Starity

Megérkezett Beyoncé legújabb slágergyanús szerzeménye – klippremier

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. február 07. 18:56 #21
boglarkabogi
boglarkabogi
*Borsószem*
 
StátuszThe best way to pay for a lovely moment is to enjoy it.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.08.
Hozzászólás: 4183
Csatolások: 784
Azonosító: 160245
Offline offline
nekem nem tetszik
2016. február 07. 18:59 #22
AnonimusPll
AnonimusPll
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.01.19.
Hozzászólás: 7
Csatolások: 0
Azonosító: 253308
Offline offline
Van ettöl jobb dala is! Nem tetsziki!
2016. február 07. 19:55 #23
- törölt felhasználó -    
Nem lett rossz...
2016. február 07. 20:12 #24
- törölt felhasználó -    
Ez nekem se tetszik, jobbra számítottam.:/
2016. február 07. 21:32 #25
- törölt felhasználó -    
Nagyon tetszik a dal a klip is szuper lett, imádom Beyoncét és most sem csalódtam benne, remek dal lett és az albumot már nagyon várom.
2016. február 08. 05:57 #26
- törölt felhasználó -    
nem kéne erőltetni ezt a média által elvárt/irányított vonalat. kinek akar eleget tenni/megfelelni? aki nem érti miről énekel kutakodjon a dalszövegei közt. kiakasztó és elgondolkodtató, hogy egy tökéletes hangi adottságokkal rendelkező világhírű énekesnő, mért ilyen szennyekkel próbál nagyobb elismerést bezsebelni bizonyos rétegeknél. esetleg feltételezhető, hogy attól tart nem jó abban, amit csinál? mindenesetre veszélyes, hallgatók millióira van hatással a zenéjével, tudat alatt beleférkőzik az emberek, pontosabban feketék/fekete nők gondolkodásmódjába. propaganda a köbön.

ha pl. egy, az utcán felnőtt, sok megaláztatást, igazságtalanságot megélt/megtapasztalt előadóról lenne szó, stb.. akkor még hiteles is lehetne ez a szerzemény, na de hogy egy olyan valaki, akit gyerekkorától kezdve a szülei/apja menedzselt, az együtteséből elintézték, hogy eltűnjenek a neki nem szimpatikus tagok, - akik reklamáltak a nem túlzással állítható 5:1 főszerepben beyoncé bs miatt - teljesen hiteltelen, álszent.

azt már meg se kérdem, hogy aki nem fekete bőrű, annak, hogy tetszhet az amiről énekel? mi pluszt ad számukra ez a dal? kérdezek minden olyan személyt, aki a korábbiakban azt írta, hogy "tetszik"

(szeressük azt, hogy negrók vagyunk:)
My daddy Alabama, Momma Louisiana
You mix that negro with that Creole make a Texas bamma
I like my baby hair, with baby hair and afros
I like my negro nose with Jackson Five nostrils
Earned all this money but they never take the country out me
I got a hot sauce in my bag, swag

(az albinó aligátorok megkapják és elveszik ami az enyém)
I twirl on them haters
Albino alligators
Get what's mine, take what's mine
I'm a star, I'm a star
Cause I slay, slay
2016. február 08. 08:02 #27
destiny96
destiny96
visszatérő vendég
 
StátuszWe all need a reason to belive.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.27.
Hozzászólás: 196
Csatolások: 0
Azonosító: 153965
Offline offline
mi ez a szöveg??? plusz szerintem egy ilyen számnál Ő sokkal tehetségesebb..
2016. február 08. 14:36 #28
XEvangeline
XEvangeline
új tag
 
Státusz"Some people feel the rain. Others just get wet"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.02.05.
Hozzászólás: 37
Csatolások: 0
Azonosító: 253743
Offline offline
Én... ezt nem értem... szóval, nem vagyok egy óriási Beyonce rajongó... de azt elismerem, hogy ebben a nőben akkora talent van, amit nem erre a... valamire kell elfecsérelni... nem értem, miért kell már mindent modernizálni... ő ennél sokkal többre képes... egy egy rakás szemét...
2016. február 08. 15:01 #29
- törölt felhasználó -    
Ez tényleg nem a legjobb száma, sőt, ez most kifejezetten nem tetszik. unsure.gif
2016. február 08. 15:58 #30
ninnalany
ninnalany
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.07.09.
Hozzászólás: 218
Csatolások: 0
Azonosító: 246183
Offline offline
Imádom, ahogy van! Tutibiztos, hogy elfogult vagyok, de akkor is imádom. Először nekem is furcsa volt, de utána benne maradt a dallam a fejemben, most pedig egész nap ezt hallgatom. Furcsa, Beyoncés és különleges!
2016. február 08. 16:34 #31
Binci
Binci
 
Státusznever losing myself again for anyone
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.07.
Hozzászólás: 753
Csatolások: 0
Azonosító: 234227
Offline offline
Öhh..van olyan rész ami tetszik, de több az olyan ami nem. Nem szeretem az olyan stílusú zenéket ami ilyen...semmilyen..sem egy jó dallam, ritmus, akármi.
2016. február 08. 17:49 #32
- törölt felhasználó -    
Ehhez képest a Gangnam Style kultúrális örökség.
P.S Ocean Soul, nem semmi, a szöveget észre sem vettem.
2016. február 08. 18:48 #33
- törölt felhasználó -    
Háááááááááááááááát nekem nem tetszik ://
2016. február 08. 19:42 #34
Ariella2001
Ariella2001
 
StátuszCsak szavakkal búcsúztunk el, közben százszor meghaltam
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.07.14.
Hozzászólás: 1165
Csatolások: 0
Azonosító: 229442
Offline offline
Nekem igazából tetszik is meg nem is. Nekem ez sokkal inkább Rihanna stílusú. Ennek a dalnak megvan a hangzésvilága, ami elsőre kicsit furának hathat, de semmi képpen sem rossz. Legalábbis számomra nem sülyedt a dal olyan nagy mélységekbe, amilyennek az eddigi kommentelők leírták. Szerintem ez még csak a kezdet, ennél sokkal jobb, és sokkal tartalmasabb is dalokat várhatunk Beyoncétól. smileeee.gif
2016. február 08. 20:40 #35
Vanessa Bloom
Vanessa Bloom
Yoncé
 
StátuszYoncé
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.17.
Hozzászólás: 1318
Csatolások: 3477
Azonosító: 194184
Offline offline
Imádom igazi sláger Beyoncé remek.
Szeretem hogy megtud újulni imádom azt az energiát amit sugároz felénk.
Táncos dallamos nem birok betelni vele.
Csak igy tovább Bee te vagy a legjobb!!!
2016. február 08. 21:12 #36
Zsombor1989
Zsombor1989
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.08.06.
Hozzászólás: 122
Csatolások: 0
Azonosító: 247914
Offline offline
Vitatkoznék azzal, hogy ez a dal Rihanna stílusú, Rihannának általában tempósabb dalai vannak (nem ilyen uncsik, már bocsánat), ez egy tipikus Beyoncé dal. A Beyoncé c. korongon is ilyen stítusú dalok vannak.
2016. február 10. 15:16 #37
- törölt felhasználó -    
Szeretem Beyoncét, de ez a szám nem tetszik :/
2016. február 10. 21:20 #38
rosa82
rosa82
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.09.
Hozzászólás: 2014
Csatolások: 0
Azonosító: 201674
Offline offline
Ocean Soul végre valaki aki nem csak vakon imád egy dalt csak mert a kedvenc énekesnője adja elő hanem odafigyel a szövegre. A legutóbbi fellépése nekem botrányos volt (Super Bowl) nyíltan kritizálni a rendőröket, amikor lelőnek egy sötétbőrű embert nem szép tőle. Elismerem hogy sok a rendőri túlkapás amik gyakran rasszista indíttatásúak de ő csak azt nézi az áldozat fekete volt az meg sem fordul a fejében hogy az illető lehet gyilkos erőszaktevő aki rátámadt a rendőrökre vagy a járókelőkre egyenjogúságról beszél mégis bármi történik a bőrszínt hozzák fel okként,nem kaptam meg ezt vagy azt mert fekete vagyok lelőtték a barátomat mert fekete az már mellékes ha fegyvert fogott valakire a múltbéli szenvedéseket nem fogják eltörőlni azzal ha mindenben engednek a törvények vonatkoznak mindenkire és nem a bőrszínt kéne mentségként felhozni. Nem kellene politikai dolgokat a zeneiparba keverni mert abból nem sül ki semmi jó. Nem vagyok rasszista mielőtt még bárki ezzel vádolna tanácsolom gondoljon bele mit érezhetnek azok a rendőr özvegyek és árvák akik azért vesztették el hozzátartozójukat mert az hezitált a gyilkos pedig felmentik mert a rendőr rasszista és ok nélkül akarta letartóztatni. O.J Simpson pere az egyik legismertebb itt is megvádolták a rendőrséget rasszizmussal és a bizonyítékok meghamisításával, megúszott egy kettős gyilkosságot hiába szólt ellene minden bizonyíték. Ne felejtse el bárki bármikor lehet áldozat és kit fog hívni akkor ha őt éri baj a rasszista rendőrséget.
2016. február 12. 09:40 #39
DirtyDiana1990
DirtyDiana1990
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.27.
Hozzászólás: 146
Csatolások: 0
Azonosító: 221894
Offline offline
rosa82

Teljesen igazad van.
Amúgy nekem nagyon elegem van már abból, hogy mindenhol előveszik ezt a rasszista kártyát. Legközelebb arról is énekelhetne Beyoncé, hogy Európában , hogyan zaklatják és erőszakolják a fehér nőket többek között afrikai "rokonai"...
Ha olyan nagy az igazságérzete, akkor miért is ne?
Nekem már egy ideje inkább ellenszenves ez a nő, mint szimpatikus. Bár valóban nagyon tehetséges, szerintem túlsztárolják.
2016. február 13. 20:30 #40
peaceandlove
peaceandlove
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.29.
Hozzászólás: 1625
Csatolások: 0
Azonosító: 233941
Offline offline
nem lett rossz ez a dala,bár kissé furcsa tőle...érthető amiről ebben énekel és a klip is mutatja smileeee.gif de azé valamilyen szinten megértem,akik ellene beszélnek ennek...
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok