Starity

Kihirdették a 20. SAG-gála jelöltjeit

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. december 11. 20:08 #21
mse90
mse90
@bnormal cortexikid
 
Státuszaz emberiségért zokog
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.18.
Hozzászólás: 1878
Csatolások: 1438
Azonosító: 178057
Offline offline
Idézet (Iceman9519 @ 2013.12.11. 19:55)
Daniel Brühl miért a legjobb férfi mellékszereplő kategóriában van jelölve? A Rushban megosztott volt a férfi főszerep. Vagy hát lehet valami okos Lauda karakterét mellékszereplőként ítéli meg...

Ez valóban egy csöppet kategóriacsalás, de ugyanez a helyzet Julia Roberts esetében is mellesleg, ha csak ezt az évet nézzük, hiszen amennyire én tudom, Streeppel egyértelműen fej-fej mellett vezetik a show-t. pardon.gif Különben már évtizedek óta divat lett, hogy amikor egy filmnek két azonos nemű főszereplője van, akkor tipikusan az egyiket mellékszereplői kategóriában indítják, hogy ne egymás ellen versenyezzenek. De amúgy is jellemző, hogy egy-egy határesetes szerepet lefokoznak mellékszereplőre illetve átdobják a főszereplőnek, attól függően, hogy hol lesz nagyobb esélye. Persze attól függetlenül, hogy a stúdió hogyan indítja el őket, az egyes szervezetek és díjátadók mondhatják azt, hogy "ezt nem vesszük be gyerekek, ez egyértelműen egy főszerep, úgyhogy ne vicceljetek már velünk és kuff", csak hogy ez valamiért igen ritkán történik meg. Brühl még nem is a legcsúnyább példája ennek. Nála legalább még rá lehet mondani, hogy Hemsworth karakterén egy pirinyónyit több hangsúly van, és ő így a másodlagos főszereplő. Nem is szólva arról, hogy mivel maga a film nem egy tipikus nagy Oscar-játékos (bár, azért néhány kategóriában, mint a legjobb vágás még akár bejöhet ott is), már az is szép, hogy egyáltalán Brühlnek sikerült becsúsznia ide is. pardon.gif
1 felhasználónak tetszik: Jody
2013. december 11. 20:10 #22
- törölt felhasználó -    
hajrá JENNIIIIII:)))<33333333
2013. december 11. 20:46 #23
Jody
Jody
not quite my tempo
 
StátuszChester
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.23.
Hozzászólás: 2249
Csatolások: 352
Azonosító: 204319
Offline offline
Változatosság, levegő frissítés ráférne a női főszereplőkre. Évről-évre kiszámíthatóbb, pedig lehetne már egy 'izgulós este'. Bár Blanchett díja miatt repesnék. Többnyire pozitív fogadtatásokat kapott a Blue Jasmine, meg is lepett, ahhoz képest keveset hallani róla. Klisék nélküli, hangsúlyos témájú Allen film.
Megörültem Daniel Brühl megjelenésének a színen. A Rush-ban lehengerlő alakítást nyújtott Hemsworth-al egyetemben. Csalódást okozott az, hogy a főszereplő Oscar esélyesek sorában szinte nem is találkoztam vele. Lehet rossz helyen tapogatóztam. Jen jelölés már borítékolható. Elismerésem!!
Furcsának találom Gandolfini felkapottságát. Nyilvánvalóan szerepet játszik ebben, hogy elhunyt.

Természetesen Jessica Lange a favoritom a kategóriájában. Megannyi számos Golden Globe után megérdemli. 3 évad, és 3 elsajátított karakter. Danes nagy rivális.
1 felhasználónak tetszik: mse90
2013. december 11. 20:58 #24
- törölt felhasználó -    
Hajrá Jim Parsons biggrin.gif
2013. december 11. 21:16 #25
clydesdale
clydesdale
Mrs. Alvin™
 
Státusz"Vannak még csodák, csak mondd, hogy merre keressem!"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.14.
Hozzászólás: 1487
Csatolások: 107
Azonosító: 127128
Offline offline
Leginkább a Hajsza a győzelemért és a Trónok harca izgat, azokért nagyon drukkolok! biggrin.gif
2013. december 11. 22:19 #26
Sajt200
Sajt200
 
StátuszRossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni. ˇˇ Dumbledore
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.01.
Hozzászólás: 626
Csatolások: 0
Azonosító: 196987
Offline offline
Jen megérdemelné a díjat biggrin.gif (pedig még nem is láttuk a filmet) de tuti jó lesz biggrin.gif Tom Hanksnak is sok sikert smileeee.gif
2013. december 12. 20:44 #27
Evelin1D
Evelin1D
ღ Forever Young ღ
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.03.
Hozzászólás: 1428
Csatolások: 7
Azonosító: 211179
Offline offline
Hajrá indenki!!! smileeee.gif
2013. december 14. 19:45 #28
madame_lestrange
madame_lestrange
visszatérő vendég
 
StátuszWho wants to be normal when you can be unique?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.12.
Hozzászólás: 184
Csatolások: 0
Azonosító: 213332
Offline offline
nagyon szurkolok Helenának!!! hajrá Helena!!! én bizti neki adnám
2015. szeptember 25. 15:20 #29
- törölt felhasználó -    
Hajrá!! biggrin.gif
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!