Starity

Nightwish: Így emlékszik Tarja a Nemo sikerére

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. október 20. 15:21 #1
TarjaNightwish
TarjaNightwish
Bruja de Oz
 
StátuszYo soy la muerte, soy la maldición, soy tu perdición....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.26.
Hozzászólás: 2036
Csatolások: 235
Azonosító: 198762
Offline offline
2004-ben jelent meg a zenekar Nemo című kislemeze, amely a Once nevezetű lemezük beharangozó tétele volt.
A teljes cikkhez kattints ide!
2016. október 20. 15:38 #2
- törölt felhasználó -    
Jó lett! smileeee.gif #rockerlány
2016. október 20. 16:20 #3
Devilcsaj
Devilcsaj
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.05.22.
Hozzászólás: 101
Csatolások: 0
Azonosító: 256554
Offline offline
Ezzel a dallal ismertem meg őket annak idején, amikor a tévében láttam. smileeee.gif Csak sajnos azután nem sokkal rúgták ki Tarját. sad.gif De ennek ellenére nekem ő marad a Nightwish énekesnője, s nem Florita, aki utánozni próbálja.
2016. október 20. 19:01 #4
- törölt felhasználó -    
Nagyon tetszetős az a kabát az biztos smileeee.gif
2016. október 21. 15:38 #5
- törölt felhasználó -    
Emlékszem, anno a Music Mix - vagy mi is volt a csatorna -, ahol először hallottam a zenekarról. Akkor Anette állt a mikrofon mögött. Már akkor tetszettek, de viszonylag röviden időn belül el is tűntek, mert mindössze 2-3 dal akadt, amit nagyon nyomattak hónapokon át. Szóval hiába volt a pillanatnyi hóbort meg imádat feléjük, amint új kedvenc jött, a feledés homályába merültek.
Néhány éve aztán barátnőm által ismerhettem meg őket igazán, az eredeti, Tarjás felállással. Csak akkor jöttem rá, hogy "b*szki, milyen sok számukat hallottam korábban, és nem is emlékeztem rá". A Nemo is ilyen volt. Az egyik, amire biztos emlékszem régebbről, csak az énekesváltás miatt nem esett le, hogy ugyanaz a banda. Mindenesetre jó néha nosztalgiázni őket hallgatva. Fantasztikusra sikerült a dal és a videoklip is, ez kétségtelen!
2016. október 25. 09:45 #6
- törölt felhasználó -    
Devilcsaj, szerintem Floor nem próbálta soha utánozni Tarját, mivel neki is megvan a maga stílusa, énekhangja. smileeee.gif Ők ketten amúgy kimondottan jó barátnők, rengeteg közös fotó van róluk a neten.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok