom, akirõl többet tudok, mint bárki más, annak ellenére, hogy rengeteg haverja/barátja van, és van legjobb barátja is, de vhogy mégis nekem mondd el mindent. És megértem és nem értem félre a dolgokat.
Egyébként meg szerintem létezik fiú és lány között barátság, de elõször biztos hogy az egyik többet akar a másiktól, aztán ahog telik az idõ, ez vagy átfordul szerelemmé, vagy átfordul teljes barátsággá. Semmi nem kizárt!
2007. június 21. 16:58 #42
Leo
Leo
·٠•●•٠·
 
Státuszhö?
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 05.03.20.
Hozzászólás: 6474
Csatolások: 46883
Azonosító: 4729
Offline offline
szavazatom: Nem, valamelyik fél mindig többet akar.

Én akarok többet reklamalo.gif biggrin.gif

Amúgy a nõci jóval idõsebb nálam, de nemérdekel tongue.gif
2007. június 21. 19:45 #43
515
515
 
StátuszBrowsing... :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 05.02.10.
Hozzászólás: 1375
Csatolások: 1470
Azonosító: 3579
Offline offline
Idézet(xt198 @ 2007. June 21. - 11:06)
És tényleg így van, hogy egy nõ elõtt a férfi SOSE fog ugy "megnyilni" mint mondjuk a barátja elõtt, akivel, teszem azt mindent megbeszélnek. nyilván egy lánnyal nem lehet mindent megbeszélni, hiszen LÁNY, és nyilván vagy máshogy értelmezné, vagy rosszul fogná fel, félreértené stb.

Szerintem meg éppen az, hogy csomó olyan dologról lehet beszélni egy lánnyal, amikrõl meg lehet, hogy a haverokkal nem beszélnél, éppen azért, mert LÁNY. laugh.gif
2007. június 21. 20:02 #44
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12489
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
még a szavazás indításakor igennel szavaztam, csak hsz-t nem irtam ...
most, hogy ismét elõ került a topik, megteszem, bár a véleményem nem változott, nekem is van több lánybarátom, akire sosem gondoltam máshogy persze van olyan is akitõl többet szerettem volna, de nem alakult ki ... most ez 2 dolgot jelenthet ... 1. valóban létezik ez a barátság ... 2. vagy a csajok titokban nagyon oda vannak értem biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor
2007. június 22. 00:30 #45
Freeze
Freeze
**********
    Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.06.
Hozzászólás: 6470
Csatolások: 2512
Azonosító: 1
Offline offline
Idézet(515 @ 2007. June 21. - 19:45)
Szerintem meg éppen az, hogy csomó olyan dologról lehet beszélni egy lánnyal, amikrõl meg lehet, hogy a haverokkal nem beszélnél, éppen azért, mert LÁNY. laugh.gif

Ez így van... wink.gif
2007. június 22. 00:34 #46
Freeze
Freeze
**********
    Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.06.
Hozzászólás: 6470
Csatolások: 2512
Azonosító: 1
Offline offline
Idézet(NetBoszi @ 2007. June 21. - 15:06)
Egyébként meg szerintem létezik fiú és lány között barátság, de elõször biztos hogy az egyik többet akar a másiktól, aztán ahog telik az idõ, ez vagy átfordul szerelemmé, vagy átfordul teljes barátsággá. Semmi nem kizárt!

Átfordul, hogyha közben az illetõ talál más párt magának... ha épp nincs senkije akkor tuti hogy másképp kezd az ellenkezõ nemû barátra nézni.
Persze ha nem tetszenek egymásnak akkor az más... de ha meg külsõleg is unszimpik egymásnak akkor lelkileg se fognak egymásra találni sztem, mert akkor ugysem mennek sehova együtt meg ilyesmi.
2007. június 22. 00:55 #47
tironman
tironman
HQParadise.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.10.06.
Hozzászólás: 1908
Csatolások: 774
Azonosító: 5
Offline offline
Igazából nem tudom eldönteni mert cáfolni és megerõsíteni is tudnám. biggrin.gif Esetfüggõ a dolog. smileeee.gif

2007. július 07. 10:42 #48
- törölt felhasználó -    
Nekem eddig még nem jött össze...
Ha én vkit csak barátnak tartok, akkor õ tutira többet akar...
Vagy fordítva, szóval....
2007. július 09. 08:01 #49
scoobydoo
scoobydoo
 
StátuszHupszika
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 05.07.27.
Hozzászólás: 538
Csatolások: 355
Azonosító: 7912
Offline offline
"Talán, kivételes esetekben."
2007. július 09. 08:34 #50
Manticoregreat
Manticoregreat
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.06.09.
Hozzászólás: 9
Csatolások: 6
Azonosító: 31892
Offline offline
Lehet,ha:
-mindketten bûnrondák(egymás számára is)
-mindketten párkapcsolatban vannak(és szerelmesek a párjukba)
-mindketten az azonosnemûekhez vonzodnak
biggrin.gif
2007. július 09. 17:43 #51
Transformers
Transformers
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.07.04.
Hozzászólás: 374
Csatolások: 853
Azonosító: 33779
Offline offline
Csak a pubertás elõt.
2007. július 24. 19:13 #52
Sophielight
Sophielight
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.07.14.
Hozzászólás: 28
Csatolások: 2
Azonosító: 17383
Offline offline
Van barátság fiú és lány között!Aki ezt nem hiszi,az hatalmast téved!Lehet,hogy v an akinek eddig nem jött össze,nekem viszont az egyik legjobb barátom-immáron 16 éve!!!-fiú.És soha nem akart többet tõlem,meg én se tõle.Mondjuk ebben nyilván közre játszik az,hogy születésünk óta ismerjük egymást,együtt nõttünk fel,tehát teljesen testvéri a viszonyunk emiatt.De egyébként is létrejöhet ilyen barátság sztem.Nem kell,hogy az egyik b.uzi/leszbikus,bûnronda,stb. legyen./Amúgymeg 2 számunkra bûnronda ember miért ne találhatná meg egymásban a szépet? wink.gif /
2008. május 19. 12:26 #53
Fuller
Fuller
Gyllenhaalic
 
StátuszI am not here, I'm not listening, I'm in my head and I'm spinning
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.10.07.
Hozzászólás: 7244
Csatolások: 3308
Azonosító: 40785
Offline offline
Nem, valamelyik fél mindig többet akar.
2008. május 19. 15:16 #54
Blamethevain
Blamethevain
 
Státusz"Azt hiszem, túl nagy árat kell fizetnünk néhány felejthetetlen pillanatért."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.12.23.
Hozzászólás: 2022
Csatolások: 5002
Azonosító: 21944
Offline offline
Nekem eddig ment, van egy hímnemû barátom (nem haver mert az kicsit más kategória, legalábbis szerintem) akivel már lassan 5 éve ismerjük egymást és soha még csak fel sem merült hogy barátságnál több is lehetne.
Persze volt néhány olyan emberke is akik leokézták azt a kijelentésemet, hogy igen én CSAK barátokozom velük maximum és semmi több, aztán pár hét múlva kibukott belõlük, hogy mégsem erre hajtanak. Aztán még õk voltak vérig sértve, hogy megint nemet mondtam... biggrin.gif Dehát ezek nem voltam még haverságok sem, nemhogy barátságok... Bár ezt sem értem ha már az elején tudja, hogy nem barátságot akar hanem többet akkor ne azt mondja b...a meg hogy jó neki a barátkozás is mert általában nem poénból szoktam nemmel válaszolni ha mást akar. biggrin.gif
2008. május 19. 15:54 #55
Mia
Mia
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 06.04.23.
Hozzászólás: 2575
Csatolások: 2322
Azonosító: 15188
Offline offline
Szerintem egyértelmû, hogy létezhet barátság fiú és lány között. Nekem is van pár jobb fiú barátom. Persze, volt aki az ismeretség elején bepróbálkozott, de mikor megmondtam, hogy nem szeretnék többet barátságnál, megértette és elfogadta, azóta is nagyon jól megvagyunk. Nem tette tönkre a kapcsolatunkat ez a dolog, még kisebb mosolyszünet sem volt emiatt. Ugyan volt már, hogy a legjobb fiúbarátommal mindketten többet akartunk, össze is jöttünk, egy ideig jártunk, de ma már megint legjobb barátok vagyunk. Õ sem akar többet, én sem, a vonzalom teljesen eltûnt, feltétel nélkül bízom benne, õ pedig bennem. Arról nem is beszélve, hogy sok dologról jobb egy fiúval beszélgetni... Nagyon szeretem hallgatni a véleményét a csajokról, és mindenféle más témáról is. smileeee.gif
2008. május 19. 16:00 #56
- törölt felhasználó -    
Most, hogy végigolvastam a topikot, reagálnék pár dologra.
A haver szerintem nem ugyanaz, mint a barát. Haver lehet egy osztálytárs, barátnõm pasija, pasim haverja... stb. Mert velük mondjuk gyakran találkozol amikor többen elmentek valahova és beszélgettek mindenfélérõl, de azért nem mondod el neki a legféltettebb titkaidat.
Abban sem hiszek, hogy szakítás után kialakulhat barátság. Az már egyszer szerelem volt, szóval nem igazi barátság.

A másik, hogy a szerelmem lehet-e a barátom is... Szerintem ha a barátság az, hogy mindent megbeszéltek, megértitek egymást stb. akkor ez alap, mert nyilván a szerelmemmel is beszélgetek. Nem tudom, miért, de valahogy én könnyebben elmondok dolgokat a pasimnak, mint a barátnõimnek, és kényesebb dolgokat például a barátnõim több mint 3 év után sem tudnak, a pasim meg néhány hónap után tud.

A harmadik, hogy a szex és a szerelem nem ugyanaz, tehát ha a haverod/barátod baromi jól néz ki, akkor elõfordulhat, hogy megkívánod... de ettõl még nem biztos, hogy belehabarodsz.
2008. július 05. 23:32 #57
Papucs
Papucs
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.07.05.
Hozzászólás: 56
Csatolások: 0
Azonosító: 65489
Offline offline
éles a helyzet! szerintem kivételes helyzetekben lehetséges; ha ki van csukva valamiért az, hogy gondoljanak a járásra, mondjuk valaki kapcsolatban van és ezt mindketten figyelemben tartják, vagy rokonok, korkülönbség, satöbbi....
2008. július 07. 10:38 #58
- törölt felhasználó -    
Hát van! Egyszer volt egy igaz barátom... na mondjuk abban igazatok van hogy egyik másik többet akar, mert néha annyira összemelegedik két ember, hogy úgyis lesz valami... vagy nem, és akkor a kapcsolat rovására megy..
De kivételes esetekben van.
2008. augusztus 17. 15:26 #59
Klau0604
Klau0604
 
Státuszelegem van...nem kell sem a szavazod,sem pedig,hogy barátnak jelölj,értem?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.07.14.
Hozzászólás: 992
Csatolások: 106
Azonosító: 66181
Offline offline
Barátság persze, igaz a-a acute.gif Vannak fiú barátaim is persze, meg lányok is, és én ugyanúgy el tudok beszélgetni a fiúkkal is, mint a lányokkal. De ha valami pasi-ügyem akkor mindig a fiúkhoz fordulok segítségért (pl. unokabátyám), mert hát ha valaki õk tudják mi zajlik fiútársaik fejében biggrin.gif. Szerintem azért nem lehet igaz egy fiú-lány barátság, mert valamelyik fél mindig többet akar, vagy ha nem is akkor elfantáziál róla milyen lenne ha... és az akkor már nem igaz barátság. Hát röviden ennyi.
2008. augusztus 17. 15:30 #60
RoseAnn
RoseAnn
ϟ Death Eater ϟ
 
StátuszA Mardekárban több a rosszindulat, mint egy orosz bárban, amikor elfogy a vodka.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.06.28.
Hozzászólás: 5218
Csatolások: 18523
Azonosító: 16930
Offline offline
Szerintem lehet, de ritka eset, mert általában ha elente nem is akar semmit se egyik fél se, idõ közben kialakulhat. Ha a másiknál is kialakul akkor ez egy remek kapcsolat kezdete, ha nem akkor meg a barátságuk meggyengülése.... Legalábbis én ezt tapasztaltam...
15 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!