Starity

Amber Heard még nem adományozta el jótékony célra a Johnny Depptől kapott pénzt

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. november 29. 09:30 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
A színésznő augusztusban kötött megállapodást a férjével, így hétmillió dollár ütötte a markát.
A teljes cikkhez kattints ide!
2016. november 29. 11:09 #2
rosa82
rosa82
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.09.
Hozzászólás: 2017
Csatolások: 0
Azonosító: 201674
Offline offline
Hónapokkal ezelőtt pedig Johnny kifizette az intézménynek aminek Amber adni akarta közvetlenül nekik utalta nem Ambernek legalább is a hírekben ezt írták most akkor mi van?
2016. november 29. 11:33 #3
anzi7
anzi7
Mrs. Tomlinson
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.15.
Hozzászólás: 4240
Csatolások: 9
Azonosító: 191626
Offline offline
Nem vagyok benne biztos,hogy az a pénzösszeg tényleg oda kerül és nem Amber bankkártyájára....
2016. november 29. 11:39 #4
Maiko
Maiko
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.27.
Hozzászólás: 1721
Csatolások: 2
Azonosító: 261082
Offline offline
Sajnos sokan nem mernek beszélni erről. Bármi is az igazság ez ügyben, remélem, ösztönzi majd a bajba jutottakat. Ahogy azt is, hogy a pénz tényleg arra fog menni, amire mondta.
2016. november 29. 12:16 #5
Andiie
Andiie
új tag
 
StátuszAz élet egy harc. Vagy felfegyverkezel, vagy azonnal megadod magad...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.04.04.
Hozzászólás: 76
Csatolások: 0
Azonosító: 242249
Offline offline
Szerintem a pénz valóban jó kezekbe fog kerülni, mert, ha Amber nem arra használná fel a pénzt, amire mondta, akkor valóban sokan vagyis még többen megutálnák. Kényes téma a családon belüli erőszak, szerintem többnyire, azért, mert ha valaki felvállalja, akkor az áldozatot "hibásnak" tüntetik fel, hazugnak vagy mártírnak. Természetesen amikor a bajbajutott személy elhallgatja az őt érő atrocitásokat és a helyzet még jobban elfajul, amit már mások is észrevesznek, akkor az áldozat csupán egy naiv embernek van beállítva, aki szintén a hibás szerepében tetszeleg, mert buta volt, amiért nem szólt senkinek sem.

Mellékesen hozzátenném, hogy baromság dobálózni azzal, hogy Johnny-nak csak azért hitt mindenki, mert többen szeretik, mint Ambert (persze ebben is van ráció, mert ha Téboly Swift-et bántalmazná xy és biztosan nem lenne igaz a történet, akkor is majdnem mindenki neki hinne; ez csak egy példa volt). Ebből az egész kis regényből azt szerettem volna kihozni, hogy nem Ambernek nem hitt senki, hanem az áldozatnak és ez mindig így van, az már más kérdés, hogy van, aki visszaél ilyen szörnyű dolgokkal és kitalál ehhez hasonló undorító hazugságokat, hogy őt bántják, de ez nem ok arra, hogy ne higgyünk a sérelmeket elszenvedő embereknek, de értelemszerűen az ítélkezés és a hitetlenkedés jóval könnyebb, mint a segítségnyújtás.
2016. november 29. 13:01 #6
szavy
szavy
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 05.05.09.
Hozzászólás: 36116
Csatolások: 1853041
Azonosító: 6038
Offline offline
Idézet (rosa82 @ 2016.11.29. 11:09)
Hónapokkal ezelőtt pedig Johnny kifizette az intézménynek aminek Amber adni akarta közvetlenül nekik utalta nem Ambernek legalább is a hírekben ezt írták most akkor mi van?

Ilyet en is olvastam. Hogy igy akart kib_szni a csajjal, ezert kozvetlenul a szervezetnek utalta, mert biztos gondolta, hogy valoszinuleg a noszemely ugyis negtartani. biggrin.gif
2016. november 29. 13:53 #7
AnnaZriinyi
AnnaZriinyi
underworld shooter♦
 
StátuszAbsque pugna non est victoria.«
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.19.
Hozzászólás: 1951
Csatolások: 16
Azonosító: 239228
Offline offline
Valahogy gondoltam, hogy nem oda fog kerülni az a sok pénz. Amber ehhez túl kapzsi..
2016. november 29. 14:59 #8
- törölt felhasználó -    
Amit ő ígér és tesz az mérföldekre van egymástól. Ha pedig tényleg odautalta J. D, akkor gratulálok szép húzás volt tőle. rohog.gif
2016. november 29. 16:07 #9
Lejlus
Lejlus
 
StátuszAkard jobban,mint amennyire félsz tőle.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.30.
Hozzászólás: 2565
Csatolások: 0
Azonosító: 217999
Offline offline
Sose akartam elhinni,hogy tényleg jótékony célra fordítaná a pénzt...
2016. november 29. 17:50 #10
- törölt felhasználó -    
Idézet
Ez áll egyébként annak hátterében is, hogy Heard nem adományozhatta el a válása során asszonytartás néven befolyó hétmillió dollárnyi összeget, melyet saját bevallása szerint jótékonykodásra kíván fordítani.

Ebbe a mondatba kissé belezavarodtam.
Szerintem nem is fogja, már nem azért. Én nem hiszek neki őszintén, mert ez annyira égből pattant sztori: érdekes azelőtt meg annyira nagy "szerelem" volt, és semmi gond, de így hirtelen most kiderül, hogy a poklok poklát járta meg? Hagyjuk már...
rosa82: erről nem hallottam, de a J.D ezt tette, akkor tette a legjobban. wink.gif
2016. november 29. 19:25 #11
- törölt felhasználó -    
Na kíváncsi leszek, hogy a továbbiakban mi lesz hallható erről.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok