Starity

Hosszú kihagyás után új dallal jelentkezett James Arthur

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. szeptember 10. 11:10 #1
- törölt felhasználó -    
Több, mint két évet kellett várni a brit énekes új, önálló videoklipjére, mely még az idén megjelenő új albumán lesz hallható.
A teljes cikkhez kattints ide!
2016. szeptember 10. 13:43 #2
- törölt felhasználó -    
Ez az ember állandóan csak depressziós számokat tud csinálni? Jajj..
2016. szeptember 10. 14:32 #3
Petros
Petros
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.15.
Hozzászólás: 16
Csatolások: 0
Azonosító: 183566
Offline offline
Tegnap voltam összegyetemin és a legjobb egyértelműen James volt. Élőben énekelt, lehet közhelyesen hangzik, de egyértelműen élvezte, még úgy is, hogy ennél 100-szor nagyobb közönségnek is énekelt már. Minden percét imádtam!
Lehet, hogy depis számai vannak, de ez az életútjából adódik, és a legtöbb művész életének meghatározó pillanatairól ír.. Ez a szám pedig gyönyörű és tegnap is gyönyörűen adta elő. Egyátalán nem a depi jellemezte a koncertet, hanem pörgős volt, előadta az ismertebb számait, mindenki vele énekelt (bár mivel én minden számát ismerem, jó lett volna, ha több ideig marad), valamint más előadóktól is énekelt, többek között egy Justin Bieber-számot is előadott. Figyelt arra, hogy a közönség jól érezze magát, és ez csak emelte az előadás színvonalát. smileeee.gif
2016. szeptember 10. 16:56 #4
bfanni07
bfanni07
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.01.28.
Hozzászólás: 71
Csatolások: 0
Azonosító: 253497
Offline offline
Nagyon jó lett.
2016. szeptember 11. 00:31 #5
- törölt felhasználó -    
S.S.: akkor elég kevés dalát hallhattad. Lehet pont csak a szomorúbb dalait hallottad eddig, pedig rengeteg pörgős dala van, és mind zseniális.
Pedros: ez pedig így igaz... Nagyon át tudja magát adni a daloknak koncert közben és pont ezt imádom benne nagyon. laugh.gif
2016. szeptember 11. 23:37 #6
Fanny Holt
Fanny Holt
 
StátuszDreamin'
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.08.
Hozzászólás: 1028
Csatolások: 0
Azonosító: 208604
Offline offline
Én is voltam a Campen, csak miatta meg Newikért mentem. De maga ez egész fesztivál egy kellemes csalódás volt számomra. James rohadt jól énekel élőben és hihetetlen szíve van ennek az embernek, egy kalappal. wink.gif
2016. szeptember 12. 22:09 #7
rosiefray
rosiefray
új tag
 
StátuszBe kind. Always.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.05.
Hozzászólás: 9
Csatolások: 0
Azonosító: 258658
Offline offline
James megint nagyot alkotott
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok