Starity

Kiss

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. február 02. 09:08 #1
kingus smile
kingus smile
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.18.
Hozzászólás: 73
Csatolások: 13
Azonosító: 180705
Offline offline
En imadom oket...egyszeruen nm tudnam elkebzelni az eletem nelkuluk mert nkm reggel delben es este is a kiss jar a fejemben vagy ha hazizok mindig toulk halgatok zenet mert az megnyugtat..smileeee.gif :* <3 Es par percre el is felejtem h minek csinalok hazit..smileeee.gif)
4 felhasználónak tetszik: menthol, Tündiii, Éberli Tamara, OAni
2014. január 20. 15:04 #2
- törölt felhasználó -    
Légszomjjal harcolva vettem észre, hogy nincs a földkerekség egyik legjobb bandájának topikja. Ezért most nyitok egyet, ide kerülhet minden, ami KISS, archív képek, videók vagy csak szimplán beszélgetni akartok Simmons, Stanley, Criss és Frehley-ről. laugh.gif
2 felhasználónak tetszik: ProudRocker, Éberli Tamara
2014. július 03. 18:32 #3
Éberli Tamara
Éberli Tamara
új tag
 
StátuszMár alig várom az ősszel megjelenő KISS-filmet!!!!!! :D *-*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.07.03.
Hozzászólás: 80
Csatolások: 3
Azonosító: 228724
Offline offline
Én is imádom a KISS-t heart.gif Minden egyes nap őket hallgatom és mindenről ők jutnak eszembe, nekem a világot jelentik heart.gif
2014. július 03. 18:33 #4
Éberli Tamara
Éberli Tamara
új tag
 
StátuszMár alig várom az ősszel megjelenő KISS-filmet!!!!!! :D *-*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.07.03.
Hozzászólás: 80
Csatolások: 3
Azonosító: 228724
Offline offline
Én is szeretnék róluk beszélni, már szinte mindent tudok róluk, nekem a világot jelentik heart.gif biggrin.gif
2014. július 04. 18:26 #5
- törölt felhasználó -    
w00t.gif Egy ember a KISS topikban! w00t.gif
Ki mit szól ahhoz, hogy végre sikerült április 10-én beiktatniuk Simmonsékat a Rock And Roll Hall Of Fame And Museumba? Mondjuk már 15 éve esedékes lett volna, de köztudott, hogy a bizotság tagjai sohasem csípték az együttest. rolleyes.gif
2014. július 04. 18:43 #6
Ella535
Ella535
visszatérő vendég
 
StátuszBvBArmy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.23.
Hozzászólás: 221
Csatolások: 98
Azonosító: 217283
Offline offline
Kedvenc számom tőlük smileeee.gif thumbsup.gif
2 felhasználónak tetszik: Éberli Tamara, OAni
2014. július 13. 00:07 #7
Éberli Tamara
Éberli Tamara
új tag
 
StátuszMár alig várom az ősszel megjelenő KISS-filmet!!!!!! :D *-*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.07.03.
Hozzászólás: 80
Csatolások: 3
Azonosító: 228724
Offline offline
Idézet (Supremacy @ 2014.07.04. 18:26)
w00t.gif Egy ember a KISS topikban! w00t.gif 
Ki mit szól ahhoz, hogy végre sikerült április 10-én beiktatniuk Simmonsékat a Rock And Roll Hall Of Fame And Museumba? Mondjuk már 15 éve esedékes lett volna, de köztudott, hogy a bizotság tagjai sohasem csípték az együttest. rolleyes.gif

Én nagyon büszke vagyok rájuk, mindig büszke leszek, amikor az újságban (Metal and Hard Rock Hammer World) megláttam róluk a cikket hogy beiktatták őket, felpattantam és örömömben ugrálni kezdtem biggrin.gif Én nagyon szeretem őket, nehéz lenne nélkülük élni, ők segítenek nekem mindenben, második családomnak tekintem őket smileeee.gif wub.gif heart.gif
Neked mi a véleményed? smileeee.gif
2014. július 13. 14:00 #8
- törölt felhasználó -    
Idézet (Éberli Tamara @ 2014.07.13. 00:07)
Én nagyon büszke vagyok rájuk, mindig büszke leszek, amikor az újságban (Metal and Hard Rock Hammer World) megláttam róluk a cikket hogy beiktatták őket, felpattantam és örömömben ugrálni kezdtem biggrin.gif Én nagyon szeretem őket, nehéz lenne nélkülük élni, ők segítenek nekem mindenben, második családomnak tekintem őket smileeee.gif  wub.gif  heart.gif 
Neked mi a véleményed? smileeee.gif

Én is abban az újságban olvastam, hogy kifejezzem őszintén a véleményem, cseppet sem örülök. rolleyes.gif Mert szánalmasnak tartom, hogy ennyi ideig húzták, annak ellenére, hogy a rajongók több petíciót is benyújtottak illetve, a közönség szavazást is ők nyerték évről évre...Mert 15 év az kicsit sok, hát még a zenei világban. Egyébként teljesen osztom Paul véleményét, az egész rendszer korrupción alapul és szimpátia szerint döntenek...meg a másik dolog, az, hogy csak az eredeti tagok kerültek be. rolleyes.gif Gratulálok, akkor Eric Carr mégis mi az istent csinált közel 11 évig a dobok mögött? Mert oké, hogy rengeteg tagcsere volt, de ő állandónak mondható volt egészen a haláláig a dobok mögött ült.
Szánalmas ez a Rock And Roll Hall Of Fame...
2014. július 17. 14:35 #9
- törölt felhasználó -    
Juhú, pörög a topik. rolleyes.gif Egyébként csatoltatva lettek az eredeti tagok, mondjuk feltűnő, tekintve, hogy még egy fél oldal sincs a topik, mivel nehéz magammal beszélgetni, tekintve, hogy nem vagyok skizofrén, de segáz. biggrin.gif
2014. szeptember 09. 11:12 #10
menthol
menthol
killer queen
 
StátuszDet är de som går vilse som hittar de nya vägarna
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.16.
Hozzászólás: 5095
Csatolások: 183
Azonosító: 206342
Offline offline
De behalt a topik mellow.gif Pedig pont most akartam csatlakozni a beszélgetésekhez, erre majden két hónapja nem írtak ide rolleyes.gif
2014. szeptember 09. 11:12 #11
menthol
menthol
killer queen
 
StátuszDet är de som går vilse som hittar de nya vägarna
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.16.
Hozzászólás: 5095
Csatolások: 183
Azonosító: 206342
Offline offline
Ja amúgy én is imádom a Kiss-t laugh.gif
2014. szeptember 10. 19:20 #12
- törölt felhasználó -    
Idézet (menthol @ 2014.09.09. 11:12)
De behalt a topik  mellow.gif Pedig pont most akartam csatlakozni a beszélgetésekhez, erre majden két hónapja nem írtak ide rolleyes.gif
Ennek az az oka, hogy egy bizonyos fan, aki orrvérzésig erölteti, hogy ő KISS fan, nem volt képes válaszolni az üzeneteimre (Supremacy voltam én), mert fájt, hogy nem vagyok elfogult és esetenként jobban értek az együtteshez mint ő, és nem tudott hozzászólni a kommentjeimhez...rolleyes.gif
Várunk, vagy várlak ide rendszeresen és szeretettel. ^^ Kezdheted egy olyannal, hogy miért szereted őket, aztán, ha érdekel akkor én is megosztom, hogy miért nagy favorit számomra a KISS. laugh.gif
2014. október 30. 21:59 #13
Éberli Tamara
Éberli Tamara
új tag
 
StátuszMár alig várom az ősszel megjelenő KISS-filmet!!!!!! :D *-*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.07.03.
Hozzászólás: 80
Csatolások: 3
Azonosító: 228724
Offline offline
Én már lassan 3 éve NAGYON NAGYON SZERETEM ŐKET! wub.gif biggrin.gif Ma kaptam is egy táskát, amin ők vannak! biggrin.gif Elsősorban egyediségük fogott meg, meg persze a zenéjük! Nem tudnék nélkülük élni, nekem KISS kell hogy éljek! KISS = ÉLET wub.gif biggrin.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok