Starity

T. Mills - Adatlap Pályázat!

Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2017. február 05. 13:12 #1
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12096
Csatolások: 196383
Azonosító: 107508
Offline offline
A pályázatra szombat délig várjuk az értelmes, saját szavaiddal megfogalmazott, nem webfordítós és nem másolt életrajzokat. Az Adatlapos topik 3.-ban tájékozódhatsz az új szabályzatról, mielőtt pályázol, mindenképpen olvasd át! Szavazatokat még mindig csak az erre kijelölt tagoktól, illetve maguktól a pályázóktól fogadjuk el! Az elnyert lapot 3 hónapig nem cserélheted!
1 felhasználónak tetszik: Emeloverr.
2017. február 06. 01:29 #2
szendreigabriella
szendreigabriella
♥This Is Us♥
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.08.
Hozzászólás: 702
Csatolások: 374
Azonosító: 135791
Offline offline
TRAVIS MILLS

ÉLETRAJZ

Travis Tatum Mills 1989.április 12.-én született a kaliforniai Riverside-ban. Apja révén félig kanadai, de argentín vér is csörgedezik ereiben. 5 évesen nagybátyja adta neki az első gitárját, melyen napi rendszereséggel játszott, majd 15 éves korában megalapította saját punk rock zenekarát a középiskolai barátaival.

Karrier

Kezdetek, első album - Ready, Fire, Aim! - 2006-2010

Mills a zenei karrierjét 17 évesen a szobájában kezdte, néhány zenei szoftver segítségével, punk rock stílust elhagyta majd rapp dalokat kezdett írni. Ezeket a dalokat 18 évesen a Myspace oldalán mutatta be. Első albumát 21 évesen sikerült kiadnia az Uprising Records segítségével, mely kiadónak köszönhető Fall Out Boy, "Fall Out Boy's Evening Out with Your Girlfriend" mini albuma is. A 13 számból álló album 2010. szeptember 28.-án jelent meg, mely a Ready, Fire, Aim! címet kapta. A lemezről olyan klipes kislemezek jelentek meg, mint a "Stupid Boy" és a "She Got A..." 2010-ben készült egy közös remix dala Jeffree Star-al, mely a "Size of Your Boat" címet viseli.

Első EP - Leaving Home - 2011-2012

2011-ben bejelentette, hogy aláírt egy szerződést a Columbia Records-al. Ezt követően elkezdte írni a dalokat, majd 7 hónap alatt lezajlottak a felvételek is. Bejelentette, hogy mintegy 140 dalt megírt, mely később leszűkült 10 számra. 2011. július 22.-én elkészűlt a Leaving Home Ep lemez. 2011. december 6.-án bejelentette, hogy december 13.-án jelenik majd meg, mely 6 dalt fog tartalmazni. Az Ep lemez első kislemeze a "Vans On" volt, mely 2011. december 12.-én jelent meg. Majd december 15.-én fellépett egy promóciós kislemez dallal, mely a "The Boom" című dala volt. A lemez kiadását eltolták egy hónappal, így a Leaving Home Ep, hivatalosan 2012. január 13.-án jelent meg. 2012.-ben megjelent egy közös dala Juicy J-vel, mely a "Beat It Up" címet kapta. Ugyanebben az évben közremüködött Ty$, Dom Kennedy, "Another One" című közös dalában és a "Sally Walker" című Audio Push szerzeményben.

Thrillionaire - All I Wanna Do - 2012-2014

2012. márciusában jelőlték legjobb új előadó kategóriában az MtvU's Woodie Awards-on.
2012.július 23.-án megjelent második mixtape albuma a "Thrillionaire". A lemez 10 dalból áll, melyről olyan klippes dalok láttak napvilágot, mint a "Lightweight", "Diemonds" és az "Other Bitch Callin' ". Ezek után bejelentette, hogy tervezi folytatni ezt az albumot, mely a Thrillionaire 2. címet kapja majd. Mills bejelentette, hogy készűl második studióalbuma, mely 2013-ra lesz kész és olyan előadokkal dolgozik együtt, mint Juicy J, Mike Posner és Travis Barker. 2013. február 15.-én bejelentette, hogy hamarosan érkezik az album első kislemeze, mely március 5.-én meg is jelent "Loud" címmel, másnap pedig a hozzá tartózó kisfilm is. 2013 áprilisában Mills turnézott az Egyesült Államokban a szintén rapper, Sammy Adams-el. 2013. június 27.-én pedig közremükődött Mike Posner egyik dalában ( We Own It -Remix) , Sammy Adams-el és Niykee Heaton-nal, melyhez kisebb klip is készült. 2013-ban fellépett az Egyesült Államokban különböző fesztiválokon. 2013-ban forgatták le, új dala, az "All I Wanna Do" kisfilmjét, mely 2014-ben debütált. A dal kissé poppos lett az eddigiekhez képest és a rapper sokat fejlődött hangilag. A dalon a híres producerrel, Dr Luke-al dolgozott együtt. 2014. tavaszán volt egy pár hónapos túrnéja az All I Wanna Do Tour névvel. Majd 2014. február 18.-án bejelentette új Ep-jét, melynek szintén az "All I Wanna Do" címet adta. Az Ep 2014.február 25.-én jelent meg a Columbia Records által. A 4 számból álló lemez pozitív véleményeket kapott és a Billboard Top Rap album listáján a 16. helyet érte el. Az albumról megjelent egy promóciós kislemez is a "Riverside Girl" címmel.

While You Wait - 2015-napjainkig

2015. júliusában bejelentette, hogy megváltoztatja színpadi nevét T. Mills-ről, Travis Millsre, ezzel is utalva, hogy a rapper felnőtt egy kicsit, mivel az ikonikusnak számító fültágítóit is kiszedette és összevarratta még 2013-ban. Valamint azzal magyarázta még a név változtatást, hogy számára ez egy új korszak kezdete és sok minden megváltozott az életében. 2015. július 24.-én megjelent egy nyári hangulatú dala a "Young & Stupid", melyben T.I.közremüködött. Egyik interjújában elárulta, hogy nagyon ideges volt a T.I.-jal való együtt dolgozás miatt, mert nem tudta mire számítson. Viccesnek és profinak titulálta a rappert. 2016. január 22.-én debütált új dala a "Don't Need Much". 2016. márciusában szerepelt a Netflix egyik sorozatában a Flaked-ben. 2016. április 8.-án kiadta új albumát "While You Wait" címmel, melyen 6 dal hallható. 2016-ban nevezték a GQ Magazin legjobban öltözöttei közé. 2016. december 16.-án megjelent a One4Me című dala. 2016. utolsó napján ismét megjelenített egy új dalt, melynek címe az In Touch lett.

Magánélete:

Tetoválásai:

Millsnek rengeteg tetoválása van szerte a testén. Többek között a mellkasán, füle mögött, karján, lábán, ujjain, tenyerén, nyakán.
- Első tetoválását 16.évesen varratta, a Stay Young szavakat a combjára. Szülei nem tudtak róla csak később látták meg, de nem voltak mérgesek a fiúkra.
- Jobb csuklóján van egy barátság tetoválása a legjobb barátjával, Davissal.
- Egyik legérdekesebb tetoválása a jobb tenyerén található, mely eredetileg egy fél szív volt, melyet 19.évesen varratott, mert majdnem elvett egy lányt Las Vegas-ban. Utána varratta át az Apple logójának megfelelően egy almára.
- Jobb karján egy juharfa levél található, mely Kanadára emlékezteti, mivel édesapja és annak családja onnét származik. Mellette California állam körvonalai látthatóak, mivel California államban született.
- Jobb kézfején rajta vannak nevének kezdőbetűi:TTM, mint Travis Tatum Mills.
- Ujjain van még az egyik kedvenc tetoválása, mely a Patience szó, ami türelmet jelent.
- Bal kezén és csuklóján egy gramofon található, mely a zenét jelképezi számára.
- Ball hüvelykujján Changes (Változások) szó található, mely az egyik kedvenc Tupac dala és akkor varratta mikor elköltözött otthonról.
- Jobb bokáján az anya szó, bal bokáján pedig az apa szó olvasható szülei tiszteletére.
- Bal karján látható egy kazettás magnó egy robottal a tetején. Ez a két kedvenc festménye a kedvenc művészétől, Jeff Soto-tól, szülőhazájából, Riverside-ból. Ez jelképezi számára a zenét, a művészetet és a filmeket.
- A bal bicepszén található egy nagyobb tetoválás, mely egy filmvetítő robotot ábrázol.
- Bal karján a How am I not myself? szavak olvashatóak graffiti stílusban, mely a kedvenc filmje az American Psycho című filmből vannak.
- Ujjain található még a Young Faves felirat, melyet a rajongói és barátai miatt csináltatott.
- Az ujjain található egy dollárjel és egy hangjegy is.
- Bal lábán található kedvenc állata az elefánt, melyet 2013-ban varratott dédnagymamája emlékére. Körülötte az "Emlékezz rám mindig" felirat olvasható. Mellette egy zsiráf van mely számára a hatalom jelképe.
- Jobb csuklóján van egy szív tetoválás, melyben római számmal a 13 olvasható, mely a barátnőjével közös "péntek 13" tetoválásuk.
- Két háromszög tetoválása van a fülén, mely az egyensúlyt szimbólizálja számára.
- A görög mitológia miatt a nyakán, Medusa található.
- Pók tetoválása van a füle mögött, ami azért érdekes mivel utálja a pókokat.

"Emlékszem, hol volt, emlékszem, hány éves lehettem, emlékszem, hogy ki voltam, emlékszem, hogy éreztem milyen időszak volt amin én épp keresztül mentem. " - mondta a rapper a tetoválásairól.

- További tetoválás tervei közé a háta tartozik, melyet majd idősen szeretne ki tetováltatni, hogy az egész élettörténete a hátán legyen.
- Jobb karját tartogatja egy jó európai tetoválóművésznek. Arra az alkalomra vár mikor egyik európai utazása során csak bemegy egy szalonba, egy jó tetoválóhoz és csak annyit monddneki: "üsd ki az egészet azonnal".

Sokáig nagy fültágítóiról volt híres, melyet 2013-ban összevarratott.

Drogok:

2013-ban súlyos marihuána függő volt.

Kapcsolata:
2011-ben együtt volt egy Reagan Quinn nevű lánnyal.
2014 óta barátnője, a modell, Michele Maturo.

Érdekességek:

Imádja Wiz Khalifa, Twenty One Pilots és Flo Rida zenéit.
Iskolás korában a kedvenc együttese a Blink-182 volt.

Diszkográfia

2009. július 14. Finders Keepers Ep
2010. szeptember 28. Ready, Fire, Aim!
2011. Leaving Home mixtape
2012. január 13. Leaving Home Ep
2012. Thrillionaire mixtape
2014. február 25. All I Wanna Do
2016. április 8. While You Wait

Kislemezek

2010 - Stupid Boy
She Got A...
2011 - Vans On
Promóciós kislemez: The Boom
2012 - Lightweight
Diemonds
Other Bitch Callin'
2013 - Loud
2014 - All I Wanna Do
Promóciós kislemez: Riverside Girl
2015 - Young & Stupid
2016 - Don't Need Much
One4Me
In Touch

Közreműködések:

2010 - Jeffree Star: Size of Your Boat (Remix)
2012 - Ty$ & Dom Kennedy: Another One
2012 - Audio Push: Sally Walker
2013 - Mike Posner, Asher Roth, King Chip: Started from the Bottom (Remix)
2013 - Mike Posner, Sammy Adams, Niykee Heaton: We Own It (Remix)

Filmográfia:

2016 - Flaked





2017. február 11. 12:08 #3
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12096
Csatolások: 196383
Azonosító: 107508
Offline offline
A pályázatot lezárom! A lapot az egyetlen nevező, szendreigabriella nyerte! Gratulálok! beer.gif
2 felhasználónak tetszik: szendreigabriella, Emeloverr.
2017. február 11. 14:27 #4
szendreigabriella
szendreigabriella
♥This Is Us♥
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.08.
Hozzászólás: 702
Csatolások: 374
Azonosító: 135791
Offline offline
Idézet (funny18 @ 2017.02.11. 12:08)
A pályázatot lezárom! A lapot az egyetlen nevező, szendreigabriella nyerte! Gratulálok!  beer.gif


Nagyon köszönöm biggrin.gif
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!