Starity

Balett

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. augusztus 15. 18:59 #21
- törölt felhasználó -    
Ó, a balett. heart.gif Mindig is szerettem ezt a fajta táncot, de régebben ezt bizonyos okok miatt nem mertem kimutatni. Annyira nagyon gyönyörű, a zenék és azok a káprázatos koreográfiák, ha nem lennék ennyire pesszimista, lámpalázas és lusta olyan szívesen kipróbálnám magam ezen a művészeti ágon (is)!
2016. augusztus 18. 14:15 #22
kaliforhnia
kaliforhnia
=
 
Státuszpeople go but how they left always stays.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.04.09.
Hozzászólás: 1624
Csatolások: 65
Azonosító: 255526
Offline offline
Óvodás koromban kezdtem el balettozni, mikor ugyanis Anyukámmal megnéztem a Hattyúk Tavát, és tátott szájjal ámultam a gyönyörű balerinákon, és akkor elhatároztam, hogy én is ez szeretnék lenni. Majd utána nagyon keményen edzettem már 4 éves koromtól, emlékszem hogy sokszor sírtam is, mert eléggé igénybe kell venni a bokát, de mégsem ezért hagytam abba évek múlva, hanem mert elment a kedvem. Igen, gyakori gyermekhiba biggrin.gif Majd a balerina-álmom szépen kezdett elfelejtődni, viszont 12 évesen visszatértem hozzá. Olyan kecses, elegáns és nőies, amivel kiskorom óta tisztában vagyok és most, gimnazista fejjel újból belekezdtem és hihetetlenül jó érzés, hogy újra teljes az életem wub.gif
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!