Starity

Scarlett Johansson szerint a monogámia nem természetes dolog

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. február 15. 09:29 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
A 32 éves színésznő néhány héttel ezelőtt adta be a válókeresetet férje, Romain Dauriac ellen.
A teljes cikkhez kattints ide!
2017. február 15. 10:04 #2
Solanne
Solanne
visszatérő vendég
 
Státuszhttps://www.youtube.com/watch?v=pvP_OwVSFpk
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.02.18.
Hozzászólás: 240
Csatolások: 0
Azonosító: 240487
Offline offline
A helyzet az hogy a házasság nem mindenkinek való... Talán ő is azok közé tartozik akiknek nem... Eként szerinte.. ezek szerint az ember egy ösztönlény? Nem áll minden és mindenki felett? Állítólag tudunk uralkodni az ösztöneinken... Ha pedig úgy szeretjük a másikat akkor nem "kell" más rajta kívül... De mint említettem a házasság nem mindenkinek való... Ez az én véleményem.. És tény hogy változást hoz, mivel a kapcsolat egy újabb szintje..
2017. február 15. 11:13 #3
Cinzina
Cinzina
*Crystal Light*
 
Státusz"What the hell is the matter with you?!"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.15.
Hozzászólás: 1441
Csatolások: 4663
Azonosító: 37030
Offline offline
Az ember ösztönlény, ez tény és való. Amit Scarlett mond, az kábé az, hogy az ösztönlényed irányít, és ez vagy belekényszerít a házasságba, ami viszont ketrec ilyen szempontból, amiből jó sokan ki akarnak törni mikor rájönnek, miről is szól... Vagy szingliként nyomod az életet, aztán azzal jössz össze, akivel akarsz. Alapvetően ezzel nem lenne gond, ha az ember nem hinné azt, hogy ez az ösztönszinten működő szeretet az a nagybetűs Szeretet, amit annyira keres mindenki. Ahhoz, hogy a nagybetűs Szeretetig eljussunk, az ösztönlényünkön felül kell emelkednünk. Hogyan? Kitartó munkával, és szerintem ebbe konrkétan a monogámia is beletartozik. Hogyan oldhatnád meg a problémáidat, ha közben folyton keresel mást, ha valami nem tetszik, ha az illető "nem való hozzád"? Van, amikor pont azt kell megtanulnunk, hogy ne mondjuk boldog-boldogtalannak igent, és van, amikor ideje lesz egy emberrel vállalni a buktatókat, akár házasságban, akár párkapcsolatban. Na, és ez az, ami nem megy. Úgyhogy egyelőre marad az ösztönlény működés, és a szeretetlenség.


Idézet (Solanne @ 2017.02.15. 10:04)
A helyzet az hogy a házasság nem mindenkinek való... Talán ő is azok közé tartozik akiknek nem... Eként szerinte.. ezek szerint az ember egy ösztönlény? Nem áll minden és mindenki felett? Állítólag tudunk uralkodni az ösztöneinken... Ha pedig úgy szeretjük a másikat akkor nem "kell" más rajta kívül... De mint említettem a házasság nem mindenkinek való... Ez az én véleményem.. És tény hogy változást hoz, mivel a kapcsolat egy újabb szintje..

1 felhasználónak tetszik: Maiko
2017. február 15. 13:10 #4
Sinister_sister
Sinister_sister
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.13.
Hozzászólás: 193
Csatolások: 0
Azonosító: 260871
Offline offline
Már értem, miért ment tönkre ilyen hamar ez a házassága is. Sajnálom. De ez embertípus függő is. Én 4. éve leszek házas, semmi nem változott a házasság után, mert előtte is csak magunkat adtuk. Mivel összeillő páros vagyunk, nem sok munkával jár a dolog, persze kell bele adni.
2017. február 15. 14:20 #5
- törölt felhasználó -    
Hülye duma, hogy a házasság más, mint egy évek óta tartó párkapcsolat, mondhat nekem akármi akármit, nincsen semmi különbség közöttük azt leszámítva, hogy az előbbit mindig szentimentálisan emlegetik, óriási feneket kerítve neki.
Egy házasság nélküli kapcsolatban és egy házasságban is a másik szeretete, tisztelete és támogatása az alap illetve az, hogy csak az az egy ember létezik számodra partner szempontból, hűséges vagy hozzá. Ez az alaptétel semmivel sem lesz komolyabb vagy elviselhetetlenebb attól, mert ott van egy nyavalyás papír, ami fabatkát sem ér. Csak külsőség. Érzelmi szempontból pontosan ugyanaz a kettő, az emberek gerjesztik saját maguk a kettő közötti "különbséget". Kialakult az a nézet, hogy a házasság többet ér, mint egy "szimpla" kapcsolat, ezért rágörcsölnek, hogy ez most egy "sokkal komolyabb, nagyobb horderejű dolog, elvégre van róla egy nyamvadt nyomtatványunk" és saját maguk rontják el ezt az egészet ezzel a görcsös erőltetettséggel.
A monogámia lényege is ugyanaz, mint ennek a kettőnek, valaki úgy is lehorgonyozhat egy ember mellett örök életére, hogy nem csikar ki mellé egy fecnit, ami azt igazolja.

Ha meg Scarlet szerint lehetetlen, hogy valakik hosszú éveket lehúzzanak egymás mellett mert ugyanolyan "ösztönállatok" vagyunk, mint a nyulak, akkor ő is eléggé könnyűvérű... rohog.gif
2017. február 15. 16:35 #6
Dicci
Dicci
visszatérő vendég
 
Státusz"Lehet, hogy a tetted tulajdonképpen késleltette a folyamatot"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.12.
Hozzászólás: 360
Csatolások: 0
Azonosító: 169110
Offline offline
Mindenki magából indul ki, ahogy ő is. Nekem nincs bajom a nyitott kapcsolattal,ha mindkét fél egyetért ebben, de hogy ezt házasság keretei közt tegyék az már necces. Ha nála az ösztön dominál és nem a felettes én egy házasságban vagy tartós kapcsolatban, akkor az eleve értelmetlen. Nem kötelező házasodni, ma már (főleg LA) nem jár érte akkora piszkálódás mint régen. Szerintem egyszerűen nem illettek egymáshoz ennyi a történet és most kerített neki egy háttérhókuszpókuszt amit be is vesz magának, mert így könnyebb számára túllépni.
2017. február 15. 18:17 #7
timi5
timi5
 
StátuszHamilton harmadszorra is világbajnok!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.13.
Hozzászólás: 2703
Csatolások: 81
Azonosító: 211719
Offline offline
milyen jól áll rajta ez a rózsaszín ruha!!
és nekem szerencsém van, mert az első barátommal vagyok lassan egy éve, és családom is oda van érte smileeee.gif
2017. február 15. 18:35 #8
Miss.Vicious
Miss.Vicious
 
StátuszI need money cause i like drugs and expensive clothes.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.19.
Hozzászólás: 962
Csatolások: 0
Azonosító: 213748
Offline offline
Idézet (Gothic01 @ 2017.02.15. 14:20)
Hülye duma, hogy a házasság más, mint egy évek óta tartó párkapcsolat, mondhat nekem akármi akármit, nincsen semmi különbség közöttük azt leszámítva, hogy az előbbit mindig szentimentálisan emlegetik, óriási feneket kerítve neki.
Egy házasság nélküli kapcsolatban és egy házasságban is a másik szeretete, tisztelete és támogatása az alap illetve az, hogy csak az az egy ember létezik számodra partner szempontból, hűséges vagy hozzá. Ez az alaptétel semmivel sem lesz komolyabb vagy elviselhetetlenebb attól, mert ott van egy nyavalyás papír, ami fabatkát sem ér. Csak külsőség. Érzelmi szempontból pontosan ugyanaz a kettő, az emberek gerjesztik saját maguk a kettő közötti "különbséget". Kialakult az a nézet, hogy a házasság többet ér, mint egy "szimpla" kapcsolat, ezért rágörcsölnek, hogy ez most egy "sokkal komolyabb, nagyobb horderejű dolog, elvégre van róla egy nyamvadt nyomtatványunk" és saját maguk rontják el ezt az egészet ezzel a görcsös erőltetettséggel. 
A monogámia lényege is ugyanaz, mint ennek a kettőnek, valaki úgy is lehorgonyozhat egy ember mellett örök életére, hogy nem csikar ki mellé egy fecnit, ami azt igazolja.
Ha meg Scarlet szerint lehetetlen, hogy valakik hosszú éveket lehúzzanak egymás mellett mert ugyanolyan "ösztönállatok" vagyunk, mint a nyulak, akkor ő is eléggé könnyűvérű... rohog.gif


Teljesen igazad van ,amit mondtál! Ráadásul nem csak könnyűvérű, de nagyon buta is a mondogámia ,ahogy a poligámia (azaz ,hogy nem csak egy olyan kapcsolatunk van ,hanem több) elég buta ,hogy ezt mondja. rohog.gif Az egyetlen ösztön azaz a szex ,amit ösztönből csinál az ember nem pedig az ,amit állít. Ráadásul biztos ,hogy nem vagyunk olyan "ösztönállatok" ,mint az állatok mert mi letudjuk ezeket a dolgokat küzdenni és nem hagyjuk ,hogy az ösztöneink parancsoljanak ,de úgy látszik van pár fejletlen egyed ,mint Scralett Johansson ,aki visszamaradt és olyan mint egy ösztönállat ezen a téren! smileeee.gif
2017. február 15. 20:36 #9
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12489
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
Tartson minden férfi háremet? rohog.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok